Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri ve Rüya yorumları Hakkında bilinmesi gerekenler. Kenzul Menam (Rüya hazinesi) ilmi ile Dini Rüya Tabirleri nasıl yapılır? Rüyalar ve Rüyada gördükleriniz hakkında öğrenmek istediğiniz tüm soruların yanıtlarını, ünlü islami rüya tabirleri yapan Âlimlerden öğrenin.

İslam Aleminin büyük rüya tabirleri ve yorumları yapan İmam Abdülgani Nablusi Hz. – İmamı Caferi-i Sağdık Hz. – İmamı gazali Hz. – İbn-i Sirin Hz.’nin Arapça ve Osmanlıca kitap ve eserlerinden büyük araştırmalar sonucu derleyip dilimize çevrilmiş rüya yorumlarını ve rüyalarınızın anlamlarını öğrenip kolayca istifade etmeniz için, Türkiye’nin en iyi İslami rüya tabirleri sözlüğü hazırlanarak, İslami rüya tabirleri farkıyla hizmetinize sunulmuştur.

Rüya tabirlerine ve İslami rüya tabirlerine bakmak için buraya bakmanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin en gelişmiş ve en iyi rüya tabirleri sözlüğü sizler için oluşturulmuştur. Güvenilir kaynaklardan rüya tabirleri burada sizler için güncel ve sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Rüya Tabirleri – ruyaburcyorumlari.com

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. seçil dedi ki:

  ben bi uçağa biniyordum güya artık otobüs kalkmış sadece uçaklarla yolculuk yapılıyor uçaktaki biriyle yakınlaşıyorum aynı zamanda bi sevdiğim var rüyadada bunun farkındayım ama yinede aldatıyorum sonra başka bir uçağa biniyorum onun pilotuylada baya yakınlaşıyorum daha doğrusu onlar bana yakınlaşıyor ama yok demiyorum. ordada aynı sevgiliye sahibim farkındayım ama ne oluyor bilmiyorum sabah uyanmadan önce gördüğüm bi rüya bu. kalktığımda çok kötüydüm rüyada da olsa çok utanç verici:( rüyamı açıklarmısınız?

 2. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda tanimadigim bi kizi Nlindan öptüm üzülme dedim sanki sevincten üzüntü ve sevincliydi bekarim ondanmi acaba yüzünü tam goremedim ama siyah sacli etine dolgundu ne anlama geliyor

 3. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda tanimadigim bi kizi anlidan öptüm üzülme dedim sanki sevincle üzüntü ve sevincliydi bekarim ondanmi acaba yüzünü tam goremedim ama siyah sacli etine dolgundu ne anlama geliyor

 4. Rüyamda beyaz kedi gördüm. Rüyada beyaz kedi görmek ne anlama gelir? ( Haydar Alpgünduz ) dedi ki:

  Rüyamda iş yerinde merdiven çıkarken merdivenin başında karşıma birkaç kedi çıktı.Bir tane büyük beyaz kedi sırt üstü dönerek pençe sallıyara ayrıca miyavlıyordu.sonra birden etrafıma birkaç fare geldi.Fatreler gelince kediler yok oldu.Farelerden biri enseme düştü yakalarken uyandım..

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Haydar, Rüyada beyaz kedi görmek, etrafınızda sizi seven ve düşünen kimselerin olmasına, hayatınıza girecek olan hoş ve alımlı bir bayan ile yorumlanır.

 5. ipek dedi ki:

  ruyada bebek yurume

 6. ipek dedi ki:

  ruyamda bebeyimi gordum yuruyor

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca