Rüyada “Uzuvların Kesilmesi” Görmek

Uzuvların Kesilmesi
Rüyada bir tarafının kesilip koptuğunu görmek eğer kan akmışsa rüya bozulur. Eğer kan akmamışsa rüyanızın manası, iyi değildir. Büyük zahmetlere işaret eder.

RÜYADA UZUVLARIN KESİLMESİ: Uzuvların vücutta her biri bir şeye yorumlandığı için bir uzvun kesilmesi yorumlandığı şey ile tabir edilir. Herhalde hayırlı ve iyi değildir. Rüyada uzuvlarından birini kesildiğini görmek, namazı terk etmeye ve rüyasında eli kesilen kişinin zenginliğe nail olmak suretiyle dilenmeye veya bunlardan birine maruz kalma durumuna karşı dikkat etmeniz gerektiğine alamet etmektedir. Rüyada bir tarafının kesilip koptuğunu görmek eğer kan akmışsa rüya bozulur akmamışsa rüyanızın manası istenmeyen kişilere ihtiyacı kalmamasına ya da tövbeye delalet eder.

Rüyada El veya Ayakların kesilmesi

Rüyada el, ayakların yada baldır kısmının kesildiğini görmek, namaz kılıyorsa terk etmeye ve fakirliğe ve hayrın kesilmesine işaret eder. Rüyada Dilin kesilmesi görmek  bir konuda vakıf olunan delilin kayıp edilmesine iptal olmasına ya da dilenmekten isteğiyle kurtarmak için kendisine ulvi bir şekilde ihsanda bulunulmasına alamettir. Rüyada Organlarının kesildiğini görmek, Rüyayı gören kişi için, yolculuğa çıkacağına ve ailesinden, çocuklarından ve kabilesinden uzaklaşacağına delalet eder.

İslami Rüya Tabirleri rüyalarınızın mana kazanıp, anlam bulduğu yer. Rüyada uzuvların kesilmesini görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı İslami yorumunu öğrenin,“rüyada uzuvların kesilmesi görmek ne anlama gelir?”,”rüyada uzuv kesildiğini görmek nasıl yorumlanır?” ve “rüyada Uzuvlarının kesildiğini görmenin psikolojik nedenleri nelerdir?” gördüğünüz rüyaların psikolojik, modern ve Dini Rüya yorumları ile anlamı yorumu burada! Cevaplanmış bulacaksınız.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca