Rüyada “Köpek ısırması” Görmek

Köpek ısırması
Rüyada Köpek ısırması görmek tabiri, Köpek ısırması rüyasını gören kişi arkadaşıyla tartışır. Rüyada Köpek ısırması ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA KÖPEK ISIRMASI: Rüyada köpek ısırdığını  görmek tabiri, Düşmanının gazabına uğramaya, tüccar için zarara girmeye hasta için hastalığının deva etmesine tabir edilir. Rüyada köpek ısırması görmek bazı tabircilerin görüşlerine göre yakın bir arkadaşı tarafından üzülmesine ve tartışmaya düşmesi demektir.

Rüyada Köpek Severken Isırması

Rüyada dişi ve erkek fark etmez bir köpeği okşarken veya severken köpeğin ısırması iyilik yaptığı kişilerin iyi niyetini su istimal etmelerine delalet eder. Rüyada köpek sevmek iki türlü tabir edilir, iyi bir dost ve düşmanıyla, küs olduğu kimseyle barışmaktır.

Rüyada Köpek ısırdığını görmek

Rüyada köpeğin kendini ısırdığını görmek elem ve tasaya bir başkasını ısırdığını görmek  o kimsenin sıkıntıya düşmesine, Rüyada köpek ısırması diğer tabircilerin görüşlerine göre; iki türlü tabir olunur. Rüya sahibi bir dostuyla kavga eder veya tartışır, yada düşmanının kendisine zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada Köpeğin Ayağı ısırması

Rüyada köpeğin ayağını ısırdığını görmek, işlerine engel olan birine ve bilinçsizce her işe girişmeye çalışan kimse demektir. Rüyada köpeğin ayağını yada bacağını ısırdığını görmek elinden bir miktar para çıkacağına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Eli ısırması

Rüyada Köpeğin elini ısırdığını görmek uğrayacağı zarar ile tabir edilir. Rüyada köpek el veya kolunu ısırması ailesi tarafından yardım göremediğine veya yardımın kesilmesine tabir edilir.

Rüyada Köpek Tabiri

Rüyada köpek görmeyen yok denilecek kadar azdır. Hemen hemen bir her insan rüyasında köpek görmüştür. İslami kaynaklara göre tüm detaylarıyla, Rüyada Köpek görmek tabiri için konuyla akalı bağlantı adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Olcay dedi ki:

  Ruyamda ilk bir yerde para buldum ve yirtik icindeydi biraktim buldugum yerde ve yururken ufak bi sari golden yavrusu pesimden kosturarak ayagimdan isirdi ve sisti ayagimin sisen yerini elimde sıktim kan geldi ne anlama geliyor ?

 2. Cennet dedi ki:

  Ruyamda kopek isirma

 3. Cemile dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi kolundan köpek ısırıyodu ne anlama geliyor? Teşekkürler

 4. Cemile dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi kolundan köpek ısırıyodu rica etsem ne anlama geliyo teşekkürler

  1. Selin dedi ki:

   Ruyada kopegköpeğin havladigini duyuyorum ama göremiyorum annem köpek arkan da diyor ben arka mi dönüyorum dönmem le köpek elini ısırıyor elinde kızımkızımı tutuyormuşum ve diyorimki çok şükür kızıma gelmedi ben elini tedavi ettiririm diyorum öylece uyandim

 5. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda köpek beni ısırdı sabah uyandım ısıırıgı yer duruyordu

 6. Azer dedi ki:

  rüyamda Samimi arkadasinin evinde siyah köpek elimi isirdi ve birakmai, zor kurtardim sonra. Demeki iki yüzlü nankörle tartisacagim

 7. Muhammet dedi ki:

  Rüyamda aramın pek iii olmadığı bi kaç arkadaşımla bir yere gitmeye çalışıyordum yoldayım fark etmişim ki üstümü giymemisim üstümde sadece şort ve kazak vardı havada yağmurluydu ve ben tam eve giderken bi köpek parmaklarimdan ısırdı beni bırakıyordu. Arkadaşlarımın yanına gideyim diye ancak. Arkadaşlardan birisi benim saldırıya uğradığımı gördü kafasını geri çevirdi. Yardıma gelmedi ve gitti. Köpek beni kanlar içinde bırakmıştı

 8. zehra dedi ki:

  Rüyamda yanımda biri var kim olduğunu hatırlamıyorum bir işle meşgulum kapı açılıyor 3 tane sokak köpeği yavaş yavaş içeri giriyor tüylü bir köpek saldıracağını hissediyorum elime çok büyük bir bıçak alıyorum o arada saldırıyor bende elimdeki bıçakla köpeğe vuruyorum mücadele ederken geri çekiliyor tekrar diyeriyle saldırıyor ben yine bıçağı sallayarak onları kovalıyorum o arada biri elimi ısırıyor bende kızıyorum elimi ıssıdınız diye diş izi yok kan yok ama elim aciyor Köpeklerde geri çekiliyor şimdiden teşekkür ederim ?

 9. Tolga dedi ki:

  Tuyamda yaninda 2 pitbull cins kopek kavga ediyordu onlardan uzaktan geceyim dedim fakat beklemedigim bir anda bir kurt kopegi sirtima atladi ve derimi koparircasina isirirdi kopek oyle bir pozisyondaydiki ellerimi arkama bile cevirip kopege dokunamiyorum ve oan aci icersinde ruyadan uyandm uyanmama ragmen sirtimda hala sanci hissediyordun

 10. Zümrüt dedi ki:

  Rüyamda köpeğin sağ elime açıtmadan isirdiğini gordum

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.