Rüyada “Köpek ısırması” Görmek

Köpek ısırması
Rüyada Köpek ısırması görmek tabiri, Köpek ısırması rüyasını gören kişi arkadaşıyla tartışır. Rüyada Köpek ısırması ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA KÖPEK ISIRMASI: Rüyada köpek ısırdığını  görmek tabiri, Düşmanının gazabına uğramaya, tüccar için zarara girmeye hasta için hastalığının deva etmesine tabir edilir. Rüyada köpek ısırması görmek bazı tabircilerin görüşlerine göre yakın bir arkadaşı tarafından üzülmesine ve tartışmaya düşmesi demektir.

Rüyada Köpek Severken Isırması

Rüyada dişi ve erkek fark etmez bir köpeği okşarken veya severken köpeğin ısırması iyilik yaptığı kişilerin iyi niyetini su istimal etmelerine delalet eder. Rüyada köpek sevmek iki türlü tabir edilir, iyi bir dost ve düşmanıyla, küs olduğu kimseyle barışmaktır.

Rüyada Köpek ısırdığını görmek

Rüyada köpeğin kendini ısırdığını görmek elem ve tasaya bir başkasını ısırdığını görmek  o kimsenin sıkıntıya düşmesine, Rüyada köpek ısırması diğer tabircilerin görüşlerine göre; iki türlü tabir olunur. Rüya sahibi bir dostuyla kavga eder veya tartışır, yada düşmanının kendisine zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada Köpeğin Ayağı ısırması

Rüyada köpeğin ayağını ısırdığını görmek, işlerine engel olan birine ve bilinçsizce her işe girişmeye çalışan kimse demektir. Rüyada köpeğin ayağını yada bacağını ısırdığını görmek elinden bir miktar para çıkacağına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Eli ısırması

Rüyada Köpeğin elini ısırdığını görmek uğrayacağı zarar ile tabir edilir. Rüyada köpek el veya kolunu ısırması ailesi tarafından yardım göremediğine veya yardımın kesilmesine tabir edilir.

Rüyada Köpek Tabiri

Rüyada köpek görmeyen yok denilecek kadar azdır. Hemen hemen bir her insan rüyasında köpek görmüştür. İslami kaynaklara göre tüm detaylarıyla, Rüyada Köpek görmek tabiri için konuyla akalı bağlantı adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Erturk mukadder dedi ki:

  Rüyamda elini bileğime kadar kopegn ağzında olduğunu isirdigini gordum bir sure öyle kaldı bırakmadı ve göz gozeydik çok etkilendim yorumunu yaparsanız çok sevnecm

 2. ezgi dedi ki:

  Rüuanda siyah bir pitbull köpeği kücük bi cocugun elinden havlayarak bigazimı ısrıyor sonra sağ elimi sonrada bacaklarımı acıdıgını gercékmiş gibi hissettim ne anlama geliyor?

 3. Selin dedi ki:

  Ruyada kopegköpeğin havladigini duyuyorum ama göremiyorum annem köpek arkan da diyor ben arka mi dönüyorum dönmem le köpek elini ısırıyor elinde kızımkızımı tutuyormuşum ve diyorimki çok şükür kızıma gelmedi ben elini tedavi ettiririm diyorum öylece uyandim

 4. Nur dedi ki:

  Selamin Aleykum, rüyamda elimi köpek ısırıyo sonra uyanıyorum gerçekten elim agrıyo çok korkuyorum şu an yorumunu yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca