Rüyada “Köpek ısırması” Görmek

Köpek ısırması
Rüyada Köpek ısırması görmek tabiri, Köpek ısırması rüyasını gören kişi arkadaşıyla tartışır. Rüyada Köpek ısırması ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA KÖPEK ISIRMASI: Rüyada köpek ısırdığını  görmek tabiri, Düşmanının gazabına uğramaya, tüccar için zarara girmeye hasta için hastalığının deva etmesine tabir edilir. Rüyada köpek ısırması görmek bazı tabircilerin görüşlerine göre yakın bir arkadaşı tarafından üzülmesine ve tartışmaya düşmesi demektir.

Rüyada Köpek Severken Isırması

Rüyada dişi ve erkek fark etmez bir köpeği okşarken veya severken köpeğin ısırması iyilik yaptığı kişilerin iyi niyetini su istimal etmelerine delalet eder. Rüyada köpek sevmek iki türlü tabir edilir, iyi bir dost ve düşmanıyla, küs olduğu kimseyle barışmaktır.

Rüyada Köpek ısırdığını görmek

Rüyada köpeğin kendini ısırdığını görmek elem ve tasaya bir başkasını ısırdığını görmek  o kimsenin sıkıntıya düşmesine, Rüyada köpek ısırması diğer tabircilerin görüşlerine göre; iki türlü tabir olunur. Rüya sahibi bir dostuyla kavga eder veya tartışır, yada düşmanının kendisine zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada Köpeğin Ayağı ısırması

Rüyada köpeğin ayağını ısırdığını görmek, işlerine engel olan birine ve bilinçsizce her işe girişmeye çalışan kimse demektir. Rüyada köpeğin ayağını yada bacağını ısırdığını görmek elinden bir miktar para çıkacağına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Eli ısırması

Rüyada Köpeğin elini ısırdığını görmek uğrayacağı zarar ile tabir edilir. Rüyada köpek el veya kolunu ısırması ailesi tarafından yardım göremediğine veya yardımın kesilmesine tabir edilir.

Rüyada Köpek Tabiri

Rüyada köpek görmeyen yok denilecek kadar azdır. Hemen hemen bir her insan rüyasında köpek görmüştür. İslami kaynaklara göre tüm detaylarıyla, Rüyada Köpek görmek tabiri için konuyla akalı bağlantı adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. birkan dedi ki:

  rüyamda bir caddenin kıyısında sakin oturan beyaz ve cinsiyetini bilmediğim bir köpek havlayarak üzerime gelip sağ elimin parmağımdan ısırdı, dişleri ince ve keskindi acıtacak canımı diye korktum ama hafif bir sızı hissettim….yorumlarınız için teşekkür ederim.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Beyaz köpek görmek, ve sizin parmağınızı ısırması, sevineceğiniz bir olayın yakın zamanda gerçekleşmesine, bekar için yeni bir kimse ile birlikte olmaya delalet eder.

 2. Büşra Rüyamda kahverengi bir köpeğin beni ısırdığını ve elimin kızardığını gördüm anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda yolda yürüyorum elimi kahverengi bir köpek ısırıyor ama yavru bir şeye benziyordu sonra koşarak eve geliyorum ama ağlamaktan konuşamıyorum sonra elim kızarmaya başlıyor falan diş izleri var. Teşekkür ederim yorumunuza şimdiden.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Büşra, düşmanının sana zarar vermek için bekliyor olması ve seni sıkıntıya sokacak olmasıdır. Rüyada köpek ısırması, düşmandan hiç beklemediği bir anda gelecek olan zarardır.

 3. Muhammet Rüyamda bir köpeğe ıslak çaldığımı ve gelip beni ısırdığını gördüm anlamı nedir yorumlarmısınız dedi ki:

  Rüyamda bir köpeğe ıslık çalıyorum ve gelip beni ısırıyor. Rüyamın anlam ve manası nedir Teşekkürler.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Muhammet Bey, düşman ile tabir olur ve göreceğiniz zarardır. Rüyada köpek ısırması, düşmandan gelecek olan büyük bir zarara ve bununla beraber gelen sıkıntıya, üzüntüye, işinizde gireceğiniz zarardır.

 4. Meltem Rüyamda kirli bir sokak köpeği gördüm ve elimi ısırıyordu elim kanadı hastaneye gittim anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda kirli bir sokak köpeği önce bana ve arkadaşlarıma doğru saldırdı bende tutmaya çalıştım elimi ısırdı acısını hissettim bir süre kanadı sonra hastaneye gittim yanıma birden babam geldi hastanede iğne gibi bir şey vurdular onu da hissettim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Meltem Hanım, rüyanız hayır olsun, düşmanınızdan gelecek olan zarar ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olmanızdır. Rüyada köpek ısırması, vereceği bir karar ile yaşayacağı büyük sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulacak olmanızdır. Rüyada baba görmek, arzu ve maksadınıza ulaşacak olmanızdır.

 5. Derya Rüyamda açık kahve renginde bir köpek üzerime sıçradığını ve kolumu ısırdığını gördüm anlamı nedir? dedi ki:

  Rüyamda açık kahve renkli güzel bi köpek hızla üzerime sıçrayıp sağ kolumdan ısırdı ama hiç acimadı aksine sanki birine sarılıyomuşum gibi hissettim. rüyamı yorumlarsanız sevinirim

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Derya, bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Rüyada köpek ısırması, düşmanınız ile zorlu bir mücadele edecek olmanız ve bu yüzden biraz sıkıntı çekecek olmanıza yorumlanır.

 6. Rüyamda arkadaşımla beraber köpek gezdirirken köpeğin ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Cansu ) dedi ki:

  Rüyamda 2 tane köpek gezdiriyorduk arkadaşlarla sonra o 2 köpeğin tasmalarının ipleri birbirine dolanıyordu ardından ben de kenara cekılmeye çalışırken kendimi ortada buluyordum sonra sol taraftan bir köpek geliyordu kahverengi ile sarı karışımı bi renkti (yani sarının biraz koyusu kahverenginin açığı) ardından ben korkuyordum ama korktuğumu belli etmeyip kaçmıyordum ki beni ısırmasın ardından sol diz kapağımın yanını ısırıyordu çok şiddetli bir ısırık değildi ama gerçekten acıyı hissettim ve uyandım sanki o köpek gerçekten bacağımı ısırmış gibi oldum ve uyandığımda dizimde sanki gerçekten ısırmışcasına bacağımda acı hissettim…..yorumlarınız için teşekkür ederim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Cansu, düşmanından gelecek olan zarar ile maddi olarak sıkıntı çekecek olması anlamına gelir. Rüyada köpek ısırması, acele karar verip yapılacak olan bir işte sorun yaşanmasına, bir miktar paranın ise kaybına neden olmasına yorumlanır.

 7. Rüyamda beyaz bir köpeğin yüzümü ısırdığını gördüm. Rüyada beyaz köpek ısırması ne analama gelir? ( Gizem ) dedi ki:

  Rüyamda beyaz büyük bir köpek yüzümü ısırıyordu bağırıyordum annem yanımda olmasına rağmen duymuyordu bu neye yorumlanmalı

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Gizem, rüyanız hayır olsun inşallah. Rüyada beyaz köpeğin yüzünü ısırmasını görmek, bir dostu tarafında zarar uğratılması, ve çevrenizdeki bazı kişilerle tartışacak olmanız ile yorumlanır.

 8. Rüyada köpeğin sağ ayağımı ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Feyza ) dedi ki:

  merabalar rüyamda gece eve gidiyorum bir ses duygun durdum etrafıma batkım bir köpek sag ayagımı ısırdı ellerimlerimde agzını actım kollarımı falan cizdi kurtuldum ayagım sılzıyordu eve geldm hemen kollarım ve ayagım yaralar içindeydi.. cevabınız için tesekküredrim..

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Feyza, rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyada köpek ısırması görmek, gizli bir düşmanınızın olmasına ve ondan size gelecek olan zarar ile yorumlanır.

 9. Rüyamda beyaz renkli bir koyun köpeğinin parmağımı ısırdığını gördüm. Rüyada beyaz köpek görmek manası nedir? ( Kemal ) dedi ki:

  Rüyamda beyaz renkli iri bir koyun köpeği üzerime geliyor ve sağ elimi baş parmak tarafından ıstırıyor lakin hiç bir acı hissetmiyorum. Köpek oyun oynamak ister gibi elimi ıstırarak tutuyor ve zarar vermiyor. Yorumunuzu bekliyorum.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Kemal, Rüyada beyaz iri koyun köpeği görmek, iş hayatında bazı sıkıntılar ile karşılaşmaya ve gizli bir düşmandan gelecek olan zara ile yorumlanırken, köpeğin size zarar verememesi ise onu etkisiz hale getirmeniz ile tabir edilir.

 10. Rüyamda köpeklerin havladığını gördüm. Rüyada köpek havlaması ne anlama gelir? ( Barış ) dedi ki:

  Rüyamda kardeşimi çağırıyordum birden etrafımızı köpekler sardı 5 yada 6 tanesi kardeşimin etrafındaydı ben onu çağırıyordum sonra aramız açıldı benim önüme kahverengi bir köpek çıktı sonra hepsi birden kardeşime havlıyorlardı sonra birden uyandım bunun anlamı nedir acaba bana yanıtlarmısınız?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Barış, Rüyada köpeğin havladığını görmek, düşmanlarının olmasına ve onlar tarafından istenmeyecek olmasına size zarar verecek olmaları ile tabir edilir.

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.