Rüyada “Devlet Büyükleri” Görmek

Devlet Büyükleri
Melisa yaş 27 BURSA'dan rüya sordu? Rüyamda devlet büyükleri ile konuşuyordum. Rüyada devlet büyükleri görmek ve konuşmak, İslami tabirini yorumlar mısınız?

Rüyada Devlet Büyükleri görmek

Rüyada Devlet Büyükleri görmek; büyük işlere atılacağına ve yeni yapacağı işlerde başarıyı yakalayacağına ailesi ile daha huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada devlet büyükleri görmek, başarı ve azmin zaferi, kariyerli bir adamla ortaklık demektir.

Rüyada Devlet Büyükleri İslami Tabiri

Rüyada Devlet büyükleri görmek,itibarın artması ve şans demektir. Rüyada Devlet büyükleri ile konuşmak, el sıkışmak makam,mevki,başarı habercisidir. Rüyada devlet büyüklerinden herhangi birini gören kimse amacına ve hayaline kavuşur, sabırlı olması gerektiğinin işaretidir.

Rüyada Devlet Büyükleri başkanı 

Rüyada Devlet Büyükleri başkanı görmek; güler yüzlü ve neşeli görmek, şeref ve şöhrete, devlet başkanının kendisini bir iş de görevlendirdiğini görmek, hayır ve berekete, başkanın bir üniforma giydirdiğini, görmek o kişinin çok iyi yerlere yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Devlet Bahçesi Görmek

Rüyada Devlet Bahçesi Görmek; hacet ve isteğine kavuşmaya, idarecinin sağ elini kestiğini görmek, ona muhalefet edeceğine, başkanın bir yüksek yerden düştüğünü veya düşürüldüğünü, veya üstünden başından bir şey düştüğüne işarettir.

Rüyada Devlet büyükleri İle Konuşmak

Rüyada Devlet Büyükleri İle Konuşmak; konuşup beraber yemek yediğini veya başkanın kendisine bir şey anlattığını görmek, onun tarafından üzülmesine neden olur diye yorumlanmıştır.

Rüyada Devlet Büyükleri İle Tokalaşmak

Rüyada Devlet Büyükleri İle Tokalaşmak; rüya sahibinin hayırlı bir haber veya maddi manevi bir destek göreceğine ve önemli fırsatlar elde etmesine tabir edilip, yorumlanır. Devlet başkanı ile tokalaşması itibar, kariyer, makam ve kazanç demektir.

Rüyada Devlet Büyükleri ile Tartışmak

Rüyada Devlet Büyükleri ile Tartışmak;  izzet ve devlet sahibi olmasına, halktan biri ise, büyük bir felakete sebep olacağına delalet edilir.

Rüyada Devlet Büyükleri İle Yemek Yemek

Rüyada Devlet Büyükleri İle Yemek Yemek; şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine, bir başkanın kendine hitap ettiğini veya kendisiyle sohbet ettiğini veya aralarında bir konuşma olduğunu görmek, rüya sahibinin devlet başkanının yanında veya ona vekillik yapan amir ve memurlar arasında hâlinin iyi olacağına işarettir.

Rüyada Devlet Başkanı ve Eşini Görmek

Rüyada Devlet Büyükleri ve Eşini Görmek; rüyaya gören kişinin özel hayatı ve iş hayatının yolunda gideceğine ve varlıklı ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Devlet Meclisi Görmek

Rüyada Devlet Meclisi Görmek; çok isteyip de kavuşamadığı her şeye kavuşup sevineceği bir haber alıp mutlu olacağına yeni arkadaşlıklar edinip onlarla mutlu olacaktır. Rüyada devlet büyüğü görmek, daha ayrıntılı sonuç için devlet büyüğü ile alakalı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ÖMER YENİSÖZ dedi ki:

    Rüyamda oturmuş olduğum binadan merdivenlerden aşağı doğru sokağa çıktığımda bir anda cumhurbaşkanı Recep Bey karşıma çıktı. Tokalaştık hoşgeldiniz dedim. Sohbet ettik Sonra eve davet ettim. Eve geldi üzerinde beyaz gömlek ve koyu renk bir kravat vardı balkona çıktı manzaraya baktı. Gayet güleryüzlüydü sonra odaya geri geldi balkondan ve odadaki kanepeye oturdu ailemle birlikte hatıra fotoğrafı çektirebilir miyiz? Diye sordum tabi dedi ve dört beş poz güzel bir resim olsun diye fotoğraf çekildik cep telefonuyla sizce ne anlama gelir bu?

  2. funda dedi ki:

    rüyamda Atatürkü gördüm cok güzel gri renkte takim elbise giymisti ve dimdik sert degil ama ciddi bir sekilde bana dogru yürüyordu bende yerde oturmustum onu görünce ayaga kaltim ve cok heyecanlandim rüyam öyle bitti,ve onun ardindan hic planda olmadan gercek hayatimda yani rüyada degil ankaradan simdiki nesimle tanistim ankaraya gittim hemen ertesi günü anit kabire gittim rüyam orada aklima geldi,lütfen yorumlarmisiniz cok sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca