Dini Rüya Tabirleri

Dini Rüya tabirleri ve rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyanızda gördüğünüz her şeyin bir manası vardır.  Dini rüya tabirleri ile rüyalarınız en iyi şekilde manalı ve hayırlı bir şekilde yorumlanır. Her insan uyur ve uykusunda rüya alemine dalar ve gördüğü bir çok rüyayı unutur, yada tam hatırlayamaz rüyalarına anlam veremez. Uykudan aniden uyanır ve aklında gördüğü rüyadan zerre yoktur. Bir takım şeyler zaman zaman hatırlamaya başlar ve gördüğü rüyanın yorumunu dini rüya tabirleri ile yorumlaması gerekir. Rüya yorumları online yada rüya arama sözlüğümüzü kullanılarak yapılabilir, veya yorum yazarak da rüyanızı yorumlayabilirsiniz.

Dini Rüya Tabirleri hakkında

Kişi uyurken ve bu esnada uyku alemindeyken,meydana gelen bazı bilinç altı ve uyarıcı rüyaların bildirimleri kendisine gösterilir. Uyku esnasında görülen rüya tarafından bazen büyük uyarılar alınabilir, bunlara itibar edin demiyoruz ama bazı rüyalar dikkate alınması gerekebilir. İşte bu rüyalar eğer düşünülünce göz ardı edilirse, bu davranıştan yola çıkarak bir sonuca varmak mümkün olmaz dolayısı ile neyin kar neyin zarar olacağını da anlamak mümkün olmayacaktır. Kişi rüya görmeye başlamakta olan bedensel bir değişimin halini ruhsal olarak da hissedebilmektedir. Uyanıkken fark edilmeyen rüyaların izlerini, pekala hekime gösterelim dersek işte rüyanızın hekimi rüya tabirleri ve yorumları yapan bu sayfamız olacaktır.

Dini rüya tabirleriRuyaBurcyorumlari.com tavsiye eder.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. ESRA dedi ki:

  rüyamda uzun bir yolda yürüyorduk.annemin halası bana evinin anahtarını verdi ve evinden un getirmemi istedi.ben de anahtarlarla kapıları açtım ve mutfakta un ararken kıyma buldum ,bunu dışardakilere köfte yapayım yesinler diye düşündüm ve sonra unu,ekmeği buldum.ardından köfteleri yapıp pişirdim.ekmeklere koydum çocuklara verdim.büyüklere yetmediği için tekrar gittim köfte pişirdim.

 2. Betül Rüyamda cinlerin eşimin ve kızımı aldıklarını görüyorum rüyamın manası nedir dedi ki:

  Rüyamda eşim ben ve 9 aylık kızım bir eve misafir olmuşuz fakat evde büyük bir erkek çocugundan başka kimse yoktu sonra başka bir yere geçiyoruz orda eşim içki içmeye başlıyor ben içmemesi için kızıyorum sonra eşimin 2 tane oldugunu görüyorum ama kıyafeti herşeyi yüzü aynı önce ayırt edemiyorum hangisinin eşim oldugunu sonra digerinin eşimin suretine girmiş cin oldugunu fark ediyorum besmele çekmeye başlıorum aralıksız orda başka çalışan cinler oldugunu görüyorum hepsi beni kovuyo ordan besmele çekiyorum diye eşimle ordaan kaçarken iki tane yine insan suretinde cin ama bunlar besmele çekince kaçmıyor beni kurtarmaya çalışıyordu sonra kızımı diger cinlerin yanında unuttugumu görüp tekrar dönüyorum eşim o melek ona bişey yapmazlar diyo ama ben yinede ordan alıyorum ama gözleri farklı bakıyordu çarpmışlar gibi lütfen bunun tabirini yapabilirseniz çok sevinirim hayırlı günler

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Betül Hanım, Rüyanız hayırlı bir rüya değildir. Rüyada cin görmek, yapacağınız yada yaptığınız işi hile ile yaptığınıza ve zarar göreceğinizdir. Rüyada insan kılığında cin görmek, çevrenizdeki ve yakınınızdaki kişilere dikkat etmeniz gerekir çünkü size büyük zararları dokunacaktır.

 3. Rüyamda gölün kıyısında binlerce balığın kıyıya vurduğunu gördüm. Rüyada balık görmek manası nedir? ( Yücel ) dedi ki:

  Rüyamda gölün kıyısına vurmuş,binlerce balıık çoğu insan boyunda.ve gölün içine yürüyoruz,önümden kız arkadaşım koşuyor.göl balçıklı 1 karış su var. ve o balçıgın altından yılan tarzında çok büyük dış yüzeyi tırtıklı yaratıklar hızla bizi gecerek.devam ediyorlar.bizde koşuyoruz.ve gölle denizin birleştiği bir tünelin Üstüne geliyoruz.çamurda göremediğim o yaratıkları denizde görmeye çalışıyorum.ama denizde sadece gölgelerini görüyorum

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Yücel, hayırlı, kısmetli ve güzel bir rüyadır. Rüyada kıyıya vurmuş balık görmek, işlerinizin yolunda gittiğine ve bol kazançlı karlı yatırımlar yapmanıza bir dönem sıkıntı çekecek olmanızı ama sonrasında feraha kavuşmaya tabir edilir. Rüyada çamurda yaratık görmek, bazı sıkıntılı zamanlar yaşamaya bunalmaya yorumlanır.

 4. Rüyamda ölmüş akrabamı gördüm. Rüyada ölü görmek ne anlama gelir? ( Umut) dedi ki:

  Rüyamda bir akrabamızın evindeydik.Gitmeye karar verdik ve evdekilerde bizi yolcu ediyordu.
  Sonra akrabamızın ölmüş kocası yanımıza geldi.Evdekiler niye kalktın diye sordu o da kalkmışken geliyim dedi
  sonra yanıma geldi ve aşagı bakarak gülümsedi bende aşağı baktım ve kollarımda beyaz kundağa sarılmış bir bebek vardı.Bebeğin ağzında dişleri yoktu ve gülümsüyordu.
  Not: yaşım 19 ancak ben rüyada o ölmüş akrabamı son gördüğüm 13 yaşımdaki kısa halimleydim.
  Ölen akrabam biraz felç gibiydi kendi başına bir işini yapamıyordu.Rüyamda ise normal sağlıklı bir insandı.
  Uyandığımda ise sabah ezanı okunuyordu.
  Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim iyi bir rüyamı yoksa kötümü karar veremedim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Umut, Rüyada ölmüş birini görmek, uzun zamandır görmediğiniz uzak yoldan gelecek olan bir akrabaya yada güzel bir haber alacak olma ile yorumlanır. Rüyada bebek görmek, hayırlı olacak bir iş ile meşgul olmaya tabir edilir.

 5. Nuran dedi ki:

  rüyamda kapalı halde düğündeydim renkli ve islama uygun bir şekilde.Düğünde görevli olan bir arkadaşım vardı ben de arkada duruyordum.Bir ara ortadan kayboldu ve beni görevli sandılar ben de yardımcı oldum.Görevlilerden bir tanesi de beni beğeniyor fakat ben uzak duruyordum.Düğünde çalgı yoktu fakat bir bayan sanatçı vardı kırmızı üstü ama mutsuzdu yorgundu.Düğünde az kişi vardı ve oynamıyorlardı.Ben düğüne davetli değildim sadece orada bulunuyordum ve orada bulunmak beni huzursuz ediyordu mutlu değildim biraz da karanlık bir ortamdı merdivenleri çok duzensiz eğri gibiydi. Buarada şuanda açık bir bayanım.Rüyayı yorumlarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler.

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca