Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Kova kadını ve Aşk ve Evlilik: Kova burcu kadını mert, gururlu, bir hayli güzel ve çekicidir. Kafası çok iyi çalıştığı için sadece bir ev kadını olmayı istemez. Evliliği de düşünmekle birlikte yeteneklerinden yarar­lanmayı, bir meslek veya iş edinmeyi ister. Daha da hırslıysa adını du­yurmayı, başarıyı arzulayacaktır. Bu kadının etrafı epey kalabalıktır. Aklı, zekâsı, bilgisi diğer özellikleriyle birleşince o eşsiz tip olabilir. Onun için de pek çok erkek bu kadına ilgi duyar. Yalnız bağımsızlık ve özgürlüğe düşkünlüğü, hatta çok erkekten akıllı olması da onunla evlen­meyi isteyen bazı kimseleri korkutabilir. Bu kadın ya çok genç yaşta ev­lenir ve aşkı devam ederse eşine bağlı kalır ya da epey ilişkiden sonra bir yuva kurar. Ancak onun havai, macera düşkünü bir tip olduğunu sanmamalısınız.

O dostluk ilişkilerine önem verir. Dostluk kurduğu er­kekte üstün yönler, hoşuna giden taraflar varsa ilgisi artar ve hatta se­vebilir. Ondan sonra da birden evlenmeye karar verebilir. Bu kadının sözleri, hareketleri, her şeyi erkeği mutlu eder. Böyle üstün bir kadının kendisini sevmesinden de çok gurur duyar. Fakat erkek kerameti kendi­sinde aramamalıdır. Çünkü o kadını elde etmemiştir. Kova kadını, beğenmiş ve sevmiştir. Sonra da kendisini sevdirmiştir. Yani erkeği beğenen seven kadın, sonunda da onu eş olarak seçmiştir.

Evlenme teklifi erkekten gelecektir ama. aslında buna neden olan da kadındır. Bu kadın çok güçlü, üstün, başkalarından farklı davranan, fazla çekici bir tiptir. Yumuşak başlı, çekingen, fazla duygulu ve kendinden emin olmay­an, bir tip erkek onu mutlu edemez. Bu kadına kendisi gibi akıllı, cana yakın, olaylar karşısında yılmayan, kadının yapabileceği şeyleri gülerek karşılayan ve gerekirse onu kolaylıkla engelleyecek bir erkek yaraşır. Bu erkek, kadını yönetimine alır. Bağımsız ve özgür kadın da hem sevdiği hem de kendisinde üstün birine rastladığı için bu durumu kabul eder. Hem çok mutlu da olabilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca