Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri ve Rüya yorumları Hakkında bilinmesi gerekenler. Kenzul Menam (Rüya hazinesi) ilmi ile Dini Rüya Tabirleri nasıl yapılır? Rüyalar ve Rüyada gördükleriniz hakkında öğrenmek istediğiniz tüm soruların yanıtlarını, ünlü islami rüya tabirleri yapan Âlimlerden öğrenin.

İslam Aleminin büyük rüya tabirleri ve yorumları yapan İmam Abdülgani Nablusi Hz. – İmamı Caferi-i Sağdık Hz. – İmamı gazali Hz. – İbn-i Sirin Hz.’nin Arapça ve Osmanlıca kitap ve eserlerinden büyük araştırmalar sonucu derleyip dilimize çevrilmiş rüya yorumlarını ve rüyalarınızın anlamlarını öğrenip kolayca istifade etmeniz için, Türkiye’nin en iyi İslami rüya tabirleri sözlüğü hazırlanarak, İslami rüya tabirleri farkıyla hizmetinize sunulmuştur.

Rüya tabirlerine ve İslami rüya tabirlerine bakmak için buraya bakmanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin en gelişmiş ve en iyi rüya tabirleri sözlüğü sizler için oluşturulmuştur. Güvenilir kaynaklardan rüya tabirleri burada sizler için güncel ve sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Rüya Tabirleri – ruyaburcyorumlari.com

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Ahmet dedi ki:

  Lapa lapa Kar yağmış üzerinde yürüyorum. Rica etsem anlamı hakkında rüyamı yorumlarmısınız.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyanız Hayrolsun öncelikle mevsiminde görülen kar, iyidir karde yürümek sıkıntılı zamanların kolaylıkla üstesinden geleceğinize ve üzüntü kederlerin emin adımlarla atlatılacağına delalet eder. Rüyanızın yorumu bu şekilde islami rüya tabirleri ile yorumlanır.

 2. Nurdan Salman KIZILTUNA dedi ki:

  Rüyamda böyle dağlık bir yerdeyim.Önümden atlar geçiyor ama atların ağzına veya boynuna bağlı iplerin ucunda hamak gibi bir şeyde adamlar var uyuyorlar sanki bembeyaz bir hamak gece karanlıkta parlıyor gibi..Sonra kumsal gibi bir yer ama denizi veya suyu göremiyorum. Elinde bilgisayar çantası gibi bir çanta evraklar varmış gizli birilerinden saklıyoruz. kuma gömüyoruz ama birde örümcek koyuyoruz yanına ..Büyük tarantula gibi bir şey….Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum… Saygılarımla…

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Nurdan Hanım Rüyanız hayrolsun inşallah. Rüyada dağlık bir yerde olduğunuğunuzu görmek: Bir başınıza ayaklarınızın üzerinde durduğunuza ve destek görmediğinize işarettir. Rüyada atların önünüzden geçtiğini ve üzerlerinde uyuyan adamlar görmek, işlerinin ehli olmayan kişilerin sizin arzu ettiğiniz makam ve yerlerde iş yaptığını sizin daha fazla hak ettiğiniz işlerin zamanla gerçekleşeceğine işaret eder.
    
   Hamak görmek, bir işte sebat edip o işte yükselmeye işarettir. Denizi suyu görememek istek ve arzularının vaktine daha var olduğuna sabır göstermesi gerektiğine işarettir. Gizli bir evrak çanta görmek, işleriniz hakkında veya size güvenen kimseler hakkında önemli sırlar bildiğinize ve ağzınızı tuttuğunuza yorumlanır. Örümcek iyidir, Tarantula gibi bir örümce rüyada görmek, korunmaya ve destek görmeye delalet eder.

 3. Ramazan Tatar dedi ki:

  Ruyada bircok kisiden hediye almak.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Bir çok kişiden hediye aldığını görmek, müjdeli bir habere kalabalık bir iş yerinde çalışmaya, makam ve mevki sahibi bir kimse ile dostluk kurmaya işaret eder.

 4. Suna Durmaz dedi ki:

  Rüya da yüzümde çiller çıkmıştı ayna gibi bi şeyden kendimi görüyorum ama ayna değil sanki kendimi uzaktan seyrediyor gibiyim ve gerçekten de yüzümde cil var fakat rüyada ki daha çokdu anlamini lütfen yorumlar mısınız

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Suna hanım, Rüyanız hayrolsun inşallah. Rüyada yüzünüzde çil görmek, işlerinizin yoluna girmesine ve her geçen gün hanenizde bereketin ve kazancın artmasına yorumlanır. Rüyada ayna ve benzeri bir şeyden kendini görmek, size benzeyen bir evlada işarettir.

 5. FERİDE Erçin dedi ki:

  Rüyamda ablamla birlikteyiz ablam çok güzel uzun mavi renkte bir gece elbisesi giymiş kolu ve parmakları çok güzel taşla bezenmiş parlayan yüzük ve bilekliği bütün olan bir takı takmış ışıl ışıl sanki o takıyı bana gösteriyor. o şekilde uyandım.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada mavi bir elbise görmek, kısmettir, şans, rızık ve bereket ile tabir olunur, kendi üzerinde veya ablanızın üzerinde dahi görülse aynı şekilde tabir olunur. Rüyada yüzük ve bileklik takılması ve ışıl ışıl parladığını görmek, bakhtın güzelliğine ve gelecekte hayır ile mutlu olacağına işaret olunur.

 6. Avize Aliova dedi ki:

  Rüyamda yeni dogan bir bebek kucağıma aldim ve yanagindan kokladım cevap verin ne anlami var?

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Öncelikle Rüyanız hayrolsun, Rüyada yeni doğmuş bir bebeği kucağınıza almak, müjde, neşe ve sevinçli bir habere ve bazende bekar kimse için evlilik, eğlence ve seyahat ile tabir edilir. Kucağınıza alıp öpüp koklamak, bir muradınızın gerçekleşmesine ve uzun zamandır beklediğiniz bir şeye kavuşacağınıza delalet eder.

 7. Merve dedi ki:

  Rüyamda eşimle birlikteyiz bir şehre gezmeye gitmişiz. Oradan aktar gibi tertemiz bir dükkanda paketlenmiş sapsarı salamura yapraklar vardı satıcı hanım iki paket kaldı ikisinide siz alın dedi. Ben yok bir paket yeter yakında yenisi çıkacak dedim bir paket aldım. Yanındada sapsarı bir bağ maydonoz vardı. Sordum bu nasıl bir maydonoz diye oda bu Gaziantepte yetişiyor dedi elime aldım baktım ve bıraktım. Çevrede bizim memleketten tanıdık birilerini gördüm. Sevmediğim birileri olduğu için konuşmadım.
  İkinci riyamda bizim arkadaşların damadı onlara küçücük bir dükkan almış bize gösterdiler ama dükkanın içi karsambalarla dolu tahta raf koli vs Birde bu arkadaşlar deniz kenarından küçücük bir ev almış hanım deniz kenarında evin önünde oturuyor. Bizim eve yaklaştınız komşu olduk diyorum .Ama normalde yaşadığımız ilde deniz falan yok. (Bu gün uyurkende dua okuyarak ve 24 yaşındaki kızımın biten ilişkisi için acaba tekrar birleşirlermi diye düşünerek uyumuştum.) Çok teşekkür edererim.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada eşinizle gezmeye gittiğinizi görmek hayırlı ve mutlu bir döneme ailecek girdiğinize tabir olunur. Rüyada sarı salamura yaprağı görmek hastalığa işaret eder. Rüyada deniz kenarında bir evde oturduğunuzu görmek sıkıntılardan feraha çıkmaya rahata kavuşmaya yorumlanır.

 8. Mehmet Han dedi ki:

  Rüyamda 6 patlar silah ile tanımadığım kişilerle çatışmaya giriyordum 4 tane mermi attıktan sonra mermim bitiyor ve mermi arayışına geçiyordum ama bana atılan mermiler benim attıklarım hiç isabet etmedi lütfen yorumlar mısınız.. Şimdiden teşekkürler..

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Hayırlı günler görmüş olduğunuz rüyada çevrenizdeki bir takım kişilerle tartışmada bulunacağınız fakat sorunsuz ayrılacağınıza işaret etmektedir.Saygılar

 9. Gül dedi ki:

  Rüyamda kusan bebekler görüyorum çıkarttıkları şeyde beyaz sütlaca benziyor çok tedirginim defalarca aynı rüyayı gördüğüm için lütfen beni aydınlatın.Teşekkür

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Hayırlı günler rüyada bebek görmek hayra yorulur kusan ve sizi rahatsız eden bebek görmek sizi sıkıntıya sokacak küçük haberler alacağınıza yorumlanır.Saygılar

 10. Melisa Almira yildirim dedi ki:

  Rüyamda birşeye sevinirim ama neye sevindilimi bilmiyorum bır erkek arkadaşıma sarılıyor ce beni boyundan oluyor bunu lutfenaciklayin saygilarimla

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba melisa hanım görmüş olduğunuz rüyada sizi mutlu eden sevindirici bir olay yada haber alacağınıza yorumlanır.Saygılar

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.