Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Kova olanlar ve Kova Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

Burcun Acayip Tipi ; Burcunuzdan çok akıllı, üstün kimse­ler çıktığını söyledik. Yalnız ender olarak da Kovadan çok acayip bir tip çıkar. Doğum anında çok sert yıldız etkileri almış olan bu insan, istediği kimseleri kolaylıkla kandırır. O da akıllıdır. Fakat aklını kötü yolda kul­lanır. Hem bu tip kandıracağı insanı dikkatle seçer. Sonra kendisi uygun bir kimliğe bürünerek onu etkiler.

Örneğin böyle biri eğitim bile görmemişken yüksek eğitim görmüş biri rolü yapar. Hem çok da ustadır. Diploması sorulana kadar kimse onun iç yüzünü anlayamaz. Üstün aklı sayesinde sahte kimliğe bürünmesini, kandırmasını çok iyi bilir. Kova’nın bozuk tipi türlü usullerle insanları dolandırmasını ve büyük para vurmasını da bilir.

Yükselen Kova Burcunun Verdiği Kişilik

Kendinizi çok beğeniyorsunuz ve bunu sakla­maya da gerek duymuyorsunuz. Her konuda kendinizden söz ediyor ve aklınızı övüyorsunuz. Neyse sözleriniz çok tatlı ve ilginç. Aksi halde böyle kendinizi beğenmeniz çevrenizdekileri sıkabilirdi. Pırıl pırıl bir kişiliğiniz var. İnsanları hemen kendinize çekip bağlıyorsunuz. Dolayısıyla onlar Övünmenize de bir şey demiyorlar. Kendinizi beğen­mekte de haklı olduğunuzu düşünüyorlar.

Fakat bu konuda pek ileri git­meyin. Kendinizi beğendiğnizı gizleyin demiyoruz. Ama aşırı övünme doğru değildir. Ayrıca kendini beğenme yüzünden hata da yapabilirsiniz. Çünkü insanın kendisini beğenmesi de bir duygudur. Bu duygu üstün aklınızı etkilediği an bocalayabilir ve umulmadık hatalar da yapabilirsi­niz. Oysa üstün aklınız, daima yararlanmanız gereken eşsiz bir hazine­dir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca