Rüyada “Denizde Yüzmek” Görmek

Denizde Yüzmek
Rüyada Denizde Yüzmek ne demektir? Yüzmek iki türlü tabir edilir, Dalgalı Denizde Yüzmek, sıkıntı ve keder, durgun denizde yüzmek başarı ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Denizde yüzdüğünü görmek ve sâhile çıktığını gören, hasta ise, şifâya, fakir ise, zenginliğe, üzün­tü, keder ve kasaveti varsa rahat ve huzura; öyle denizde yüzmeye çalışmak çözü­mü zor ve karışık olan işlerine bir işi tamamlamaya gayret etmeye; sâ­hile çıkarsa Allâlıü Tealâ’nın yardımı ile istediğini elde etmiş olacağına; denizde yüzerek gözden kaybolmak ölüme işaret eder.

Denize battığını, ölmeyerek da­lıp çıktığını gören kimse, Dünya işlerinde iflas eder. Rüyada denizde yüzmek, ne demektir genel olarak tabirlerini öğrenin.

Bâzı riiyâ tâbiri âlimlerine göre: Deniz suyunun çekilip dibinin görünmesi o memlekete devlet başkanı tarafından bir belâ gelmesine, ve­ya darlık veya kıtlık olmasına, işaret eder. Denize dalıp inci çıkardığını gören kimsenin eline para, altın veya kıymetli bir şey geçer. Denizden su alıp demir atmış bir gemiyi onunla doldurduğunu gören kimsenin ömrü uzun ve bir erkek evlât sâhibi olur.

Denizden su alıp içtiğini gören kimse, ilim ve mal ile müreffeh olur. Denizde gusletti­ğini veya abdest aldığını gören kimse, hasta ise şifâ bulur, borçlu ise borcunu öder, üzüntülü ise üzüntü ve kederden kurtulur, korkuda ise emniyet ve güvene erer. Mahkum ise kurtulur. Denizin üstünde yürüdüğünü gören kimse, güzel niyet ve sıhhatli bilgi sâhibidir.

Denizde görülen ölü cehennemdedir. Denizin yükselip taştığını görmek, bol­luk ve berekete, hayır ve hasenatın artmasına işarettir. Rüyada deniz görmek ile alakalı tabirler için “Rüyada Deniz görmek” bağlantısını tıklayın ve detaylı kapsamlı İslami rüya tabirleri ile rüyada deniz ne anlama gelir, manası nedir öğrenin.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Gülşen dedi ki:

  Eşimle beraber berrak tertemiz dibi görünen ama derin bir denizde dibe kadar yüzüyoruz.ama nefes de alabiliyoruz. sonra denizin içinde yukarıya bakınca gökyüzünü gördüm. ayın her hali vardı.hilalden dolunaya kadar .5-6 tane ay vardı.sonra denizin yüzeyine yine eşimle beraber çıktık.ama çok uzun süre kalmamıza rağmen hiç zorlanmadan nefes sıkıntısı çekmeden çıktık.yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada derin ve berrak bir denize girmek ve yüzmek, el birliğiyle tüm sorunları aşmaya ve kolaylıkla tüm sorunlarınızın üstesinden gelmeye tabir edilir. Rüyada sayısı belli birden fazla ay görmek, bir işte birden fazla kişiyle ortak bir iş yapmaya delalet eder.

 2. Muhammed dedi ki:

  Tertemiz Berrak bir Deniz’de çok hızlı adeta yarışırcasına yüzüyorum arkadaşımla daha sonra tekne veya iskele gibi bir kara parçasına çıkıyoruz tabiri ne acaba ???

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Temiz ve berrak bir denizde yüzdüğünü görmek, hızla yükselmeye ve bazende çok para kazanacağı işlere delalet eder. Rüyada Denizde yüzmek her zaman hayırlıdır.

 3. Azra dedi ki:

  Rüyamda Kabile ile birlikte uçakla kutsal topraklara gidiyorum. Kabe’ye girmeden birden bir dere heyecan alıyor beni ve gördüğüm en eşi benzeri bulunmaz bir koku duyuyorum ve içimden haykırarak ağlamak geliyor.bir coşkuyla Allah diye bağıracağım zaman dilim tutuluyor ve heyecana gelemiyorum yere düşüyorum.bana mavi elbise giydiriyorlar.Yemyeşil ormana giriyorum ve hiç görmediğim meyvelerle karşılaşıyorum.gelen insanlara rehberlik ediyorum Türkiye ye gelip ailemi görüp tekrar gidiyorum.bu rüyada dikkatli çeken rüyada Kabe nin yerdeki taşları siyahtı günlerdir bu rüyanın etkisindeyim.Allah rızası için bana bunu yorumlayin

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada kabeyi bir sevinçle görmek hayırlı bir kısmetin ayağınıza geleceğine yorumlanır. Maddi bir kazancı topluluk içinde hayır için harcayacağınıza işarettir rüyanız.Saygılar

 4. Cigdem dedi ki:

  Ruyada kocaman renkli pullu bi balikla yuzdum cok hizli gidiyoduk denizde ve denizin suyu okadar temizdiki icini rahat gore bilirdik ama deniz insanlarla doluydu

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyanız hayrolsun çiğdem hanım, tabiri içinde gizli fazla lafa söze gerek yok bekar için iyi bir evilik ve büyük bir kısmet ve zenginlik alametidir.

   1. Cigdem dedi ki:

    Cok tsk ederim yorumladiginiz icin bekar degilim evliyim hayr olsun insallah

 5. ferhat dedi ki:

  rüyada ayı yakından görüyorum kaşı gözü ağzı vardı sanki konuşuyordu

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Hayırlı günler görmüş olduğunuz rüyada sizi takip eden fesatlıkla zarar vermek isteyen düşmanlarınızın olduğuna yorumlanır.Saygıılar

 6. ferhat dedi ki:

  rüyada haritada marmara denizine bakıyorum ve bi anda kendimi marmara denizinde sırtüstü yüzerken buldum aynı zamanda yağmur yağmaya başlayınca boğulmaktan korktum çıkmaya çalışıyordum biraz bocaladım ama çıktım ve eve gittim benle beraber tanımadığım bi çocuk ta vardı ..

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Hayırlı günler rüyada deniz görmek yeni bir hayatın başlangıcı ve edinilecek dostluklara yorumlanır.Saygılar

 7. zeynep dedi ki:

  Sakin ve cok guzl ama kayalklari oln bi denizde yuzen insanlar gordm bi erkk cocuguyla ilgilenp oynadgmi gordum

 8. ecem dedi ki:

  Ruyamda tertemiz bir denize giriyorum kosarak, derinlesmiyor dibi gorunuyor sonra birden birsuru pislik cikiyor karsima ve deniz derinlesiyor ama hala dibini gorebiliyorum sonra tekrar yurumeye basliyorum, tekrar derinlesince donmeye karar veriyorum bilmedigim bir deniz burasi bogulmayayim diyorum. Donerken kucuk bir dalga geliyor ve uyaniyorum

 9. Melike dedi ki:

  Denizde yüzüyordum. Gözlerimi açıp suyu dibini görebildim sonra kıyıya kadar yüzdüm ama mutluyudum.

 10. başak dedi ki:

  Ruyamda yuzme bilmedigim icin yuzmeye calisiyodum hatta yuzme bilmedigim halde bir kac kisiyle top oynuyordum

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor.