Rüyada “Doğum yapmak” Görmek

Doğum yapmak
Ayşe KIBRIS'tan rüya sordu? Rüyada sancılı doğum yapıyordum, evliyim ve şuanda 3 aylık hamileyim hayrolsun rüyam neye işaret eder? Doğum yapmak yorumu nedir?

Rüyada Doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak; Hamile bir kadın rüyasında erkek bir çocuk doğurduğunu görse; o kadın bir kız çocuğu dünyaya getirir. Rüyada doğum yapmak gören kişi hamile ise kız çocuğu doğurduğunu görse; Dünyaya bir erkek çocuğu getirir denilmiştir. Rüyada doğum yapmak temizlik ve saflık ve masumiyeti simgeler doğurmak ve doğuran birini görmek muradına kavuşmak ve güzellik ile yorumlanır.

Rüya Alimleri rüyada doğum yapmak yorumu

Rüyada doğum yapmak; Allah’hu Teâlâ’nın yardımına, insanların bu kimseye imrenmesine, mal ve ganimete ve ehil ise kişi hayvanlara ürünlere veya mülklere sahip olacağına işaret eder. Rüyada doğum yaptığını görmek; amacına ve gayesine ulaşmaya, hasta bir kimse için şifa bulmaya, Rüyada doğurduğunu görmek; müjde ve sevinç ve kişi buna uygunsa gerçek ile tabir edilir.

Rüyada sancılı doğum yapmak

Rüyada sancılı doğum yapmak; sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına tabir edilir. Refaha ve huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada hamile bir kimse sancılı doğum yaptığını görse; kolay doğum yapacağına işaret eder.

Rüyada sancısız doğum yapmak

Rüyada sancısız doğum yapmak; hamile olan kadının yağacağı doğumun rahatın ve kolay olacağına rahata ve refaha kavuşacağına tabir edilir. Rüyada sancısız kolay doğum yapmak; evli kimse için çocuk sahibi olmasına rüyanız yorumlanır.

Rüyada doğum yapmak için hastaneye gitmek

Rüyada doğum yapmak için hastaneye gitmek; bu dönem sıkıntıların çoğalmış ve bunlardan kurtulmaya çalışıyorsun, ve sonunda refaha kavuşmayla tabir edilir.

Rüyada normal doğum yapmak

Rüyada normal doğum yapmak; zor ve kötü günlerin ardından gelen huzur ve rahata yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmasına ve mutlu olmasına işarettir.

Rüyada denizde doğum yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak; fakir olanın zengin olacağına ve işlerinin güzel olmasına, yeni iş kapılarının açılmasına kısmetlerinin artmasına delalettir.

Rüyada evde doğum yapmak

Rüyada evde doğum yapmak; evinize gelecek olan misafire ve bereketin çoğalacağına işlerinin çoğalmasına yorumlanır. Rüyada evde doğum yapmak doğururken görmek; o haneye şifa ve şans, bereket yağacağına işaret eder.

Rüyada ölü doğum yapmak

Rüyada ölü doğum yapmak; hapis olan bir şahsın üzüntüden kurtulmasına işaret eder. Rüyada ölü doğum yapmak, Allah gerçekte kimsenin başına vermesin, hastalık ve rahatsızlık yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Bekar Birinin Doğum Yapması

Rüyada Bekar Birinin Doğum Yapması; bekar ise evlenmesine tabir edilir. Hayırlı bir yuvası olmaya ve hayırlı evlatlarının olacağına işarettir.

Rüyada Doğum Yapamamak

Rüyada doğum yapamamak; elem ve tasa ve keder demektir. Rüyada doğum yapamadığını görmek üzüntü ve hastalık ile tabir olunur.

Rüyada Doğum Yapmış Kadın görmek

Rüyada Doğum yapmış kadın görmek; muradına kavuşmak ve arzu ettiğine ermek demektir. Rüyada doğum yapmış kadın görmek sevdiğine kavuşmak ve beklediğine kavuşmak ile yorumlanır.

Rüyada Doğum Yapmak üzere olmak

Rüyada Doğum yapmak üzere olmak; beklediği bir işin istediği gibi neticelenmesine ve arzu ettiğine kavuşmak için emek ve çaba göstermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ölü Doğum yapmak

Rüyada Ölü doğum yapmak; sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girmeye ve beklediği bir işin istediği gibi sonuçlanmayacağına, çok emek harcamaya işaret eder.

Rüyada Sezeryanla Doğum yapmak

Rüyada Sezeryanla doğum yapmak; kolay geçim ve maişet genişliği demektir. Rüyada sezeryanla doğum yaptığını görmek; beklediği bir işe, evli kimse için amacına ulaşmaya sevdiğine kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Denizde Doğum yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak; arzu ve amel demektir. Bu rüyayı gören kadın kimse amacına ulaşması için çaba ve gayret göstermesi gerektiğine, bekar için evliliğe delalet eder.

Rüyada Suda Doğum yapmak

Rüyada Suda doğum yapmak; yenilik ve farklılık ile yorumlanır. Rüya sahibi farklı heves ve düşünceleri ile kendisini zora sokacağı bazı işlere karışacağına delalet eder.

Rüyada Evde Doğum yapmak

Rüyada Evde Doğum yapmak; kısmet ve şans demektir. Rüyada doğum yapmak, hayırlı bir ziyarete beklediğine kavuşmaya, aradığı ve bulamadığı bir şey varsa kolayca bulacağına delalet eder.

Rüyada Yalnız Doğum yapmak

Rüyada yalnız doğum yapmak; tek kalacağı ve endişe duyacağı bir döneme girmeye ve sıkılmak, zorda, darda kalmak demektir.

Rüyada Kolay Doğum yapmak

Rüyada Kolay doğum yapmak; endişe ve kaygılardan emin olmak, kazanç, şans, kısmetli bir kadın ve iyi niyetli bir adama delalet eder.

Rüyada Normal Doğum yapmak

Rüyada Normal Doğum yapmak; arzu ve amel ile iyi niyetli bir kimseden göreceği destek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Zor Doğum yapmak

Rüyada Zor doğum yapmak; bu rüyayı gören bekar ise geç evlenir veya evlilik hazırlığı yapıyorsa evliliği gecikir denilmiştir.

Rüyada Evlilik Dışı doğum yapmak

Rüyada Evlilik dışı doğum yapmak; bekar için boş işlere, boş heveslere, aldatılmaya ve aldanmaya, kanmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. rina dedi ki:

  Merhaba, ben hamileyim ruyada dogumumu tek basima yaptimi gordum, bebek cabliydi ama aglamiyordu guluyordu sadece.. ne demek ???

 2. betül dedi ki:

  denizdeyiz dalga geliyor tanıdık bi kadın kıyıda hamile dalgayı görünce hemen ona dönüyrum kaç demek için tam o sırada işişten geçmiş oluyor zıplıyor ve popo ustu oturuyor hemen yanına kosuyorum dua et boyle dustun yoksa kızardım sana dıyorum bu dusus bebege zarar vermeyecegı ıcın sonra bırden evmı otel odasımı bellı degıl 3-4 kişi var ama hamile olan benim san cım baslıyor birden ıkınıyorum kan geliyor biraz ama bebek cıkmıyor sonra kalkıyorum hastaneyı ara dıyorum yanımdakıne esyaları alıyorum ve kapıda beklıyorum o sırada evdekı kısılere gulerek korkmayın cıkmak ıstemıyor yaramaz ben ıyıyım dıyorum yporumlarsanız cok sevınırım

 3. Anonim dedi ki:

  Erkek bir bebeğe suan hamileyim 6 aylık rüyamda sarışın mavi gözlü çok güzel bir erkek evladım oluyor normal dogum yapıyorum kolay bir doğum oluyor hiç acı hissetmeden zorlanmadan daha sonra ebelerden biri neşter ile karnımı kalçamı ayaklarımı çizik çizik keserek karışım ilaç oluyormuş ondan sürüp bu şişliklerin fazlalik kalıntıların geçecek eski haline geri Döneceksin diyor bu ne anlama gelmekte acaba?

 4. ŞEYMA dedi ki:

  Erkek bir bebeğe suan hamileyim 6 aylık rüyamda sarışın mavi gözlü çok güzel bir erkek evladım oluyor normal dogum yapıyorum kolay bir doğum oluyor hiç acı hissetmeden zorlanmadan daha sonra ebelerden biri neşter ile karnımı kalçamı ayaklarımı çizik çizik keserek karışım ilaç oluyormuş ondan sürüp bu şişliklerin fazlalik kalıntıların geçecek eski haline geri Döneceksin diyor bu ne anlama gelmekte acaba?

 5. semiha dedi ki:

  selam, rüyamda hamileyim. ama doğum yapmadan cocugumun oldugunu kucagıma verıldıgını ama dogum yapmadıgım ıcın cocugun eşi karnımda oldugundan dogum yapmak ıcın hastaneye gıtmeye çalışıyordum. bu şekılde uyandım

 6. Saida dedi ki:

  Merhaba.Ben ruyamda dogum yapdigimi gordum. Erkek cokuk idi.Bekarim.Ne demek&

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca