BİZE RÜYANIZI YAZIN

Dün gece rüyanızda ne gördünüz? Rüyanızı bizimle paylaşın, size rüyanızın anlam ve manalarını anlatalım. Online rüya yorumları yapılır. Rüyalarınız bu sayfadaki formu doldurup ayrıntılı bir şekilde bizimle paylaştığınız anda rüya tabiri yapılıp size geri dönüş sağlanacaktır. Rüyanızı bize gördüğünüz ve hatırladığınız şekilde yazın siz için islami rüya tabirleri ile yorumlayalım.

Not: Sitemize kayıt olmadan rüya yorumu yaptırabilirsiniz, bilgiler gizli kalacaktır. Üçüncü şahıs kimselerle paylaşılmaz, bu sebepten dolayı üye olmadan yorum yapmanızı veya iletişim sayfamızdan mail göndermenizi kolaylaştırdık. Türkiye’nin en iyi Rüya tabirleri sitesinde rüyalarınıza anında online cevap bulacaksınız.

Önemli Açıklama: Rüya yorumu maili almadıysanız,  bazen mailler sisteme düşmüyor bundan dolayı cevap verme durumu gecikebilir. Siteye bağış yaptığınız’da ([email protected]) adresine mail atarak bilgi vermelisiniz.

Önemli Not

Görmüş olduğunuz, Rüyalar Rüya Tabiri Yapan alimlerin görüşlerine göre, İslami rüya tabirleri kitaplarından yorumlanır. Rüyalar İslami Kaynaklardan site yönetimi tarafından yorumlanır.Bu sitenin hiç bir rüya yorumcusu ile alakası yoktur!

Rüyanızı Gönderin Yorumlayalım

Sufi bilgelerinin öncüsü İdris Şah’a “ insanların temel hatalarından” biri sorulduğunda verdiği cevap şöyledir;

“Yaşadığını zanneden insanoğlu, aslında hayatın bekleme odasında uykudadır.”

Rüyanızı gönderirken dikkat edilmesi gereken hususlar:

  • Rüyanızı aşağıdaki formu kullanalarak doldurunuz.
  • Rüyanızı anlatırken formda belirtilen özellikler dışında farklı bir hissiyat yada durum varsa yorumunuzda belirtiniz.
  • Rüya yorumlama ücreti  (Özel Rüya Analizi Ücretlidir).Kişiye özel rüya yorumu için isteğinize bağlı (+) bağış yapabilirsiniz.
  • Bağış Ücreti karşılığında Kapsamlı size özel rüyanız ayrıntılı yorumlanacaktır. Hizmet bedeli bu sitemizi devam ettirmek için kullanılacaktır.
  • Ücreti gönderilen rüyalar mail, adresinize manası gönderilerek 1 Saat için’de yorumlanacaktır.
  • Rüyanızı anlatırken ayrıntıları kaçırmadan, gördüğünüz her nesneyi,kişiyi,rengi, duygularınızı (korku,heyecan,stresli..vs.) anlatınız.

 

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca