Rüyada istediğini Görmek

Rüyada istediğini Görmek için dua. Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne ise onu rüyanızda göreceğinize inanmalısınız sonrasında göreceksiniz.

Değerli ziyaretçi kardeşlerimiz, eğer bir hacetin muradın, dileğiniz varsa ve rüyada bunu görmek istiyorsanız size bunun için bir adap ve dua sunuyoruz, niçin rüyada istediğini görmek için dua, İslami rüya tabirleri  farkıyla veriyoruz.

Bu alt kısımda yazdığım ayet ve okunuşu mülk suresi 14. ayettir. Mülk suresi okuyana ahirette şefaat eden bir sure-i şeriftir. Mülk suresinin fazilet paylaşmakla bitmez, mülk suresinin esrar ve faziletleri öyle çokturki bu konuyla ilgili bu sayfada yer vermeyeceğiz yakın zamanda bunu ruyaburcyorumlari.com sitemiz’de paylaşacağız, mülk suresi kabirde dahi insanı yalnız bırakmaz ahirette kişiye Şahadet eder. Her gün virt edinip okuyan bu sureyi kısa zamanda dünyevi işleri hayra, bolluğa, kazanca, sıkıntıları feraha döner.

Rüya kısmında nasıl mülk suresinden istifade edilir ve rüyada istediğinizi görmeniz nasıl sağlanır, anlatalım. Aşağıdaki ayeti Arapça olarak bir kağıda yazın gece yatmadan önce güzelce namaz abdesti alın, sonra hemen ardından gusül abdesti, boy abdesti yani alın, sonra hemen banyodan çıkarken yine namaz abdesti alın ve abdestli şekilde yatarken, rüyada görmek istediğini görmek istiyorsan bunun için niyet edin, ve Mülk suresi 14. ayeti yazıp başının altına koy ve neyi görmek istiyorsan niyetini gönlünden geçir sonra 7 defa bu ayeti oku.

Rüyada istediğini görmek için uygulanan bu manevi talimat ile Göreceksin mutlaka arzu ettiğin şeyi rüyanda kesin göreceksin. Önemli not; Mümkünse Abdestli olarak yapman daha hayırlıdır. İlk gecede görürsün oldu ki göremedin umudunu kaybetme Allah gönlünü kalbini sınamıştır, ümidini kaybetmeden tekrar devam edeceksin, 7 geceye kadar bu adabı sürdür ve aynı şekilde her gece gusül almadan da devam edebilirsin amele ilk başlamadan önce bunun yapılması 1 kez yeterlidir diğerlerinde namaz abdesti almanız kafi olacaktır. Diyelim ki ilk gece görmediniz ayeti yeniden yazmanıza gerek yok yastığınızın altında kalsın. Ameli bozmadan inanarak devam ederseniz mülk suresi 14. Ayetinin koruyucusu olan meleğide görebilirsiniz.

Rüyada istediğini görmek için dua; Elâ ya’lemu men halak(halaka), ve huvel latîful habîr(habîru).

Mülk suresi 14. Ayet Arapçası ve okunuşuyla paylaşıyoruz:

Rüyada istediğini görmek için dualar

Rüya tabirleriRuyaburcyorumlari.com bizi takip edin..

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. NaKı dedi ki:

  Rüyamda gitmek istediğim bir dizi seti var.Oraya gidiyordum.Ve istediğim oyuncuyu görüyordum.Bunun gerçekleşmesini çok istiyorum ancak rüyalar tersine çıyormuş ?

  1. DİLARA dedi ki:

   Amaaaaan, bakma sen rüyaların tersi çıkar dediklerine.Umarım gidersin.

  2. atınç berber dedi ki:

   astral seyahat yaparak gidebilirsin rüyaya gerek bile yok yani astral seyahat ne diye sorarsan https://www.youtube.com/watch?v=hHA1okLGxf4 buradan izleyebilirsin

 2. rüya adamı dedi ki:

  merhaba duayı arapça yazmadan yastığın altına koysak olurmu

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca