Rüyada “Baldır” Görmek

Baldır
Rüyada bacak ve baldır: Servet para, gelir, meslek ve kuvvet ile tabir olunur. Erkeğin bacak ve baldırı kadın ile kadının bacak ve baldırı erkek ile tabir olunur.

RUYADA BALDIR GÖRMEK: Rüyada bacak ve baldır: İşlerde iyilik ve kazanca rızka ve bol kısmete kimi zamanda, Servet para ile yorumlanır, gelirin artmasına, meslek ve kuvvet ile tabir olunur İslami yorumu bu şekildedir. Rüyada erkek vaya kadın baldırı görmek; Rüyada bir erkeğin kadın baldırı görmesi yakında evleneceği anlamına gelir. Rüyada bir kadının erkek baldırı görmesi, ömrünüzün uzun olacağına işarettir. çünkü baldır insanın dayanağı manasını taşır.

Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Bir erkeğin bacak kısmının ve baldırının alaka düzeyi kadın ile yorumlanırken, kadının da bu manada bacak ve baldırı da erkek ile yorumlanmaktadır. Rüyada baldır kısmının veya Bacaklarının birbirine girdiğini yada dolandığını görmek, büyük bir sıkıntıya yada kötü bir bela maruz kalmaya alamet eder. Rüyada kişinin Baldır kısmının güzel olmadığını görmek, çirkin veya kötü, bir işe sevk olunacağına delalet eder.

Bâzı rüyâ tâbiri âlimlerine göre; Rüyada baldır görmek, rüyada bacaklarında yorgunluk, halsizlik bitkinlik hissetmesi veya uyanıkken dahi fena ve çirkin görülen bir hal gibi görülen baldır, umut ettiği tüm işlerinde zorluk, meşakkat, zahmetli, uğraş gerektiren duruma maruz kalacağına işaret eder.

Rüyada Baldırından Vurulmak

Bir kimse tarafından, rüyada baldırından vurulduğunu görmek; Uyarıları göz önünde tutmadan, isyana, veya topluma aykırı davranışlarını sürdürmekten vazgeçmesi gerektiğine alamettir.

Rüyada Baldırından Bıçaklanmak

Rüyada belden aşağı kısmından yaralanması yada rüyada baldırından bıçaklandığını görmek, eğer kan akmıyorsa sıkıntıya, işlerin kesilmesine, yola çıkacaksa yola gidemeyeceğine, bir sefere gitmeye niyet edip gidemeyeceğine, rüyada baldırından bıçaklanıp kan aktığını görmek rüyanızın bozulduğuna ve kötü manalardan emin olmaya tabir edilir ve İslami yorumu yapılır.

Rüyada Baldırda yara görmek

Bacak kısmında yada rüyada baldırda yara olduğunu görmek, bir hastalığa düşeceğine dikkat edilmesi gerektiğine, ve baldırında cildinde yaralar, bereler görmek rızkında kısmetinde engeller olacağına bu engelleri aşmakta zaman kaybedeceğine, bedeni sıhhatinin bozulacağına ve bunlara karşı dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Baldır Kasılması

Rüyada bacak veya baldır ağrısı gören kimsenin yani baldırının kasıldığını görmek, uykudayken rüyada baldırının ağrıdığını ve bunu gerçekmiş gibi hissettiğini görmek, ummadığı bir kimseyle beklenmedik bir tartışma yaşayacağına, ve bu durumdan dolayı o kimse ile bir mühlet görüşmeyip ayrılık olacağına, bu da sanki bir tarafını kaybetmiş gibi hissettireceğine, karşı tarafından bu durumdan dolayı sıkıntı yaşayacağına tabir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Kıllı Baldır görmek

Rüyada kıllı baldır görmek erkek baldırı görmek ile aynı şekilde yorumlanır, eğer bir kadının baldırını kıllı gördüyseniz, bazı şeylerde aldanmaya maruz kalacağına ve bu durumun farkına varmaya işaret etmektedir. Rüyada kıllı baldır görmenin İslami rüya tabirleri şu manada yorumlanır; kişinin o an içinde bulunduğu duruma göre yorumlanmaktadır. Kişinin içinde bulunduğu şartlar ne ise onun artacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada baldır görmenin psikolojik nedenleri nelerdir?

Gün içerisinde bazı şeylerin etkisinde kalmış olabilirsiniz, bu durumda rüyanızda baldır görmenizi tetiklemiş olabilir, rüyada görülen baldır her zaman için iyidir sağlıklı iyi bir baldır görmek, kuvvet ve güce iktidara, söz dinlenilmesine, amaca naili gösterir. Baldır gücü kuvveti temsil eder, psikolojik sebeplere göre insanın kuvvetli bir Uzuvların Kesilmesi, koptuğunu, koparıldığını görmek ile yorumlanabilir onla ilgili bağlantı adresimizi ziyaret etmelisiniz.

İslami Rüya Tabirleri rüyalarınızın mana kazanıp, anlam bulduğu yer. Rüyada baldır görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı İslami yorumunu öğrenin, rüyada baldır görmek ne anlama gelir?, rüyada baldır görmek nasıl ne şekilde yorumlanır? Kişinin rüyada baldır görmesinin psikolojik sebepleri nedir? gördüğünüz rüyaların psikolojik manası ve yorumu, modern ve Dini Rüya yorumları ile anlamı burada! Cevaplanmış bulacaksınız.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca