Rüya ve Uyku Alemi

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen rüya ve uyku aleminin İslami Resmi sitesi olarak sizlere en doğru bilgileri ulaştırmaya devam ediyor, rüya ve uyku alemi ile ilgili aradığınız her şeyi bulabilme fırsatı sunuyoruz.

Neden rüya görürüz?

Bir çok bilim adamı yıllardır araştırmalarına rağmen bir türlü çözüme kavuşturamamış olsa da, rüyanın varlığı hala sırrını korumaktadır ve keşfedilmeyi beklemektedir.

Günümüzde, rüyalarla ilgili günlük hayatta yaşadığımız hadiseler ile alakalı yorumlar çok kez tevil hatalarının yapıldığı görülmektedir. Çünkü: rüyalar ve hadislerin lisanı içinde yaşıyor olduğumuz alemin dilinden çok daha farklı bir husustur.

Zahiren hayatta yaşamış olduğumuz olumsuz hadiseler sonucunda manaları tam teri hakikat açısından olumlu olabiliyor ve müspet gelişmelerin habercisi olarak algılanabiliyor.

Kimi zamanlarda ise çok olumlu olarak gördüğümüz rüyalar tam tersi olarak değerlendirilebilir.

Diyelim ki: evinizin içi suyla dolduysa, siz bunu olumsuz görebilirsiniz lakin: fakat bu, bir seyahate çıkacağınıza alamet olabilir ve muvakkaten o evden ayrı kalacağınız ve evinize bereket yağacağının alameti olarak yorumlandırabilir.

Yine; bir bina üzerinden devam edecek olursak konumuza binanın yıkıldığını görürseniz, tevil-i hadis açısından, o geçici bir sarsıntı yapacağınız anlamına gelebilmektedir.

Yangın neticesinde olmayan yıkıntı rüyaları görmediğiniz takdirde her zaman yeniden filizlenme umudu söz konusu olabilmektedir.

Sözün gelişi, selin sebebiyet verdiği zayiat kalıcı sarsıntılara yol açmayacaktır. O muvakkat bir çok meşakkatin remzidir. Rüya yorumları ile uyku esnasında bir çok hale anlam bulunur. Misal Zor bir dönemden geçiyor ve eliniz sıkışık durumdaysa, Merak etmeyin! Onun arkasından eliniz bollaşacak ve evinize bereket gelecektir.

Rüya nedir merak ettiniz mi?

Her insanın tabii bir ihtiyacı olan uyku esnalarında, zihinlerinde beliren bir takım düşünce ve hayallerden oluşan bir ibarettir.

Bilgin kişiler tarafından hala incelenmekte olan rüya konusu, insanların hayatlarında mühim bir rol oynadığı inkar edilemeyecek bir gerçek olarak görülmektedir.

Rüya gören kişiler, hakikaten bu hayal aleminde yaşadıklarını zanneder. İnsanların uykuda görmüş oldukları rüyaları birbirlerine benzemeyen sayısız rüyalar olarak söylenmektedir.

Peki, en çok ne tarz rüyalar görülür? Gördüğünüz Rüyaların, İslami Kaynaklara göre en geniş açıklamalarıyla ve geniş kapsamlı kişiye özel yorumlarıyla açıklandığı tek gerçek site. ruyaburcyorumlari.com Web adresidir.

İslami Rüya Tabirleri – ruyaburcyorumlari.com

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca