Rüyada “Camiye Gitmek” Görmek

Camiye Gitmek
Rüyada camiye gitmek tabiri, camiye gitmek rüyası, Helâl ile ha­ram arasını ayıran hikmet sahibi kimseye, camiye gitmek ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA CAMİYE GİTMEK: Rüya sahibi kendini camiye giderken görse, Helâl ile ha­ram arasını ayıran hikmet sahibine, ticaret maksadıyla çıktığı pazara delâlet eder.

İslami Tabiri: Cami, mescit veya medreseye bir şey ilave ettiğini gören kimse, dininde büyük hayırlara kavuşur, Dünya da ve Ahiret- te huzur elde eder. Yâ sâlih ameller işler, veya tövbe ve istiğfar ile ken­disine insaf eder. Kendini bunlardan birinde gören kimse, cami, mes­cit veya medresede görevli olur ise, Ahireti mâmur olur, eğer hacc et­memiş ise, hacc eder.

Diyanet Yorumu: Rüyada camiye gitmek, Dine yönelmeye ve bol sevaba girmeye işarettir. Al­lah rızası için bir câmi veya mescit binâ ettiğini gören kimse, devlet başkanı veya bakanın, hakkı yerine getirerek işleri adaletle yürütmesine, farz ve helallerin yapılmasına, haramları men etmeye, eğer rüyayı gören kimse, âlimlerden biriyse telif edeceği bir kitaptan

İmamı Nablusi (R.A) diyor ki: Rüyasında bir kimse camiye yürüdüğünü veya camiye gitmek için evden çıktığını görse, hayra kavuşur. Rüyada Camiye gitmek, sıkıntılardan kurtulmaya, tövbe etmeye ve kötü alışkanlıklarını bırakmaya işaret eder.

Rüyada Camiye Girmek için hazırlık 

Rüyada camiye girmek ve namaz kılmak hayır ve berekettir. Cami için hazırlık yapmak, bir mal veya mülk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada camiye girdiğini görmek ile alakalı daha geniş kapsamlı yorumlar için “Rüyada Camiye girmek” sayfasına bakınız, İslami kaynaklardan rüyanızın tüm detaylı yorumunu öğrenin.

Rüyada Camiye girmek 

Rüyada Camiye girmek, bir beladan kurtulmaya, Rüyada girip namaz kıldığını görmek, hayır işler ile meşgul olmaya işaret eder.

Rüyada Cami hakkında yorumlar

Rüyada cami gördüm diyenler için alakalı tabirleri merak ediyorsanız, bu sayfamıza bakabilirsiniz “Rüyada Cami görmek” İslami Kaynağından rüyalarınızı öğrenin.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. saliha erikci dedi ki:

  Oncelikle kolay gelsin… Ruyamda bursa ulucamiye gidiyoruz namaz kilmak icin ama icinde tadilat var tavanlari birde avizeleri lambalari yapiyolarmis onlari yapan ustaya aman dikkatli olun dusmeyin diyoruz bak hic bisi olmaz diyip avizeleri tutuyo cekiyo ve tavan cokmeye basliyo herkes kasiyo biz son anda cikiyoruz ve ustumuze minare yikilmak uzereyken son anda merdivenler inip kosuyoruz arabaya biniyoruz radyoda ulucaminin yikildini icinde insanlarin oldugunu sehit oldugnu soyledi biz tabi agliyoruz arabamizla kaciyoruz ama uludag da yangin cikmis onu goruncede uzulup kaiycoruz.. Cok etkilendim bu ruyadan cevaplarsaniz cok sevinirim..

 2. Sakine Rüyamda camiye gittiğimi ve ordan getirmiş olduğum yastık ve minderler için pişman oluyorum anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda camiye gidiyordum ordan iki minder bir yastık getiriyordum sonra pişman oluyordum yağmurlu bir gündü. Rüyamın islami açıdan anlamı, manası nedir yorumlar mısınız.Yorumlarınız için Teşekkürler.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sakine Hanım, başına gelebilecek bir beladan ve musibetten kurtulmaya ve hayır işleri işlemeye işarettir. Rüyada camiye gitmek, dini yönelip dini işlerle daha fazla meşgul olacağınız ve hayır işlerinde bulanacak olmanızdır. Rüyada minder ve yastık görmek, refah, huzur ve mutlu bir yaşamın devamına sıkıntıların bitmesine anlamına gelir.

 3. Rüyamda annemin elinde bozuk paralar olduğunu ve öptüğünü gördüm. Rüyada bozuk para görmek ne anlama gelir? ( Güneş ) dedi ki:

  Rüyamda annemin elinde birsürü bozuk para vardı annem paraları öpüp camiye namaz kılmaya gidiyordu bende neden paraları öpuyorsun diye sordum oda bana camide namaz kılınca paralarında üstüne okunmuş olur dedi tam giderken elinden bir teleyı düşürdü onu almak için geri döndü bende kalsın alma onu dedim

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Güneş, rüyanız hayır olsun inşallah, yaşanacak olan sıkıntı ve üzüntüdür. Rüyada bozuk para görmek, üzücü şeyler yaşanacak olmasına, dedikodu ve iftira ile yorumlanır. Rüyada bozuk para öpmek görmek, iş hayatında istediği başarıyı elde edememek, aşk hayatında ise sorunlar yaşanacak olması ile tabir edilir.

 4. Rüyamda camiye gittiğimi gördüm. Rüyada camiye gitmek ne anlama gelir? ( Doğukan Mor ) dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla eski sınıfımda otururken hocam bana kızıyor ve bende tepki mi ortaya koyuyorum sonra hoca çıkıyor biz de arkadaşlarla dağılıyoruz uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla beraber bir anda kendimi camiye girerken buluyorum cami hocası çantalarınızı buraya koyabilirsiniz diyor bizde gösterdiği yere çantalarımızı bırakıyoruz ve önlerde bir yere oturuyoruz arkadaşımla ve ezanı bekliyoruz..

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Doğukan, Rüyada camiye gitmek,ilim, irfan ve takva sahibi olmaya , haram kazançtan uzak durmaya helal yoldan kazanç sağlamaya ve sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

 5. Nazlı: Rüyamda camiye gitmek ve bebek sevmek? dedi ki:

  ben normalde istanbulda yaşıyorum. rüyamda mardindeki arkadaşıma gitmiştim orda otel gibi biyerde kalacaktık saat gece 11 sıralarında otelden çıkıyoruz biraz mardini gezeyim diye otelin kapısında kocam bekliyo oluyo bende gülerek otele geri dönüyorum. sonrasında otel cami oluyo ve orta teyzelerle sohbet ediyoruz herkes namaza kalkarken ben cam kenarında erken bebek görüyorum ve onu sevmeye başlıyorum. ruyamı yorumlarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler. bu arada normalde de evli bi bayanım. ve mardinli arkadaşımda normalde var.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyamda camiye gitmek, hayırlı ve güzel olacak işler ile meşgul olmaya kazancını helalinden kazanmaya, rüyada bebek sevmek, bekar için evlenip evlat sahibi olmaya ve mutlu haberler almaya tabir edilir.

 6. seyma dedi ki:

  Meraba ben arkadaşım adına yazıyorum. Ruyasinda camide benimle namaz kildiktan sonra çıkıyoruz ve o ablasiyla geziyo ve saçı acik esarbini camide unuttuğunu söylemiş

 7. hatice dedi ki:

  Rüyamda da şu an beraber olduğum erkek arkadaşımı takip ettiğimi görüyordum sonra bi an camiye giriyordum ve orda erkek arkadaşımı görüyordum ama benimle konuşmuyordu ve ben bana söylemeden yani yalan söylediği için küsüyordum

 8. Elif dedi ki:

  Rüyamda camide namaz kılıyodum sizce kötü mü ?? Birileri falan vardi

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca