Rüyada “Köpek ısırması” Görmek

Köpek ısırması
Rüyada Köpek ısırması görmek tabiri, Köpek ısırması rüyasını gören kişi arkadaşıyla tartışır. Rüyada Köpek ısırması ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA KÖPEK ISIRMASI: Rüyada köpek ısırdığını  görmek tabiri, Düşmanının gazabına uğramaya, tüccar için zarara girmeye hasta için hastalığının deva etmesine tabir edilir. Rüyada köpek ısırması görmek bazı tabircilerin görüşlerine göre yakın bir arkadaşı tarafından üzülmesine ve tartışmaya düşmesi demektir.

Rüyada Köpek Severken Isırması

Rüyada dişi ve erkek fark etmez bir köpeği okşarken veya severken köpeğin ısırması iyilik yaptığı kişilerin iyi niyetini su istimal etmelerine delalet eder. Rüyada köpek sevmek iki türlü tabir edilir, iyi bir dost ve düşmanıyla, küs olduğu kimseyle barışmaktır.

Rüyada Köpek ısırdığını görmek

Rüyada köpeğin kendini ısırdığını görmek elem ve tasaya bir başkasını ısırdığını görmek  o kimsenin sıkıntıya düşmesine, Rüyada köpek ısırması diğer tabircilerin görüşlerine göre; iki türlü tabir olunur. Rüya sahibi bir dostuyla kavga eder veya tartışır, yada düşmanının kendisine zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada Köpeğin Ayağı ısırması

Rüyada köpeğin ayağını ısırdığını görmek, işlerine engel olan birine ve bilinçsizce her işe girişmeye çalışan kimse demektir. Rüyada köpeğin ayağını yada bacağını ısırdığını görmek elinden bir miktar para çıkacağına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Eli ısırması

Rüyada Köpeğin elini ısırdığını görmek uğrayacağı zarar ile tabir edilir. Rüyada köpek el veya kolunu ısırması ailesi tarafından yardım göremediğine veya yardımın kesilmesine tabir edilir.

Rüyada Köpek Tabiri

Rüyada köpek görmeyen yok denilecek kadar azdır. Hemen hemen bir her insan rüyasında köpek görmüştür. İslami kaynaklara göre tüm detaylarıyla, Rüyada Köpek görmek tabiri için konuyla akalı bağlantı adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda köpeğinin beni ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Hande ) dedi ki:

  Rüyamda yürüyordum önce beyaz renkli bir köpek gördüm biraz daha ilerledikten sonra koyu renkli bir köpek vardı hırçın davranıyordu ısıracağını anladım ama birşey yapamadım bacağımdan ve ayağımdan ısırdı hastane gibi doktor olan bir yere gittim ya da götürüldüm bacağımdaki diş izlerini görüyordum kızarmış ve şişmişti ve doktor bulmakta zorlanıyordum. Şimdiden teşekkürler.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Hande, Rüyada köpek ısırması görmek, çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğine düşmanından gelecek olan zarar ile büyük bir felaket yaşamaya yorumlanır.

 2. Rüyamda köpeğin ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Taner ) dedi ki:

  Rüyamda fabrikamızda 2 tane köpeğimiz var ve bende çalışanım arada gider oynarım.
  bense fabrikanın bir ucunda patronum bir ucunda benim bulunduğum kısımda kasaplar koyun kesiyor patronumsa köpeklerimizle oynuyor kafesin içinde tam o sırada köpek patronumuzun kalçasından ısırıyor ve yere yatıyor ben yanına koşarken ve tam yanına gelmişken kalkıp gidiyor nişanlımsa oralarda oturmuş elinde küçük bir köpek seviyor ne anlama gelir.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler .

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Taner, Rüyada köpek ısırması, düşmanının gazabını uğramaya ve zarar etmeye, tüccar ise işlerinin bozulmasına yorumlanır.

 3. Rüyamda Ayete Kürsüyi okuduğumu gördüm. Rüyada Ayete Kürsü'yi okumak ne anlama gelir? ( Bahar ) dedi ki:

  Bir hastane de sekreter olarak çalışıyordum. Hastanede bana aşık takıntılı tuhaf bir doktor vardı. Hastane de olduğum bir vakit birden bire kendimi bir evin içinde buldum. Üç tane adam vardı. Biri kilolu uzun böyle siyah giyinmiş bir adamdı.yüz üstü uzanıyordu. Bir tanesi de yaşlı ve zayıftı. Diğeri de uzun boylu genç bir adamdı oturuyordu. Bana yerde yatan adamı bana aşık olan doktorun iyileştirdiğini söyledi. Bana sarılmak istedi. Ortamda cinlerle büyüyle alakalı bir durum olduğunu hissettim. Kaçmaya çalıştım evden. Evin kapısını açıyordum. Büyünün etkisinden tekrar kapanıyordu. Bende zorladım ve kapıyı açıp çıktım evden.apartman dairesiydi. Sokak kapısının altındaki merdivene saklandim.Çirkin cılız kahverengilı siyahlı bir köpek üstüme atladı. Besmele çektim. parmağımı ağzına aldı ancak ısıramiyordu.niye ısıramiyorum diyordu. Bende ayetel kursiyi okudum. ayetel kursiyi okurken uyandım.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyada Ayetel Kürsi okumak, ilim, irfan sahibi olmaya ve sıkıntılarından kurtulmaya tabir edilir. Rüyada köpek ısırması, düşman ve ondan gelecek olan zarar ile yorumlanır.

 4. Rüyamda köpeğin beni ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Eylül ) dedi ki:

  Rüyamda bir köpek beni görünce ayağımı ısırıyor…ama kan yok.çok acımıyor az…ve küçük bir kız gelip beni o köpekten kurtarıyor….yorumlarınız için teşekkürler…

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Eylül, rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah. Rüyada köpek ısırması, dert, tasa ve sıkıntı ile tabir olunur, dost gibi görünen bir düşmana ondan gelecek olana zarar, ziyan ile yorumlanır.

   1. Rüyamda köpeğin havlayıp ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Milat ) dedi ki:

    merhabalar rüyamda bir yerde çalışıyorum, ve bir müşteriye yardım ediyorum. o sırada iki büyük köpek çıkıyor karşıma biri koyu renkte diğeri beyaz. elimde poşetler var ve köpekler poşetlere saldırıyor. korumak için arkama saklıyorum koyu renk köpek sadece havlıyor ama beyaz renkteki köpek kolumu ısırıyordu hafif bir sızı hissettim sonra uyandım. acaba ne anlama geliyor rüyamı tabirler misiniz? sabah uyandığımda çay tabağım elimden düşüp kırıldı. acaba ne demek bu rüya? lütfen yorumlayın teşekkürler.

    1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

     Merhaba, rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah. Rüyada köpek ısırması, düşman ile tabir edilir, sıkıntıya ve dara düşmeye işlerinde sorun yaşamaya, aile içinde ise bazı sorunlar yaşamaya yorumlanır.

   2. Gizem: Rüyada köpeğin ısırdığını görmek? dedi ki:

    rüyada köpek abimi ısırıyordu bu ne anlama gelyor acaba

    1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

     Rüyada köpek ısırdığını görmek sıkıntı, üzüntü ve kedere düşmeye, aile içinde tatsızlıklar yaşanmasına yorumlanır.

 5. Rüyamda köpeğin beni ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Büşra ) dedi ki:

  Rüyamda karanlık bir ara sokakta yürüyorum bisürü köpek var ve biri beni ayağımdan ısırıyor kahverengi bir köpek fakat canımı acıtmıyor gıdıklıyor gibi bi his oluyor bütün dişlerini gösteriyor sivri sivri sonra elimi defalarca ısırıyor yemek istiyormuş benden yerde soğan buluyorum soğanı verirken uyandım…yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Büşra, Rüyada köpeğin ısırdığını görmek, dost gibi görünen düşmana ve size zarar vermek istemesine büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşamınız için yaptığınız her işinizden yolunuza taş koymasına yorumlanır.

 6. Rüyamda köpeğin beni ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Özlem Koçak ) dedi ki:

  Rüyamda köpek ısırıyor beni sonra köpeğin sahibi para veriyor bana vefat etmiş babannnemi görüyorum daha sonra. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Özlem, Rüyada köpeğin ısırdığını görmek, elem, dert ve tasaya sıkıntıya düşmeye yakın bir dostu ile arasına fitne girmesi ile kavga etmeye ve kus kalmaya manevi olarak büyük kayıplar yaşamaya yorumlanır.

 7. Rüyamda köpeğin beni takip ettiğini gördüm. Rüyada köpeğin takip etmesi ne anlama gelir? ( Melisa ) dedi ki:

  Rüyamda evimizin bahçesinde bisiklet sürerken bir köpek beni takip ediyordu sonra yere oturduğumda yaklaştı ve bacağıma yapıştı onu istemek isterken de ayağıma yapıştı sonra bende koşa koşa abimi çağirdim böyle bitti….YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Melisa, Rüyada köpeğin takip ettiğini görmek, sıkıntı ve üzüntüye düşmanınız tarafından size zarar gelmesine maddi olarak büyük sorunlar yaşamaya aile içinde sorunlar yaşamaya yorumlanır.

 8. Rüyamda köpeğin beni ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? ( Emine ) dedi ki:

  Rüyada 3 köpek ısırdıgını gördüm ne anlama geliyor şimdiden tşkr edrm yorumunuz içn

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ezgi, Rüyada köpek ısırması görmek, düşmanının gazabına uğramaya, iş hayatında başarısızlık yaşamaya kazandığı her şeyi kaybetmeye ve üzülmeye yorumlanır.

 9. Rüyamda annemi köpeklerin ısırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırmak manası nedir? ( Talat KORKMAZ ) dedi ki:

  Annem yaşlı bir kadın 82 yaşında daha önce düştü kalça kemiğini kırdı.Ameliyat ettirdik şimdi iyi Ancak!!!!!
  Dün akşam rüyamda annem evimizin önünde düşüyor tekrar kalça kemiğini kırıyor Sonrada birden çok köpekler tarafından saldırıya uğruyor.
  Ben çok üzülüyorum fakat elimden bir şey gelmiyor ve öyle uyanıyorum. saygılarımla yorumlarsanız sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Talat, Rüyada annenizi köpek ısırdığını görmek, hane içinde bazı sıkıntılar yaşanacağına size yakın olan bir kimsenin düşman olmasına size gelecek olan zarardan mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak sıkıntı çekmeye dikkat etmeniz gereken bir dönemde olmanıza yorumlanır.

 10. Fatma dedi ki:

  Ruyamda siyah bi kopek iki elimi isiriyo ve iki tarafimdan da derim cikiyo sonra doktor gelip serum takiyo nasl yorumlanyor simdiden tesekkurler

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.