Rüyada “Bacak” Görmek

Bacak
Rüyada bacak görmek; İnsanın ömrü ve geçiminde dayanak noktasıdır. Rüyada bacaklarını güçlü ve kuvvetli görmek mal, maişet bolluğuna kuvvete delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Bacak görmek; Rüyada görülen bacaklar, insanın ömrü ve geçiminde dayanak noktasıdır. Rüyada baldırının demirden olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Bir kimse bir kadının bacağını görse; sonra onunla tanışsa; o kimse, o kadınla veya başka bir kadınla evlenir. ‘Rüyada bacak görmek, ve bacaklarının çok kıllı olduklarını gören kimse; çokça borca girer ve hapishane ile sınanabilir, ömrünü orada devam ettirme durumuna maruz kalabilir dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Bacak kılı

Bacak insanın mal ve geçimidir. ‘Rüyada bacak kılı görmek, bir kadınının rüyada bacak kıllarını görmek, sıkıntıya ve büyük bir sorun yaşayacağına, bazende kadın hastalıklarından birine müzdarip olacağına alamettir. Rüyada bacakları üzerinde sık ve kalın kılların görülmesi perişan olmaya, kocası ve mül­kü hakkında o kadına yapılacak hileye işarettir.

Rüyada Bacak Ağrısı

Rüyada bacak ağrısı çekmek, Bir kimsenin ‘Rüyada bacak ağrısı çektiğini, görmesi veya rüyada baldır kasılması halinde, bacaklarında ve baldır bölgesin’de ağrı hissetmesi, borçlanmaya ve borçlarını ödemekte sıkıntı yaşamaya ve borçlarından kurtulmak için üzüntü çekmeye delalet eder.

Rüyada Bacak Şişmesi

Bir kimsenin rüya aleminde yani rüyada bacaklarının şiştiğini görmesi, borç, ıstırap borç ödeyememe ile yorumlanır. Rüyada bacak şişmesi görmek genelde borçlarının artmasına ve borçlarından kurtulamamaya tabir edilir yorumlanır. Genel’de rüyada bacak gören için, borç ve sıkıntı tabir edildiği için, buna çare olarak sizlere tavsiyemiz, Vakia süresi okunmasını tavsiye ederiz en az günde bir kez yatmadan önce vakia suresi okumayı adet edinip okuyanlar, bu surey-i şerifenin faziletine nail olurlar.

Rüyada Bacak kılı kesmek

Bacaklarının kılını kestiğini görmek, borçlu için borçlarından kurtulmaya, borcu olmayan için ise, bazı çözülmesini istediği sorunlarının çözüleceğine işaret eder. Bir kimsenin Rüyada bacak kılını aldırmak kadınlar için, rüyada bacaklarını ağda yaptırdığını görmesi, boçrlu olduğu kimselere borcunu ödemesi, eğer borcu yoksa alacağı varsa alacaklı olduğu kimselerden borçlarını toplayacağına alamet eder. Bir erkeğin rüyada bacaklarını traş etiğini görmesi, umulmadık şekilde kolay yoldan kazançla borçlarını ödeyeceğine işaret eder. Rüyada bacaklarını traş etmek, yani rüyada bacak kılını traş etmekte erkekler için aynı şekilde tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Bacak kırılması

Bir kişinin rüyasında bacağının kırıldığını görmesi, ‘Rüyada bacak kırılması, elem ve sıkıntıya düşeceğine yola gitmeye niyetlenen için uzun bir seyahate çıkamayacağına işaret eder. Rüyada tek bacağının kırılması malının bir kısmının zarara uğrayacağına, rüyada iki bacağının kırılmasını görmek, malının büyük bir kısmının riske gireceğine ve büyük sıkıntı yaşayıp psikolojik, rahatsızlan cağına işaret etmektedir.

Rüyada bacak kopması

bir kimsenin rüyasında bacağının koptuğunu görmesi kan akmışsa rüya manasını kaybeder eğer kan akmamışsa, rüyada bacak kopması, Tek bacağın kopması mal ve mülkünün bir kısmına işaret eder, iki bacağınızın koptuğunu görmesi ise malınızın büyük bir miktarının zarara uğrayacağına veya haciz geleceğine, mülkünüzü malınızı satarak parasıyla har vurup iflas edeceğinize, biraz daha temkinli olmanıza delalet etmektedir.

Rüyada bacak bacak üstüne atmak

Bir kimsenin rüyada kendini bacak bacak üstüne attığını görmesi, Dine uygun olmayan davranışlara, saygısızlık yapacağınıza, İslam ve din hususunda çok daha dikkatli olmanız gerektiği ile tabir edilir yorumlanır. İyi niyetli, Salih bir kimsenin dine saygısızlığı olmayan kişinin, rüyada bacak bacak üstüne atması saygısızlık, dine uygun olmayan şeyler ile nitelendirilmez. Rüyada bacaklarını yana katlayıp oturduğunu görmek, iyidir mütevazi davranışlarıyla insanlarının ilgisini çekmeye sevilmeye, aya etmeye işaret ettiği gibi bazende korkuya ve belaya işarettir.

‘Rüyada bacak görmek’ psikolojik nedenleri nelerdir?

Etkisinde olduğunuz durumlardan dolayı bazen rüyada bacak görülebilir, rüyalar ile amel edilmez zira iyi ve işaret edici rüyalar vardır. Bunları görebilmek ve bunlardan hayatına yaşantısına pay çıkarmak zordur, ama islami rüya tabirleri sitemiz ile rüyalarınız karanlıkta kalmayacaktır, tüm gördüğünüz rüyalar anlam bulup mana kazanacaktır ve bu konuda aydınlanacaksınız. ‘Rüyada bacak sakatlanması görmek, sıkıntılı dönemlerin ara ara devam edeceğine işarettir. Bir kimsenin ‘Rüyada bacak uyuşması görmesi’de aynı şekilde tabir edilir yorumlanır. Bir kimsenin ‘Rüyada bacaklarını siyah görmesi, rüya sahibinin hastalıklara ve borçlara düşeceğine işaret eder. ‘Rüyada bacaklarını sarmak, sarmalamak güven altında olacağı güçlü atılımlar yapmaya, ve destek görmeye güvende olacağına tabir edilir yorumlanır.

İslami Rüya Tabirleri rüyalarınızın mana kazanıp, anlam bulduğu yer. Rüyada bacak görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı İslami yorumunu öğrenmek için yorum yapın, ‘Rüyada bacaktan vurulmak ne anlama gelir?, ‘Rüyada bacak morarması, morarmış bacak görmek nasıl ne şekilde yorumlanır? bizim sizler için kişiye özel tabir etmemizi istediğiniz gördüğünüz rüyaların psikolojik manası ve yorumu, için bize ulaşın, modern ve Dini Rüya yorumları ile rüyada bacak hakkında tüm rüyalarınızın anlamları burada!

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca