Rüyada “Devlet büyüğü” Görmek

Devlet büyüğü
Alp yaş 24 RİZE'den rüya sordu? Rüyamda devlet büyükleri gördüm. Rüyada devlet büyüğü görmek ve konuşmak sohbet etmek neye delalet eder yorumlar mısınız?

Rüyada Devlet büyüğü görmek

Rüyada Devlet büyüğü görmek; büyük işlere atılacağına ve yeni yapacağı işlerde başarıyı yakalayacağına ailesi ile daha huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada devlet büyüğü görmek makam ve mevki sahibi kimseye işaret eder.

Rüyada Devlet büyüğü ile konuşmak

Rüyada devlet büyüğü ile konuşmak; ehli kimse için memuriyet ve hayırlı bir iş ile tabir edilir. Rüyada devlet büyüğünün kendisiyle veya yakınıyla konuştuğunu gören kimse iş yerinde yükselir daha iyi işler ile meşgul olur.

Rüyada Devlet büyüğü ile sohbet etmek

Rüyada Devlet büyüğü ile sohbet etmek; rüya sahibinin devlet başkanının yanında veya ona vekillik yapan amir ve memurlar arasında halinin iyi olacağına, şansın ve kısmetin artmasına işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü Cenazesi görmek

Rüyada Devlet büyüğü Cenazesi görmek; malının elinden gitmesine, vazifeli ise, görevinden alınmaya veya sürgüne gönderilmeye, zar zor kazanıp geçinenlerden ise, kazancında daha çok darlığa ve alçalma olacağına, küçük düşürülmeye yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğünden Para almak

Rüyada Devlet büyüğünden Para almak; ondan hayır ve makam elde etmeye, devlet başkanının arkasında hayvana bindiğini görmek, hizmetinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Devlet büyüğünden haber almak

Rüyada Devlet büyüğünden haber almak; ilgilinin hayırlı bir haber veya maddi-manevi bir destek göreceğine ve önemli fırsatlar elde etmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğünden hediye almak

Rüyada Devlet büyüğünden hediye almak; Dünya ve Ahirette muradının gerçekleşmesine delâlet ettiğinden her hal ve surette hayırdır.

Rüyada Devlet büyüğü ile el sıkışmak

Rüyada Devlet büyüğü ile el sıkışmak; hayır, iyilik, maddi menfaat ve görev sorumluluğu almaya, adamlarından birinin devlet başkanının elini sıktığını görmek, temkinli olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Devlet büyükleri görmek

Rüyada Devlet büyükleri görmek; halkın işlerine lakayıt kalacağına işarettir. İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Devlet büyükler görmek, on iki türe işarettir: İmamet, hitabet, şöhret, hüküm, hükme uyma, şeref, güç ve varlığa yükselmeye işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü çalışanı görmek

Rüyada Devlet büyüğü çalışanı görmek; devlet başkanının kendisini bir iş- de görevlendirdiğini görmek, hayır ve berekete, başkanın bir üniforma giydirdiğini, bir şey verdiğini, ikram ettiğini delalettir.

Rüyada Devlet büyüğü ve eşini görmek

Rüyada Devlet büyüğü ve eşini görmek;  onun hükmünün geçerliliğine, ve emrinin etkisinin çok fazla olacağına, devlet büyüğünü görmek, memlekette kuvvetli, kararlı ve azimli olmasına yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğü elini öpmek

Rüyada Devlet büyüğü elini öpmek; güler yüzlü ve neşeli olarak görmek ve elini öpmek, şeref ve şöhrete,, başkanın kendisine Dünya malından bir şey verdiğini görmek, şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile telefonda konuşmak

Rüyada Devlet büyüğü ile telefonda konuşmak; görüşüne ve fikirlerine göre başkanın hareket edeceğine ve devlet hizmetinde bulunup devlet başkanı yanında makbul ve söz sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile tartışmak

Rüyada Devlet büyüğü ile tartışmak; hacet ve isteğine kavuşmaya, idarecinin sağ elini kestiğini görmek, ona muhalefet edeceğine işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile tokalaşmak

Rüyada Devlet büyüğü ile tokalaşmak; tokalaştığını üstünden başından bir şey düştüğünü, silahının alındığını, veya saçının tıraş edildiğini görmek, makamını kayba veya vefatına yorumlanır.

Rüyada devlet büyüğüne sarılmak

Rüyada devlet büyüğüne sarılmak;  şeref ve şöhrete, başkanın kendisine Dünya malından bir şey verdiğini görmek, şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile yemek yemek

Rüyada Devlet büyüğü ile yemek yemek;  onun tarafından üzülmesine, devlet başkanı ile beraber bir döşekte oturduğunu veya yatakta yattığını görmek, yasaları uygulayacak bir makama geçmesine ve başkana yakın olmaya işarettir.

Rüyada Devlet büyüğünü evinde görmek

Rüyada Devlet büyüğünü evinde görmek; bir yere girdiğini görmek, itibar, kariyer, makam ve mevkisini kaybetmeye, bir görüşe göre devlet başkanının o mekanda adalet icra edeceğine, orada Hakkın emrinin gerçekleşmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğünün ağladığını görmek

Rüyada Devlet büyüğünün ağladığını görmek;  o yer halkına bir afet ve büyük bir felaket gelmesine delalet eder. Devlet büyüklerini ağladığını görmek üzüntü ve keder demektir.

Rüyada Devlet büyüğünden Para Almak

Rüyada Devlet büyüğünden Para Almak; darlık’dan kurtulmaya ve rahatlamasına ve hayırlı olacak  işler ile uğraşacağına işarettir. Devlet büyüğünden Para Almak yardım ve hayır ile tabir edilir.

Rüyada Devlet büyüğünden Kalem Almak

Rüyada Devlet büyüğünden Kalem Almak; rüya sahibinin yaptığı işlerde başarılı olup o kalemle hayırlı işlere imza atacağına işarettir. Devlet büyüğünden Kalem Almak şans ve kısmet ve sevinç ile tabir edilir.

Devlet büyükleri rüya analizi

Rüyada devlet büyükleri görmenin yorumunu, İslami olarak geniş kapsamlı yorumlanmış tabirlerini okumak istiyorsanız “Rüyada Devlet büyükleri” ilgili sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Gulden yazici dedi ki:

  Rüyamda cumhurbaskanini gördüm beni yanına çağırdı yüzüme bakıp hoş bir konuşma yaptık etrafımız kalacaktı orda bi zat benimle ilgilendi

 2. Nilufer imer celik dedi ki:

  Ruyamda resep tayyip erdoganla ayakta konusuyoruz.kimse yok.suratina bakip ben zaten senin iyi yurekli oldugunu biliyord dedim.ve elini optum.ne demek yorumlar misiniz

 3. ayfer dedi ki:

  merhaba,
  Rüyamda cumhurbaşkanımızı ve eşini annemlerin evine gelmiş gördüm. yemek için masa hazırlamıştık. cumhurbaşkanımız ile resim çektiriyordum ve sonrasında eşine merdiven çıkması için yardım ettim. herkes çok mutluydu sabahta çok ferahlamış olarak uyandım. uyanınca hatırladığım nadir rüyalardandır. yorumlarsanız sevinirim, sevgiler…

 4. esabil kalender dedi ki:

  Ruyamda devlet bahceli evime gelip askerde oglumda izine gelmis bize para veriyo yorum yaparmisiniz

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca