Rüyada “Doğum yapmak” Görmek

Doğum yapmak
Ayşe KIBRIS'tan rüya sordu? Rüyada sancılı doğum yapıyordum, evliyim ve şuanda 3 aylık hamileyim hayrolsun rüyam neye işaret eder? Doğum yapmak yorumu nedir?

Rüyada Doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak; Hamile bir kadın rüyasında erkek bir çocuk doğurduğunu görse; o kadın bir kız çocuğu dünyaya getirir. Rüyada doğum yapmak gören kişi hamile ise kız çocuğu doğurduğunu görse; Dünyaya bir erkek çocuğu getirir denilmiştir. Rüyada doğum yapmak temizlik ve saflık ve masumiyeti simgeler doğurmak ve doğuran birini görmek muradına kavuşmak ve güzellik ile yorumlanır.

Rüya Alimleri rüyada doğum yapmak yorumu

Rüyada doğum yapmak; Allah’hu Teâlâ’nın yardımına, insanların bu kimseye imrenmesine, mal ve ganimete ve ehil ise kişi hayvanlara ürünlere veya mülklere sahip olacağına işaret eder. Rüyada doğum yaptığını görmek; amacına ve gayesine ulaşmaya, hasta bir kimse için şifa bulmaya, Rüyada doğurduğunu görmek; müjde ve sevinç ve kişi buna uygunsa gerçek ile tabir edilir.

Rüyada sancılı doğum yapmak

Rüyada sancılı doğum yapmak; sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına tabir edilir. Refaha ve huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada hamile bir kimse sancılı doğum yaptığını görse; kolay doğum yapacağına işaret eder.

Rüyada sancısız doğum yapmak

Rüyada sancısız doğum yapmak; hamile olan kadının yağacağı doğumun rahatın ve kolay olacağına rahata ve refaha kavuşacağına tabir edilir. Rüyada sancısız kolay doğum yapmak; evli kimse için çocuk sahibi olmasına rüyanız yorumlanır.

Rüyada doğum yapmak için hastaneye gitmek

Rüyada doğum yapmak için hastaneye gitmek; bu dönem sıkıntıların çoğalmış ve bunlardan kurtulmaya çalışıyorsun, ve sonunda refaha kavuşmayla tabir edilir.

Rüyada normal doğum yapmak

Rüyada normal doğum yapmak; zor ve kötü günlerin ardından gelen huzur ve rahata yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmasına ve mutlu olmasına işarettir.

Rüyada denizde doğum yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak; fakir olanın zengin olacağına ve işlerinin güzel olmasına, yeni iş kapılarının açılmasına kısmetlerinin artmasına delalettir.

Rüyada evde doğum yapmak

Rüyada evde doğum yapmak; evinize gelecek olan misafire ve bereketin çoğalacağına işlerinin çoğalmasına yorumlanır. Rüyada evde doğum yapmak doğururken görmek; o haneye şifa ve şans, bereket yağacağına işaret eder.

Rüyada ölü doğum yapmak

Rüyada ölü doğum yapmak; hapis olan bir şahsın üzüntüden kurtulmasına işaret eder. Rüyada ölü doğum yapmak, Allah gerçekte kimsenin başına vermesin, hastalık ve rahatsızlık yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Bekar Birinin Doğum Yapması

Rüyada Bekar Birinin Doğum Yapması; bekar ise evlenmesine tabir edilir. Hayırlı bir yuvası olmaya ve hayırlı evlatlarının olacağına işarettir.

Rüyada Doğum Yapamamak

Rüyada doğum yapamamak; elem ve tasa ve keder demektir. Rüyada doğum yapamadığını görmek üzüntü ve hastalık ile tabir olunur.

Rüyada Doğum Yapmış Kadın görmek

Rüyada Doğum yapmış kadın görmek; muradına kavuşmak ve arzu ettiğine ermek demektir. Rüyada doğum yapmış kadın görmek sevdiğine kavuşmak ve beklediğine kavuşmak ile yorumlanır.

Rüyada Doğum Yapmak üzere olmak

Rüyada Doğum yapmak üzere olmak; beklediği bir işin istediği gibi neticelenmesine ve arzu ettiğine kavuşmak için emek ve çaba göstermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ölü Doğum yapmak

Rüyada Ölü doğum yapmak; sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girmeye ve beklediği bir işin istediği gibi sonuçlanmayacağına, çok emek harcamaya işaret eder.

Rüyada Sezeryanla Doğum yapmak

Rüyada Sezeryanla doğum yapmak; kolay geçim ve maişet genişliği demektir. Rüyada sezeryanla doğum yaptığını görmek; beklediği bir işe, evli kimse için amacına ulaşmaya sevdiğine kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Denizde Doğum yapmak

Rüyada denizde doğum yapmak; arzu ve amel demektir. Bu rüyayı gören kadın kimse amacına ulaşması için çaba ve gayret göstermesi gerektiğine, bekar için evliliğe delalet eder.

Rüyada Suda Doğum yapmak

Rüyada Suda doğum yapmak; yenilik ve farklılık ile yorumlanır. Rüya sahibi farklı heves ve düşünceleri ile kendisini zora sokacağı bazı işlere karışacağına delalet eder.

Rüyada Evde Doğum yapmak

Rüyada Evde Doğum yapmak; kısmet ve şans demektir. Rüyada doğum yapmak, hayırlı bir ziyarete beklediğine kavuşmaya, aradığı ve bulamadığı bir şey varsa kolayca bulacağına delalet eder.

Rüyada Yalnız Doğum yapmak

Rüyada yalnız doğum yapmak; tek kalacağı ve endişe duyacağı bir döneme girmeye ve sıkılmak, zorda, darda kalmak demektir.

Rüyada Kolay Doğum yapmak

Rüyada Kolay doğum yapmak; endişe ve kaygılardan emin olmak, kazanç, şans, kısmetli bir kadın ve iyi niyetli bir adama delalet eder.

Rüyada Normal Doğum yapmak

Rüyada Normal Doğum yapmak; arzu ve amel ile iyi niyetli bir kimseden göreceği destek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Zor Doğum yapmak

Rüyada Zor doğum yapmak; bu rüyayı gören bekar ise geç evlenir veya evlilik hazırlığı yapıyorsa evliliği gecikir denilmiştir.

Rüyada Evlilik Dışı doğum yapmak

Rüyada Evlilik dışı doğum yapmak; bekar için boş işlere, boş heveslere, aldatılmaya ve aldanmaya, kanmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda doğum yaptığımı gördüm. Rüyada doğum yapmak ne anlama gelir? ( Emine ) dedi ki:

  Rüyamda yalnız doğum yaptım bebek hiç ağlamadı ama yaşıyordu çok tokatladım ama ağlıyordu

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Emine, Rüyada doğum yapmak, hayırlara ve güzelliklere vesile olmasına, erkek çocuk doğurmak müjdeli bir haber almasına, kız çocuk doğurmak ise uzun süre beklenen haberin gelmesine, bebeğin ağlaması gülmeye ve mutlu olmaya yorumlanır.

 2. Çiğdem dedi ki:

  Rüyada hastane odasında doğum yaptım kız çocuğu iki tane başı vardı adını berfin koydum ölmüş annemden yardım istedim doğum yaparken etmedi

 3. Selda dedi ki:

  Merhaba ben bekarım ama ciddi düşündüğüm bi erkek arkadaşım var rüyamda henüz evli değilken üçüz dogurdugumu gördüm yorumlar mısınız?

 4. ummahan dedi ki:

  Rüyamda normal doğum yaptım hayra alametmidir

 5. sara dedi ki:

  Rüyamda evde doğum yaptığımı gördüm ve annem vardı yanımda ve annem bana yardımcı oluyordu doğum yaparken ve ağrısız bir doğum olmuştu ama kan da gördüm rüyamda
  Ve bekarım
  Rüyamın tabirini çok merak ediyorum

 6. sara dedi ki:

  Ben bekarım ve rüyamda evde normal doğum yaptığımı gördüm ama sancı felan yoktu ve annem bana yardımcı oluyordu doğum sırasında ve kan da gördüm
  Rüyamın tabirini çok merak ediyorum ne anlama geliyor

 7. ela dedi ki:

  Rüyamda normal acisiz sancisiz ikiz bebek dünyaya getirdiğimiz gördüm nasıl yorumlanır

 8. Anonim dedi ki:

  Rüyamda doğum yaptım ve etrafındaki kişilerde bebekleri oldunu gördüm bu kişilerin ikisinin doğum yapması mümkün değil ikiside birisi yeni doğum yaptı ve birde hamile bu neye işaret aceba

 9. Anonim dedi ki:

  Ruyada habbo oyununda dugum yaptim kiz bir bebegim cikti

 10. Sultan dedi ki:

  Rüyamda boşandığın eşimle beraber oluyoruz ve 2 kız çocuğu doğuruyorum. O şuan evli ve benim bi kızım var. Bu rüyayı yorumlayabilirmisiniz?

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.