Rüyada “Devlet büyüğü” Görmek

Devlet büyüğü
Alp yaş 24 RİZE'den rüya sordu? Rüyamda devlet büyükleri gördüm. Rüyada devlet büyüğü görmek ve konuşmak sohbet etmek neye delalet eder yorumlar mısınız?

Rüyada Devlet büyüğü görmek

Rüyada Devlet büyüğü görmek; büyük işlere atılacağına ve yeni yapacağı işlerde başarıyı yakalayacağına ailesi ile daha huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada devlet büyüğü görmek makam ve mevki sahibi kimseye işaret eder.

Rüyada Devlet büyüğü ile konuşmak

Rüyada devlet büyüğü ile konuşmak; ehli kimse için memuriyet ve hayırlı bir iş ile tabir edilir. Rüyada devlet büyüğünün kendisiyle veya yakınıyla konuştuğunu gören kimse iş yerinde yükselir daha iyi işler ile meşgul olur.

Rüyada Devlet büyüğü ile sohbet etmek

Rüyada Devlet büyüğü ile sohbet etmek; rüya sahibinin devlet başkanının yanında veya ona vekillik yapan amir ve memurlar arasında halinin iyi olacağına, şansın ve kısmetin artmasına işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü Cenazesi görmek

Rüyada Devlet büyüğü Cenazesi görmek; malının elinden gitmesine, vazifeli ise, görevinden alınmaya veya sürgüne gönderilmeye, zar zor kazanıp geçinenlerden ise, kazancında daha çok darlığa ve alçalma olacağına, küçük düşürülmeye yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğünden Para almak

Rüyada Devlet büyüğünden Para almak; ondan hayır ve makam elde etmeye, devlet başkanının arkasında hayvana bindiğini görmek, hizmetinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Devlet büyüğünden haber almak

Rüyada Devlet büyüğünden haber almak; ilgilinin hayırlı bir haber veya maddi-manevi bir destek göreceğine ve önemli fırsatlar elde etmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğünden hediye almak

Rüyada Devlet büyüğünden hediye almak; Dünya ve Ahirette muradının gerçekleşmesine delâlet ettiğinden her hal ve surette hayırdır.

Rüyada Devlet büyüğü ile el sıkışmak

Rüyada Devlet büyüğü ile el sıkışmak; hayır, iyilik, maddi menfaat ve görev sorumluluğu almaya, adamlarından birinin devlet başkanının elini sıktığını görmek, temkinli olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Devlet büyükleri görmek

Rüyada Devlet büyükleri görmek; halkın işlerine lakayıt kalacağına işarettir. İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Devlet büyükler görmek, on iki türe işarettir: İmamet, hitabet, şöhret, hüküm, hükme uyma, şeref, güç ve varlığa yükselmeye işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü çalışanı görmek

Rüyada Devlet büyüğü çalışanı görmek; devlet başkanının kendisini bir iş- de görevlendirdiğini görmek, hayır ve berekete, başkanın bir üniforma giydirdiğini, bir şey verdiğini, ikram ettiğini delalettir.

Rüyada Devlet büyüğü ve eşini görmek

Rüyada Devlet büyüğü ve eşini görmek;  onun hükmünün geçerliliğine, ve emrinin etkisinin çok fazla olacağına, devlet büyüğünü görmek, memlekette kuvvetli, kararlı ve azimli olmasına yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğü elini öpmek

Rüyada Devlet büyüğü elini öpmek; güler yüzlü ve neşeli olarak görmek ve elini öpmek, şeref ve şöhrete,, başkanın kendisine Dünya malından bir şey verdiğini görmek, şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile telefonda konuşmak

Rüyada Devlet büyüğü ile telefonda konuşmak; görüşüne ve fikirlerine göre başkanın hareket edeceğine ve devlet hizmetinde bulunup devlet başkanı yanında makbul ve söz sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile tartışmak

Rüyada Devlet büyüğü ile tartışmak; hacet ve isteğine kavuşmaya, idarecinin sağ elini kestiğini görmek, ona muhalefet edeceğine işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile tokalaşmak

Rüyada Devlet büyüğü ile tokalaşmak; tokalaştığını üstünden başından bir şey düştüğünü, silahının alındığını, veya saçının tıraş edildiğini görmek, makamını kayba veya vefatına yorumlanır.

Rüyada devlet büyüğüne sarılmak

Rüyada devlet büyüğüne sarılmak;  şeref ve şöhrete, başkanın kendisine Dünya malından bir şey verdiğini görmek, şerefinin, kadrinin ve izzetinin yükselmesine işarettir.

Rüyada Devlet büyüğü ile yemek yemek

Rüyada Devlet büyüğü ile yemek yemek;  onun tarafından üzülmesine, devlet başkanı ile beraber bir döşekte oturduğunu veya yatakta yattığını görmek, yasaları uygulayacak bir makama geçmesine ve başkana yakın olmaya işarettir.

Rüyada Devlet büyüğünü evinde görmek

Rüyada Devlet büyüğünü evinde görmek; bir yere girdiğini görmek, itibar, kariyer, makam ve mevkisini kaybetmeye, bir görüşe göre devlet başkanının o mekanda adalet icra edeceğine, orada Hakkın emrinin gerçekleşmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Devlet büyüğünün ağladığını görmek

Rüyada Devlet büyüğünün ağladığını görmek;  o yer halkına bir afet ve büyük bir felaket gelmesine delalet eder. Devlet büyüklerini ağladığını görmek üzüntü ve keder demektir.

Rüyada Devlet büyüğünden Para Almak

Rüyada Devlet büyüğünden Para Almak; darlık’dan kurtulmaya ve rahatlamasına ve hayırlı olacak  işler ile uğraşacağına işarettir. Devlet büyüğünden Para Almak yardım ve hayır ile tabir edilir.

Rüyada Devlet büyüğünden Kalem Almak

Rüyada Devlet büyüğünden Kalem Almak; rüya sahibinin yaptığı işlerde başarılı olup o kalemle hayırlı işlere imza atacağına işarettir. Devlet büyüğünden Kalem Almak şans ve kısmet ve sevinç ile tabir edilir.

Devlet büyükleri rüya analizi

Rüyada devlet büyükleri görmenin yorumunu, İslami olarak geniş kapsamlı yorumlanmış tabirlerini okumak istiyorsanız “Rüyada Devlet büyükleri” ilgili sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. nuray dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir evli çifti evimin balkonunda oturmus onları izliyordum ve bir an siyah arabanın içinde cumhurbaşkanını gördüm.Evli olan kadın cumhurbaşkanının yanına gidiyordu ve uzun süre cumhurbaşkanı ile konuşuyordu kadının kocası ise karşıda durmuş onları seyrediyordu sonra kadının konuşması bitince evli olan kadın kocasına sarılarak oradan ayrıldılar aslında daha önce evli olan çifti dışarıda görmüştüm ama onları tanımıyorum ve bu rüyamın yorumu nedir? lütfen bu rüyamın yorumunu yaparmısınız?

 2. özgür KARAKOÇ dedi ki:

  Rüyamda cumhur başkanı VE eşini başbakan ve eşi ni mekanimda agirladim tabiri nedir

 3. Milli dedi ki:

  Rüyamda R.tayyip Erdoğan’ı gördüm ozamanları daha başbakandı. Benim okula geldi be ben bunu duyunca dersden çıkıp yanına gittim, yaklaşmak istedim ama korumaları beni tütüyorlardı. Sonra Başbakan’ımız eliyle bırakın gelsin işareti yapdı be ben onun elini öpdükten sonra sarıldım . Bu birinci rüyamdı

  İkinçi rüyamda R. Tayyip Erdoğan bizim camiye gelip benlen buluşuyor ve konuşuyoruz ve ona aylar önçe gördüğüm rüyayı anlatiyom

 4. fatma dedi ki:

  Ben rüyamda cumhurbaşkanini gördüm önemli bir toplantiya birlikte katiliyorduk özel arabalarla gittik yorum yapabilirmisiniz

 5. yusufun annesi dedi ki:

  Ruyamde recep tayyip erdogi gordum zayif ince olarak yanimdan gecip bir sandalye ye oturdu. Sonra ilerde unlu artistlerden biri cumhurbaskanimiza hakaret etti. Ben ve baskanimizda ona cevap verdik. Ben tayyip erdogani gordugum icin cok mutluydum orda

 6. kubra dedi ki:

  ruyamda amerika baskani.obamayi gordum. konusuyorduk.bana yuvarlak.bir.anahtar vermekmistedi.yalniz.ortasina.inci.koydurtup.oyle verdi. daha sonraa recep.tayyip.erdoganin.evindeyim.ve bir olay.olmis.butun.kabine.ziyaretine.geliordu hepsini.tek.tek.gordum uyanmisim. .9aylik.hamileyim.gun.sayiyorum.suan hayir.olsun.ims.ruyam

 7. bünyamin dedi ki:

  merhabalar rüyamda sayın cumhurbaşkanı recep tayip Erdoğan’ı gördüm. bir kalabalığa sesleniyordu konuşması bitti ve sonra bir yere gidiyordu bende peşinden gittim ona ne kadar hayranları olduğumu anlatıyordum. sonra vardık bir mekana bana susadığını ve su getirmemi istedi bende koşa koşa gidip bir su bardağı getirdim içti.

 8. Yeter dedi ki:

  Rüyada devlet dairesinden kovuldum

 9. sait şekercioğlu dedi ki:

  rüyamda eşimle birlikte bir yere müracaat ediyorduk evrakları alan elazığ belediye başkanı evrakları alıyordu o sırada havadan uçak gidiyordu uçakta ise biri vardı bana saygıduruşuna geç dedile bende geçmedim dedim havada sanki benimi görüyor geçmedim diye belediye başkanının hanımı benim evreklarımı yırtıp havaya attı belediye başkanı dedi bişeyolmaz toparlarız öyle uyandım

 10. Talha dedi ki:

  annem rüyasında evine cumhurbaşkanının geldiğini gördü ve o sabah hocam arayıp bütünleme derslerini verdiğimi söyledi.Tabir ile karşılaştırılınca doğru çıkıyor.

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca