İş Hayatı

Kova Burcu İş Hayatı; Para sizin için önemli değildir. Cömert, maddeye önem ver­meyen, bilim ye insanlıkla ilgilenir gibi gözüken bir tipsiniz. Ancak siz hangi işe girerseniz girin yine de paranız olabilir. Çok başarı elde edeceğiniz için aynı zamanda para sahibi de olacaksınız. Hele doğum anında yıldızlar parayla ilgili konularla ilgilenmenizi belirtiyorlarsa o vakit büyük servet yapabilirsiniz.

Çünkü bu durumda yine bilmeyi, öğrenmeyi isteyeceksiniz. Fakat ilginizi parasal konular, ticaret, borsa vs. çekecektir. Atılgan ve olayları yerinde değerlendiren, fırsat kaçırma­yan bir insan olduğunuz için de çok kısa sürede servete kavuşabilirsiniz. Çok genç yaşta zengin olabilirsiniz. Yalnız bu arada Disiplin yıldızınız­dan da yararlanın. Zira Uranüs yıldızınız olmakla birlikte bazen sizi yanıltabilir.

O zaman zararlar da olabilir. Koşullan çabucak değerlendi­rirken eski olayları da düşünün. Bunlar sizin için birer örnek olabilir. Hoş zaman zaman zarar bile etseniz sonuç yine lehinizedir. Umduğunuz­dan çok fazla paranız olabilir. Siz parayı pek fazla sevmezsiniz ama har­camaya da pek yanaşmazsınız. Size gelen şeyler yine sizde kalmalıdır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca