Rüyada “Zemin” Görmek

Zemin
Rüyada zemin görmek, güçlü biri olduğu, çevresindeki düşmanlarından korkmadığına delalet eder. Rüyada zemin görmek, aile bağlarının güçlü olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Zemin görmek, rüya sahibi kişi için olası tehlikeleri haber veren gereksiz yere riske girmemek gerektiğini veya maddi yatırım yapmayı düşünenlerin sabırsız hareket ederek ellindeki sermayeyi kaybetmesine delalet eder. Rüyada zemin gören kimse, yakın zamanda elindeki maddi sermayeyi boşa harcayacağına ve moral bozukluğu yaşayacağına işaret eder. Bazen rüyada zemin görmek maddi ve manevi sıkıntıya gireceğine, zor günler yaşayacağı anlamına gelir. Dini ve Diyanet yorumu, yakın zamanda çevrenizde size kin tutan kişiler ile uğraşmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. İslami yorumu, rüya sahibinin başına gelecek olumsuzluklardan sonra dikkatli hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek, rüya sahibinin güçlü biri olduğunu, çevresindeki düşmanlarından korkmadığı gibi, hayatını yoktan var edeceğine delalet eder.. Rüyada zemin gören kimse, yakın zamanda çevresindeki bir kişiye yardımda bulunacak veya aile bağlarının güçlü olacağına işaret eder.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek, rüya sahibi için iyiye yorumlanmaz. Kişinin yeni tanıştığı insanlara biranda güvenerek hareket etmemesine delalet eder. Rüyada kaygan zemin gören kimse, yakın zamanda içinde olunduğunu, hırsızlığa, maddi ve manevi kayıplara maruz kalınacağına işaret eder.

Rüyada Beton Zemin Görmek

Rüyada beton zemin görmek, rüya sahibinin yapacağı bütün işlerde mutlu sonuçlar elde edeceğine ve başarılı olacağına delalet eder. Rüyada beton zemin gören kimse, yaşadığı zorluklara göğüs gererek, iş hayatında duygularına önem vermeyen anlamına gelir.

Rüyada Toprak Zemin Görmek

Rüyada toprak zemin görmek, rüya sahibinin hane içindeki bağlarının güçlü olacağına delalet eder. Rüyada toprak zemin gören kimse, yakın zamanda maddi ve manevi kazanç elde edeceğine ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Taş Zemin Görmek

Rüyada taş zemin görmek, rüya sahibinin kendisine kin tutan bir kişi veya kişiler ile uğraşarak zaman zaman moral bozukluğu yaşayacağına delalet eder. Rüyada taş zemin gören kimse, yakın zamanda başına gelecek olumsuzluklardan sonra daha dikkatli adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek, rüya sahibinin çevresinde arkasından konuşan, başarısını kıskanan ve iş hayatında başarıya ulaşmasını istemeyen kişilere delalet eder. Rüyada ıslak zemin gören kimse, hane içerisindeki mutluluğa sürekli nazar eden insanların varlığına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca