Rüyada “Badem” Görmek

Badem
Rüyamda badem gördüm anlamı, Rüyamda badem görmek, servet, sermeye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber bol nimettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA BADEM GÖRMEK: Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Bir kimse Rüyamda badem gördüm derse, anlamı servet, sermeye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber nimettir. Eğer kabuklu ise, zorlukla kazanılan paraya, eğer bademin içi gördü ise, kolaylıkla elde edilecek mala yorumlanır.

Rüyada Badem Kırmak

Bir kimse rüyamda badem kırıyordum derse, müşkül durumda olan işlerinin kolayca halline bazende rüyada badem kırmak, zor olan işlerde başarılı olmaya ve kazancının zorda olsa artacağına delalet eder.

Rüyada Badem Ağacı dikmek

Rüyamda badem ağacı dikiyordum bu şekilde kendinizi görmek bol şansa kariyere ve erkek için evliliğe, kadın için hayırlı evlatlara delalet eder. ‘Rüyada badem ağacı görmek, yorumuna bakarsanız rüyanızın daha detaylı manasını öğrenebilirsiniz.

Rüyada Tatlı ve Acı Badem görmek

Rüyamda Tatlı badem gördüm diyorsanız yorumu, helâl mal, mülk, para ile yorumlanırken bazende bu rüyanız rüyada altın görmek ile aynı yorumlanabilir bu kısmı sadece rüya tabirlerine göre kıymetli şeylere işaret eder. Rüyamda acı badem gördüm anlamı ise, haram mala tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Badem Yağı görmek

Rüyamda badem yağı gördüm onu sürüyordum bu şekilde rüyanızı hatırlıyorsanız, Rüyada badem yağı görmek Dünya malı elde etmeye hayır ile yorulur bazende mana itibariyle dünya malı öyle pek de kolay elde edilecek türden değildir. Kısaca Rüyayı gören kişinin zar zor’da olsa büyük mala sahip olacağı olarak ifade edilip yorumlanır.

Rüyada Ağacından Badem koparmak

Bir kimse rüyamda badem ağacından badem topluyordum kendimi bu şekilde gördüm derse, yani badem ağacından badem koparmak; Dava ile düşmanlıkla cimri bir kimseden mala sahip olmaktır. Acı badem koparmak; doğru söze işarettir. Tatlı badem toplamak, tatlı çağla toplamak, yada rüyada çağla görmek de aynı şekilde yorumlanır. Tatlı badem yani tatlı çağla; helal maldır.

Rüyada Badem Ağacına çıkmak

Rüyamda çağla yada rüyada badem ağacına tırmandığını veya çıktığını, çıkmaya çalıştığını gören kişinin, borç verdiği kimselerden borçlarını tahsil etmeye ve onlara karşı maddi olarak üstün gelmesi ve hakkı olan malı ya da parayı kolaylıkla almasına yorumlanır. Rüyada badem ağacına çıkmak kısaca Rüyayı gören kişinin uzun bekleyişlerinin ardından mükafatını kolayca alacaktır.

Rüyada Badem Almak

Pazardan yada bir yerden, yada bir kimseden badem aldığınızı görmek, eğer badem kabukluysa zahmetli kazanca, rüyada kabuğu kırılmış badem almak kolay geçime zahmetsiz kazanca yorumlanır.

Rüyada Bademli Dondurma Yemek

Badem tadında dondurma yediğini görmek yani Rüyada bademli dondurma yemek, kişinin ahlakının güzelleşeceğine ve dileklerinin kolayca gerçekleşeceğine alamettir.

Rüya ilmine Vakıf Alimlere Göre Rüyada Badem Görmek

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada bir çok bademi olduğunu görmek, kavga ve düşmanlığa yorumlanır.

İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Badem görmek, nimet, rızık ve sı­kıntı ile tabir olunur. Bir rivayete göre badem içi ilme tabir edilip, yorumlanır.

Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada badem görmek, üç şeye işarettir. Gizli mal, şifa ve rahat bir hayat.

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada badem görmek, garib bir adam tarafından piyasa fiyatlarının altında kimseye sezdirmeden mal almaya tabir edilip, yorumlanır.  Üzerine badem kabuğu döküldüğünü gören kimse, yeni aldığı bir elbise giyer. Hastalığın ortadan kalkmasına işarettir, kabrinde, kefeninde bulunan ölüye delalet eder, yeşil badem görmek; hayıra delalet eder.

Dini Rüya Tabirleri rüyalarınızın mana kazanıp, anlam bulduğu yer. Rüyamda Badem görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı İslami yorumunu öğrenmek için bize rüyanızı yazın, ‘Rüyamda Badem gördüm ne anlama gelir?, ‘Rüyamda Badem yemek, Rüyamda Badem yedim dalından nasıl ne şekilde yorumlanır? Kişiye özel rüyanızı tabir etmemizi isterseniz, bize yazın gördüğünüz rüyaların psikolojik manası ve yorumu, için bize ulaşın, modern ve dini rüya yorumları ile rüyada Badem hakkında tüm rüyanızın anlamları burada!

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ayse dedi ki:

    Merhba b ruyamda kabuklu badem kabuklu ceviz hem kuklu hemde kabuksuz finfik goruyordum sonra kabuksuz findiklardan bir kactane yiyordum tatlari guzeldi yi aci degildi..bunun yorumu nedir acaba

  2. Fatma dedi ki:

    Rüyamda bir çuval kırılmış ama açıklanmamış badem gördüm. Ayıklamaya yardım edecektim. Bir-kac tane ayukladim. Yorumu nedir acaba

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca