Rüyada “Doğum Yaptırmak” Görmek

Doğum Yaptırmak
Aslı yaş 35 Bolu'dan rüya sordu? Rüyamda birine normal doğum yaptırıyordum, Rüyada Doğuma yardım etmek ve doğum yaptırdığını görmek manası nedir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Doğum yaptırmak

Rüyada Doğum yaptırmak; ettiği duaların ve tövbelerinin kabul olup ve güzel günleri olacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyada doğum yaptırdığını görmek, iyi bir hayır işlemeye ve kolay geçime, hayırlı rızık ile tabir edilir. Rüyada doğuma yardım etmek, maişetin bolluğuna ve kısmetin genişlemesine delalet eder.

Rüyada Doğum Yaptığını görmek

Rüyada doğum yaptığını görmek; kısmet, şans ve müjde habercisidir. Rüyada doğum yaparken doğurmamak sıkıntı ve endişe duymak, heves ettiği şeylere kavuşamamak demektir.

Rüyada Doğum yaptırdığını görmek

Rüyada Doğum yaptırdığını görmek; işsiz kimse için iyi bir iş bulmaya, bekar için evlilik adımları atmaya, tüccar, esnaf kadın için ganimet ve bolluk içinde geçecek bir seneye işaret eder.

Rüyada Doğuma yardım etmek

Rüyada Doğuma yardım etmek; hayırlı amale günahlardan tövbe etmeye, bekar kimse için kariyer için uzun bir zaman daha çalışıp gayret etmeye rüyanız yorumlanır, bu rüyada şer aranmaz hayırlıdır.

Rüyada Sancılı Doğum yaptırmak

Rüyada Sancılı Doğum yaptırmak; Rüya sahibinin şimdiye kadar çektiği sıkıntıların ve üzüntülerin yerini sevinç göz yaşlarının alacağına yorumlanır.

Rüyada Normal Doğum yaptırmak

Rüyada Normal Doğum yaptırmak; geniş bir aileye ve huzurlu olmaya sıkıntılarından kurtulmaya refaha kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Doğum Yapamamak

Rüyada doğum yapamamak; elem ve tasa ve keder demektir. Rüyada doğum yapamadığını görmek üzüntü ve hastalık ile tabir olunur.

Rüyada Doğum Yapmış Kadın görmek

Rüyada Doğum yapmış kadın görmek; muradına kavuşmak ve arzu ettiğine ermek demektir. Rüyada doğum yapmış kadın görmek sevdiğine kavuşmak ve beklediğine kavuşmak ile yorumlanır.

Rüyada Doğum Yapmak üzere olmak

Rüyada Doğum yapmak üzere olmak; beklediği bir işin istediği gibi neticelenmesine ve arzu ettiğine kavuşmak için emek ve çaba göstermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ölü Doğum yapmak

Rüyada Ölü doğum yapmak; sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girmeye ve beklediği bir işin istediği gibi sonuçlanmayacağına, çok emek harcamaya işaret eder.

Rüyada Sezeryanla Doğum yapmak

Rüyada Sezeryanla doğum yapmak; kolay geçim ve maişet genişliği demektir. Rüyada sezeryanla doğum yaptığını görmek; beklediği bir işe, evli kimse için amacına ulaşmaya sevdiğine kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Denizde Doğum yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak; arzu ve amel demektir. Bu rüyayı gören kadın kimse amacına ulaşması için çaba ve gayret göstermesi gerektiğine, bekar için evliliğe delalet eder.

Rüyada Suda Doğum yapmak

Rüyada Suda doğum yapmak; yenilik ve farklılık ile yorumlanır. Rüya sahibi farklı heves ve düşünceleri ile kendisini zora sokacağı bazı işlere karışacağına delalet eder.

Rüyada Evde Doğum yapmak

Rüyada Evde Doğum yapmak; kısmet ve şans demektir. Rüyada doğum yapmak, hayırlı bir ziyarete beklediğine kavuşmaya, aradığı ve bulamadığı bir şey varsa kolayca bulacağına delalet eder.

Rüyada Yalnız Doğum yapmak

Rüyada yalnız doğum yapmak; tek kalacağı ve endişe duyacağı bir döneme girmeye ve sıkılmak, zorda, darda kalmak demektir.

Rüyada Kolay Doğum yapmak

Rüyada Kolay doğum yapmak; endişe ve kaygılardan emin olmak, kazanç, şans, kısmetli bir kadın ve iyi niyetli bir adama delalet eder.

Rüyada Normal Doğum yapmak

Rüyada Normal Doğum yapmak; arzu ve amel ile iyi niyetli bir kimseden göreceği destek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Zor Doğum yapmak

Rüyada Zor doğum yapmak; bu rüyayı gören bekar ise geç evlenir veya evlilik hazırlığı yapıyorsa evliliği gecikir denilmiştir.

Rüyada Evlilik Dışı doğum yapmak

Rüyada Evlilik dışı doğum yapmak; bekar için boş işlere, boş heveslere, aldatılmaya ve aldanmaya, kanmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda doğum yaptığımı gördüm. Rüyada doğum yapmak ne anlama gelir? ( Yavuz ) dedi ki:

  İnşallah 1 aya çocuk sahibi olacağım.Ben bir erkeğim,rüyamda yeni bir eve taşınmışız sonra eşimle odamızda cinsel ilişki halindeyiz babamlarda bizle aynı evde kalıyor bir sese kalkıyorlar,polis gelmiş hatta yatak odamızın camından içeri bakıyorlar,bir hırsız varmış onu arıyorlar sonra evden dışarı çıkıyoruz arabaya binecez arabanın ön tarafın belli bir kısmı parçalanmış halde,ben babama kızıyorum niye arabayı yanlış park ettin diye bi başkası gelmiş arabayı ezmiş.sonra yayan gidiyoruz heryer çukur meşakatli, bizle beraber gelen başka insanlarda var. ben giderken annemle tartışıyorum ben ona hastayken baktığımı onun ise bana kötülük yaptığını söylüyorum(gerçektede hastayken ben baktım ona)araya amcamın karısı giriyor o bana hamileyken çok sıkıntı çektiğini bu yüzden böyle konuşmamam gerektiğini söylüyor daha sonra bir erkek olduğum halde hamile olduğumu görüyorum hastaneye karımla birlikte gidiyoruz.bir hemşire çocuğun düşük olacağını söylüyor ve bana bişey yapıp çocuğu düşük yapıyor.her yerim kan içersinde.yahu diyorum bu çocuğu karnımdan aldıralım,karım diyor ki boş ver o kendiliğinden düşer.rüyam bu.çok korkuyorum eşim doğum yapacak yoksa başına bi şey mi gelecek

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Yavuz, rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah, Rüyada doğum yaptığını görmek, hayır ile tabir edilir, şansının ve kısmetinin açık olmasına hayırlı, müjdeli olacak bir haber alarak sevinip mutlu olma ile yorumlanır.

 2. İlknur dedi ki:

  merhabalar , ruyamda rahmetli dedemi goruyorum yanında güvercinlerle geliyor once evimize saka yaparak ben sana kusum diyor ama o kadar genc o kadar guzelki neyse sarılıyoruz felan sonra ben arasira evin çatısına çıkıyorum güvercin oluyo birkaç tane. Ben evin catisindayken bi akrabamız ewimizin altında arabamız var onla ilgileniyo ama gizli gizli iki defa geliyo once fotokopi aliyo arabadan sonra ruhsatı aliyo cebine koyup gidiyo . Tabi onu görgümü görmüyo , neyse ben ewe gidiyorum ewimiz o kadar kalabalık ki babami çağırıyorum ona soyluyorum oda bu da boyle insan diyo , ama ev cok kalabalık herkes gülüyo felan . Beni en cok etkileyen dedemin gelmesi ve o kadar genc guzel evimizde . Hakkınızı helal edin cok uzun oldu

 3. Merve dedi ki:

  Hyr olsn rüymda normal doğum uapıyodum ve dua ediydm allahm hyrsz evlat nasp etme. Dinine bağlı naöusunu koruyan hyrlı evlat olucaksa nasıp et diyodum çlü doğuruydm jiç üÜlmedim allajm şükirler olsn diyodm

 4. Dilek dedi ki:

  Rüyamda evimizde hamile bi kadini odaya götürüp uzanin dememe kalmadan kadinin dogum yaptigini görmem,ve bebegin kafasini görüyorum diye bagirdigimi hatirliyorum ve sonrasinda bebegi tutuyorum ama cinsiyetini görmedim ve yanaginda sadece kocaman bi ciban gibi bi iz vardi onu hatirliyorum.bu arada dogum yaptirdigim kadini hic tanimiyorum hala etkisinde kalmisim

 5. Seyda dedi ki:

  Rüyamda babam evde koltukta uyurken babamın karnını kesip bir erkek bebek alıyorum karnından bebek yeni doğmuş gibi değil de 1 aylık gibi büyük ve dişleri var havluya sarıyorum yatak odasında bebeğe sarılıp yatıyorum. Devamı çok karışık rüyanın aklımda kalan kısmı bu

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca