Rüyada “Vakia Suresi” Görmek

Vakia Suresi
Rüyada Vakia Suresi okumak veya okunduğunu görmek; Ahir ömründe bütün günahlarına tövbe ile ümmetin Sâlihleri arasına geçer. Zengin olur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA VAKIA SÛRESİ GÖRMEK: Ömer İbn’ülHattâb radıyallâhü teala anh buyuruyor ki: Bu şerif sureyi yani rüyada vakia suresini okuduğunu veya okunduğunu görmek, tamamen veya kısmen rüyasında kıraat eden veya okunduğunu işiten Dünyada zaruret ve sefalet görmez ve ahirette de zarar etmez. Cennete öndekilerden olarak girer.

Rüyada Vakia Suresini okumak

İmâmı Nablûsi (r.a): Korktuğundan emin, rızkı geniş ve Dünya’da bolluk içinde olur. Rüyada Vakia suresini okumak zenginliğe, işlerde başarıya, yüksek mevki ve makama nail olmaya, istek ve arzularının kolayca olmasına alamet eder.

Rüyada Vakia Suresini Dinlemek

İbni Şirin (r.a) diyor ki: Ahir ömründe bütün günahlarına tövbe ile ümmetin Sâlihleri arasına geçer. Rüyada vakia suresini dinlemek, dinlediğini görmek  hayır ve hasenatın çokluğuna, bol ganimete ve kazanca delalet eder.

Rüyada Vakia suresinin bir ayetini okumak

Kirmâni (r.a) şöyle diyor: İbâdete muvaffak olarak kıyâmet gü­nünün şerrinden emin olur. Dünyada şöhret ve servet kazanır. Câferi Sâdık (r.a) şöyle buyuruyor: Hazret-i Mevlâ’ya itaât ve ibâdetlere muvaffak ve rahmete olan istek ve arzusuna kavuşmuş olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. nuran dedi ki:

    Ruyamda vakia suresinin bir kismini okudugumu gordum cok guzel anlami varmis.Allaha şükürler olsun.

  2. Aysagul dedi ki:

    Allaha sukurler olsun

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca