Rüyada “Denizde Yüzmek” Görmek

Denizde Yüzmek
Rüyada Denizde Yüzmek ne demektir? Yüzmek iki türlü tabir edilir, Dalgalı Denizde Yüzmek, sıkıntı ve keder, durgun denizde yüzmek başarı ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Denizde yüzdüğünü görmek ve sâhile çıktığını gören, hasta ise, şifâya, fakir ise, zenginliğe, üzün­tü, keder ve kasaveti varsa rahat ve huzura; öyle denizde yüzmeye çalışmak çözü­mü zor ve karışık olan işlerine bir işi tamamlamaya gayret etmeye; sâ­hile çıkarsa Allâlıü Tealâ’nın yardımı ile istediğini elde etmiş olacağına; denizde yüzerek gözden kaybolmak ölüme işaret eder.

Denize battığını, ölmeyerek da­lıp çıktığını gören kimse, Dünya işlerinde iflas eder. Rüyada denizde yüzmek, ne demektir genel olarak tabirlerini öğrenin.

Bâzı riiyâ tâbiri âlimlerine göre: Deniz suyunun çekilip dibinin görünmesi o memlekete devlet başkanı tarafından bir belâ gelmesine, ve­ya darlık veya kıtlık olmasına, işaret eder. Denize dalıp inci çıkardığını gören kimsenin eline para, altın veya kıymetli bir şey geçer. Denizden su alıp demir atmış bir gemiyi onunla doldurduğunu gören kimsenin ömrü uzun ve bir erkek evlât sâhibi olur.

Denizden su alıp içtiğini gören kimse, ilim ve mal ile müreffeh olur. Denizde gusletti­ğini veya abdest aldığını gören kimse, hasta ise şifâ bulur, borçlu ise borcunu öder, üzüntülü ise üzüntü ve kederden kurtulur, korkuda ise emniyet ve güvene erer. Mahkum ise kurtulur. Denizin üstünde yürüdüğünü gören kimse, güzel niyet ve sıhhatli bilgi sâhibidir.

Denizde görülen ölü cehennemdedir. Denizin yükselip taştığını görmek, bol­luk ve berekete, hayır ve hasenatın artmasına işarettir. Rüyada deniz görmek ile alakalı tabirler için “Rüyada Deniz görmek” bağlantısını tıklayın ve detaylı kapsamlı İslami rüya tabirleri ile rüyada deniz ne anlama gelir, manası nedir öğrenin.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Adacanan dedi ki:

  Ruyada denize giriyordum ve yüze yüze kıyıya cikiyordum

 2. ibrhım dedi ki:

  rüyada askerlerle yüzdüğümü görüyorum çok güzel ve çok mutluyduk yüzerken denizde çok güzeldi

 3. Selime dedi ki:

  Rüyada koyu lacivert denizde yüzüyordum ve saatimle denize girmişim aa saatim su geçirmemiş bozulmuyor diyordum

 4. Elifnur dedi ki:

  ben sakin bir denizde yuzduyumu gordum yani aciklamasi cok iyiydi icim rahatladi

 5. sema dedi ki:

  Tertemiz deniz suyunun üstünde oturarak gidiyorum Karadeniz de biraz dalgalı su sonra Marmara’ya geliyorum daha sakin ve daha açık renkli deniz sonra süper bir su ege denizine geliyorum ama her geçişte denizin farklılaştığı belli biraz deniz anası görüyorum hatta bir tanesi hafiften bacağıma değiyor ama beyaz ve hoş görünüyorlar hayatımda yapamayacağım kadar güzel bir deniz seyahati yaşadım rüyamda anlamı nedir merak ettim

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca