Rüyada “Doğum” Görmek

Doğum
Elif yaş 26 İZMİR'den rüya sordu? Rüyada doğum hanede doğum yapan birini gördüm. Rüyada doğum ve doğum hane, doğum evi ve doğum yapan görmek nedir?

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada Doğum Görmek; Ahirette kurtuluşa ereceğine işarettir. Bir rivayete göre yakın bir zamanda vefat eder. Rüyada doğum görmek bazı tabircilere göre erkek görürse, korku ve endişe duymak ile yorumlanır. Rüyada doğum kadın için müjde, sevinç ve kısmet demektir. Rüyada Bir kız doğurduğunu ve çocuğun derhal konuştuğunu görse Cenabı Hak ona devleti yönetecek bir evlat ihsan buyurur.

Rüyada Doğum Yapan Kadın görmek

Rüyada doğum yapan kadın görmek; rüyayı gören kişi erkek ise, müjde sevinç demektir. Rüyada doğum yapan birini izlemek, erkek için sıkıntı ve endişe duymaktır. Rüyada doğum yapan birini görmek kadın için ise daha hayırlı yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Kadın görmek

Rüyada hamile kadın görmek; yeni bir işe bekar için evliliğe ve kısmeti kapalı olan erkek yada kadın için kısmetinin açılmasına, yeni bir iş teklifi almaya delalet eder.

Rüyada Doğum Kanı Görmek

Rüyada Doğum Kanı Görmek; kan görmek iyi değildir. Rüya sahibinin işlerinin bozulup kötüye gitmesine ve aile içi huzursuzluğuna işaret edilir.

Rüyada Doğum Evi Görmek

Rüyada Doğum Evi Görmek; iş arayan birinin hayırlı bir işe girmesine ve iş sahibinin ise yeni atılımlara girişip işini büyütmesine yorumlanır.

Rüyada Doğum Yapan Görmek

Rüyada Doğum Yapan Görmek; rüya sahibinin uyarılmasıdır. Çevresindeki kişilerin ona karşı dürüst olmadıklarını ve yalan söyleyip arkasından iş çevirmesidir.

Rüyada Doğum Pastası Görmek

Rüyada Doğum Pastası Görmek; arzulanan ve istediği şeylerin olmasına edilen duaların ve tutulan dileklerin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Doğum Lekesi Görmek

Rüyada Doğum Lekesi Görmek; hoş ve güzel olmayan şeylerin olmasına ve rüya sahibinin bundan ötürü huzursuz vede mutsuz olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca