Rüyada “Badem Ağacı” Görmek

Badem Ağacı
Rüyamda badem ağacı gördüm anlamı; Cimri ve garip bir kimseye, bir rivayete göre insanlara bazen acı bazen tatlı söz söyleyen kimseye işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA BADEM AĞACI: Rüyada badem ağacı görmek cimri bir kimseye, bazen de garip bir kimseye, bir rivayete göre insanlara bazen acı bazen tatlı söz söyler, davranışları bir halde durmayan ve sözleri değişken bir kimseye işarettir. Rüyada Badem ağacının çiçek açması; Kaybedilen umutların kazanılmasına, kendiyle barışık bir hayata, öz güveninin artmasına işrettir. Rüyada Çiçek açmış badem ağacı görmek, işlerinin bollaşmasına, mevsiminde çiçek açan badem ağacı görmek hayır ve hasenatın artmasına dileklerinin kabulüne alamettir.

Rüyada Badem Yemek

Rüyada bir kimsenin bir çok bademi olması ve bunları tek yemesi, biriyle tartışmaya ve kavga etmeye işarettir. Rüyamda badem yemek, badem gördüm, badem yedim’le aynı şekilde, istemeyerek ten bir kimse ile tartışacağına bundan dolayı dikkatli olmasına öfkelenmemesi gerektiğine alamet etmektedir.

Rüyada Badem Şekeri görmek

Rüyamda badem şekeri görmek; Rüyada badem şerbeti görmek ile aynı yorumlanır, rahatlık ve para kazanmakla, bol alışverişe ve ticaretin bollaşmasına, işlerinin artmasına ve bazende kişi eğer rüyamda badem şekeri gördüm diyorsa ona erişecek bir habere de delalet eder.

Rüyada Badem Ağacına Çıkmak

Rüyamda badem ağacına çıktım kendimi bu şekilde gördüm diyorsanız; Bir kimsenin kendini rüyada badem ağacına çıktığını görmesi, işinin ehli kimse gibi olacağına ve kapasitesinin üst seviyesinde işler yapma başarısının artmasına ve bu rüyayı gören kimsenin kendini dahi bilmediği gizli yönlerinin ön plana çıkacağına rivayet olunur.

Rüya Tabirleri rüyalarınızın mana kazanıp, anlam bulduğu yer. Rüyamda Badem Ağacı görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı İslami yorumunu öğrenmek için bize rüyanızı yazın, ‘Rüyamda Badem Ağacı gördüm ne anlama gelir?, ‘Rüyamda Badem Ağacı, Rüyamda Badem yedim ağacından nasıl ne şekilde yorumlanır? bizim sizler için kişiye özel tabir etmemizi istediğiniz gördüğünüz rüyaların psikolojik manası ve yorumu, için bize ulaşın, modern ve Dini Rüya yorumları ile rüyada Badem Ağacı hakkında tüm rüyalarınızın anlamları burada!

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. özge dedi ki:

  Badem ağaçına çıkmış kızımı düşerken kendi ellerimle tuttum oda kısıkısı ağaça tutundu

 2. Rüyamda bahçede badem ağacı gördüm. Rüyada badem ağacı görmek ne anlama gelir? ( Nil ) dedi ki:

  Rüyamda bahçede badem ağacı gördüm. Ağacın üstünde o kadar çok badem vardı ki bademden dallar görünmüyordu. Biraz topladım. Bir veya iki tanesini sevdiğim karşı cinsten bir arkadaşıma verdim yesin diye.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Nil, Rüyada badem ağacı görmek, tutarsız ve kararsız bir kimseye verdiği kararlardan çabuk vazgeçen ve naptığını bilemeyen garip bir garip bir kimseye, sevdiği kişiye badem vermek, ter giden işlerinin düzelmesine ve aldığı kararların ise doğru olması ile yorumlanır.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca