Define Rüyasına Yatmak

Define Rüyasına Yatmak, Rüyada Define, gömü yeri görmek için ne yapılır? Medyum Havas Üstadı Rüyada nasıl define gömü yeri görülür anlatıyor. Definenin Yerini rüyada görme rüyada define gömü bulmak hakkında her şey.

Rüyada define bulmak için, güzel ve denenmiş tecrübe edilmiş bir uygulamadan bahsedelim. Bir kimse rüyada define, gömü yeri bulmak isterse canı gönülden inanarak bu yazımızı okuyorsa ve inancıda tamamsa, Evvel Allah’ın izniyle rüyada gömü define yeri kendisine ilham olup gösterilecektir.

Define Rüyasına yatmak için; Herhangi bir Arabi ayın ilk haftası olmalı, ve o ilk haftanın Pazartesi, Salı, Çarşamba Günleri oruçla geçirilmeli Oruca niyet; Niyet Ettim Allah Rızası için Oruç tutmaya denilmesi yeterlidir. Oruç esnasında iftarlarda canlı ve canlıdan çıkan bir şey yenilmemesi gerekir sebebi ise Ünlü gizli ilimler Alimi Nur Onur Üstadımıza göre, kişi insanlık nefsinden canlı ve canlıdan çıkan yiyecekler yemeden oruç tutarsa, 15 gün perhizle şeytani nefsin den sıyrılır ve havas yolunda define, gömü yeri görme rüyasında muvaffak olur evvel Allah’ın izniyle buyurmuştur.

3 Gün oruç tutulduktan sonra gece niyet edilir, 2 rekat namaz kılınır, ve namazın ilk rekatında Fatiha suresinden sonra, Kafirun suresi okunur. 2 Rekkatta ise Fatihadan sonra ihlas suresi okunur ve güzel bir şekilde niyet edilir define görme rüyası için niyet temiz ve saf bir şekilde niyet edilir yatılır.

Rüyada Define bulmak

Rüyada Define, Gömü Yeri Keşfi define var mı yok mu öğrenmek için ne yapılır? 

Define gömü var diye düşündüğünüz yere gidin. Abdestli olmaya özen gösterin, 1 Fatiha suresi, 3 İhlas suresi okuyup başta Efendimiz sallallahü aleyhi ve sellem ve ehli beyiti ve ali olmak üzere bütün ehli imana ve evliyaullaha okumuş olduğunuz sureyi şerifleri hediye ediniz. Hemen Ardı sıra kulağınızın işiteceği bir ses ile ” Destur Ya Sahibel zaman, Destur Ya Sahibel mekan ” diyin ve hemen sonra sağ eliniz ile bir avuç içi dolacak şekilde toprağı elinize alın ve Siyah bir kullanılmamış temiz bir poşetin içine koyun ve ağzını bağlayın yalnız gördüğüm atmayın. Define olduğunu düşündüğünüz yerden arkanıza bakmadan yürüyün kimseyle konuşmadan ve kimseye bahsetmeden o mekandan ayrılın.

Define Rüyanıza Yatacağınız vakit 3 gün oruç tutuğunuz günün sonuncu günü çarşamba gecesi, yukarda define rüyasına yatmak için olan kısımda bahsedildiği gibi yapın ve akabinde 1 Fatiha 3 İhlas okuyun ve poşeti sağ elinizle niyet edin ve yastığınızın altına koyun. Hemen ardından 1 Fatiha suresi ve 3 İhlas suresi okuyun ve ellerinizi kıbleye dönerek açın ve şöyle dua edin.

” Ya Rabbi Falanca mekandan aldığım toprağın yerinde veya yakınlarında saklanan veya gizlenen keşif olunmamış ancak senin tarafından bilinen bir define işaretleri, gömü, hazine rızık var ise bunu bana ilham et rüyamda göster ve bunu bana kolaylıkla almayı nasip et ” . Bu Türkçe duayı gönlünüzden kalbinizden geçirerek 41 defa tekrar ederek okuyun, kimseye bir şey demen laf dahi konuşmadan yatağınıza girin ve yastığın altına koyduğunuz poşetin üzerindeki yastığa baş koyun ve gönlünüzden hayırlı dilekler geçirerek uyuyun.

Önemli Not: Denenmiş Tecrübe olunmuştur. Bu terkip çok mücerrep tir, Definenin olup olmadığı muhakkak kişiye rüyasında gösterilir ve var ise yeri kendisine rüyada tarif edilir. Rüyada define yeri kendine gösterildiğinde, Mekan gömü olduğu düşünülen yer, bir bıçak yardımı ile yada büyük iri bir çivi ile “Ayetel Kursi okuyup” daireye alınır. Hemen ardından define yerini kazacak kişi Ayetel Kursi okuyarak orayı kazmaya başlar. Bu terkip aynı ay içinde 4 kez tekrarlanırsa rüya sahibi kesinlikle garanti rüyasında kendisine gömü yeri gösterilmiş olur. Daha sonra Poşetin içindeki toprak vardı o toprağı ise alır götürürsün bir kırda bayırda, insanların sık gezmediği bir yere ayak basılmayan bir toprağa gömersin veya akarsuya dereye, göle, denize, baraja atabilirsin.

Rüyalarınıza ışık tutalım

Rüya Tabirleri – ruyaburcyorumlari.com’ Türkiyenin rüya sözlüğü ve rüya aleminin bilinmeyen sırlarının açığa çıktığı sıra dışı bir mekan İslami rüya tabirleri alemi. Rüyalarınız karanlıkta kalmasın, rüyalarınızı sizler için aydınlatalım rüyalarınıza manevi bir ışık tutalım farklı ve sıra dışı rüya yorumlarınız sizler için bu sitemizde yayınlanmaktadır. Rüyada define yeri görmek, rüyada define gömü bulmak için neler yapılır?

Rüyada Define yeri görme hakkında ! Her şeyi öğrendiniz şimdiden her şey gönlünüzce olsun niyetiniz hayır ise akıbetiniz de hayır olsun inşallah.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda yüzme bilmediğim halde yüzdüğümü gördüm. Rüyada yüzmek ne anlama gelir? ( Murat Sezgin ) dedi ki:

  Rüyamda hiç yüzme bilmedigim halde rüyamda yüzüyorum ianamıyorum ben yüzme bilmezdim nasıl yüzüyorum bir büyük olimpik havuzda yüzüyorum ve bogulma yok

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Murat, Rüyada olimpik havuzda yüzdüğünü görmek, yeni adım atılan işte kısa sürede büyük ve ses getirecek atılımlar yapmaya ve mevki sahibi olmaya kazancı ile huzurlu ve ihya olacağı bir hayata yorumlanır.

 2. Rüyamda bir küp altın bulduğumu gördüm. Rüyada altın bulmak ne anlama gelir? ( Abdullah ) dedi ki:

  Rüyamda hiç düşünmeden aklıma dahi getirmeden uyuduğum bir gün rüyamda bir küp altın buldum ve çıkarttım yalnız başıma . rüyamda kazdığım tarlanın nerde olduğunu biliyorum .. oraya gittim ve rüyamda gördüğüm yassı ve oval taşlar aynı şekilde duruyorlardı… yalnız daha önce hiç gitmemiştim o tarlaya rüyamda gördüğüm taşları gerçekte görünce çok heycanlandım ancak kazı yapmadım hala ,ne yapmalıyım yorumlarsanız sevinirim iyi günler..

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Abdullah, rüyada bir küp altın bulmak, sıkıntı ve meşakkat anlamına gelir, maddi konularda yaşayacağınız sıkıntı aile ve iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyecek olmasına ve mutsuz olma ile yorumlanır.

 3. asuman şenol dedi ki:

  Rüyamda asker olduğumu görürüm devamlı çocukluğumdan beri arasıra .hazırlık yaparım yolluk hazırlarım.ama birliğime teslim olup görevime başlayamadan uyanırım hep.ben bayanım bu rüya ne anlama gelir aydınlatırsanız sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca