Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Kova Erkeği – Koç Kadını; Koç kadını zarif ve naiftir, kimseyi isteyerek kırıp incitmek istemez ama bir o kadarda açık sözlü olup düşüncelerini söyler. Koç kadının bu tavrı ve davranışları kova erkeğinin çok hoşuna gider çünkü kova erkeği yalan söyleyen bir kimse ile birlikte olmaz. Koç kadını o kadar doğaldır’ki olduğu gibi görünür ve davranır, duygularına güvenir ve öle hareket eder. Koç kadını yaptığı her şeyin hakkını vererek yapar.

Koç kadını Kova erkeğinden daha agresiftir, fakat ikinizde ortak yönü çoktur. Koç kadını sevecen, tatlı dilli bir aşıktır. Kova erkeğinin bir ilişkide istediği özgürlüğü vermeye çalışır. Koç kadının bu kadar anlayışlı olması onun kıskançlık krizine girmeyeceği anlamına gelmez. Koç kadını eğer kova erkeğinin ona tahammül edemediğini anlarsa başka bir erkek aramaya karar verir.

Koç kadını ne istediğini bilen ateşli, tutkulu ve fedakar bir aşıktır, cinsel isteklerinde ise doyumsuzdur. Koç kadınının kova erkeğinde en sevdiği yönü onun için her şeyi yapacağına dünyayı önüne serecek olması onun koşuna gider.Koç kadını güvenilir ve sevecen bir eş olabilir, ama daha çok sevgilisi olarak daha mükemmeldir.

Kova Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadınının ters olduğu kadar Boğa erkeği’de bir o kadar terstir ve ayrı dünyaların insanlarıdır. Bu iki zıt burcun iyi anlaşacağını söyleyemeyiz. Kova erkeği  o kadar farklıdır’ki bu farklı iki burcu birbirine aşk ne kadar bağlayabilir merak edilen bir konudur. Boğa kadını rahat olduğu kadar olaylara mantıklı ve düzenli güzel bir hayat ister. Kova burcu özgür bir ruha sahiptir. Boğa burucu kadını yenilikler eve evine gelecek olan yeni kişilerle tanışmayı sevmez.

Boğa kadını düşüncelerinde nettir ve ayakları yere sağlam basan bir karakterdir, kova erkeğinin hayallerini olumlu olarak bakamaz. Boğa kadının ilgisi dışında olan konular onun dikkatini çekmez, ama bir o kadar meraklı ve hiç bir şeyden geri kalmayı sevmez. Boğa kadını başarısızlığı kabul etmez hayatında böyle bir kelimeye yer yoktur, bu yüzden ilişkisi için elinden gelenin fazlasını yapar

Kova Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadını ve kova erkeğinin birbirlerine çok uyumlu olmaları zayıf noktalarının iyi olmasıdır. Bu iki uyumlu burcun birbirlerine uymalarının sebebi ise ikisininde ne yapacağının belli olmamasıdır. İkizler kadının en belirgin özelliği süprizleri seviyor olmasıdır, ama bir okadarda aceleci karar verir. İkizler burcunun bu karakteri kova erkeğini korkutmaz çünkü her iki burçta değişimi sever ve sürekli hareket halinde olmayı sever, sabit ve aynı görünen şeyler onu kızdırıp öfkelendirebilir.

Bazı konularda size çok fazla benzer, duyguları ile değil aklı ile hareket eder. Bazen farklı şeylerde denesiniz ikinizde hayalleri ve idealleri aynıdır. İkizler kadını meraklıdır, ve hoşuna giden her şey onun ilgisini çeker sevgili olmaya sıcak bakar. Kova erkeği kıskanç bir yapıya sahip değildir ve ikizler kadınını kendinize bağlayamayacağınızı biliyorsunuz. İkizler kadını seks konusunda oldukça iddaalı’dır ve hayal gücünü kullanılır, yalnız bunu bir kişiye kanıtlamakla yetinmez.

İkizler kadını bu konuda dürüst davranmazlar, ev işlerinde’de oldukça başarısızdır ve sizin isteklerinizi karşılayamaz. İkizler kadını çalışmayı sever ve hayatın zevkini onunla dolu dolu çıkarabilirsiniz, onunla evlilliğinizde sıkıntıya yer yoktur değişime açıktır.

Kova Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını, sevimli, sıcak, şefkatli ve anaç bir tiptir. En büyük özelliği ise herkesin odak noktası olmayı sevmesidir. Yengeç kadını yaptığı her şeyde başkalarının takdirini almaya, sevmeye, ilgi, alaka ve değer verilmek ister. Kova erkeğine bunlar fazla gelebilir, çünkü özgür bir yapıya sahiptir. Yengeç kadını ise bazı yönlerini saklar, güçlü ve cesur bir yapıya sahiptir.

Yengeç burcu böyle görünerek zayıf yönlerini saklar incinip, kırılmamak için, eğer size güvenirse farklı bir yönünü gösterir. Yengeç kadını sevdiği kişinin kalbini kazanmak için elinden geleni yapar. Bu sevgisine ve ilgisine karşılık bekler kova erkeğinden, bu birliktelik uzun soluklu olacak ise kova burcu üstene düşeni yapması gerekir.

Kova erkeğinin özgür ruhu onun dışarıya olan ilgisi evliliğinde sorun yaratabilir. Yengeç kadınının evdeki rahatlığı hoşuna gider, sizi beklerken başka şeylerle meşgul olabilir. Yengeç kadınının kıskançlık gibi bir huyu yoktur, çünkü kendisi annelik için var olmuştur, kendini evlatları için feda edebilir.

Kova Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadının gönlünü kazanmak istiyorsanız, zorlu bir mücadele sizi bekliyor demektir. Çünkü aslan kadını sempatik, sıcak ve sevgi dolu, güvenilir bir eş olacaktır. Aslan kadının en büyük özelliği hırslı ve tek başına iktidar sahibi olmayı sever, siz ise bu duruma alışmanız zor olacaktır. Kova erkeği nasıl özgürlüğü ve rahat olmayı severse Aslan kadını da öyledir, doğuştan gelen bir liderlik ve iktidar sahibi olma hırsı vardır.Eleştiri bile yaparken bir şeyler öğretebilir. Aslan kadını kendini ulaşılmaz yapar ve ona ulaşmak için birçok zorlu mücadele vermeniz gerekir, çünkü arzulanmaktan çok arzulamayı sever. Eğer seviyorsa ve devam eden bir ilişkisi varsa, dengeyi sağlayarak düzenini kurabilir.

Aslan kadını iyi bir ev hanımı olabilir, özel ilgi alanları ile bunu hoş hale getirebilir. Eğer bir aslan kadını ile evliyseniz günü bitirip eve gitmek için sabırsızlanacaksınız, çünkü onunla beraber olmak sizi mutlu ediyordur. Ve bir aslan kadını sizinle beraber ise kendinizi şanslı hissedebilirsiniz çünkü size bir lütuf gibi kendisini sunacaktır.

Kova Erkeği – Başak Kadını; Başak kadının kendine göre özellikleri vardır, sevdiği erkeğin bakımlı, hoş görülü, anlayışlı ve güvenilir olmasını ister. Bu anlatılanlar kova erkeğine hiç benzemiyor, ve ilişkinizde sürekli sorunlar yaşıyorsunuz. Başak kadınını bir kova erkeği anlamaya çalışmamalı çünkü anlayamaz ikisi birbirine ters kutuplardır. Başak kadını biraz zor bir tiptir, soğuk değildir, açık sözlü hiç değildir, sizin onu anlayıp çözmenize fırsat vermez.

Bu her iki burcun tek ortak noktası mükemmeliyetçi olmanızdır. Başak kadını ihtiraslı bir aşık değildir, onun kalbini biraz zor kazanabilirsiniz. Başak kadını uzun süreli olacak bir ilişkiyi sever ve güvenilir olduğunuz göstermeniz gerekir. Başak kadını eğer bir erkeği seviyorsa onunla ondan sonra cinsellik yaşar. İlişkisinde yalana ve samimiyetsizliğe yer vermez.

Başak kadını iyi bir ev hanımı olur, uzun süreli sevgili ya da dost hayatı yaşamayı sevmez. Kendisi ile ilgili yapılan eleştirilerden hoşlanmaz çünkü kendisini kusurlu bulur. Başak burcunda olan kişilerin bir çoğu evliliğe geç karar verir, hatta aradan zaman geçtikçe daha seçici olurlar.

Kova Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını ile ilişkiniz uyumlu olabilir çünkü ikinizde zekisiniz’dir. Hoş sohbetli ve eğlenceli bir kimse olması ile birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Terazi burcu kadını eğer erkeğini benimser ise ona kendi malıymış gibi davranıp öyle hareket eder. Terazi burcu kadını iş ve ev hayatında başarılı olabilir. Terazi kadınına onun istediği şeyleri yapmasına izin verin, o çalışmak isterse çalışır, tıpkı evin bütün işlerini yönetip sizi şaşırtabilir memnun ettiği gibi.

Terazi burcunun öğütlerine ve nasihatlerine ihtiyacınız var ise bunu ona söyleyebilirsiniz, o her konuda başarılı olduğu gibi bu konuda da başarılı olarak sizi mutlu edebilir. Terazi kadını hem iş hayatında hem de evliliğinde başarılıdır. Terazi kadını sevilmeyi ve aşkı sever, o bir romantik burçtur. Sevgili olmayı ve gezmeyi sever, birçok burcun erkeği terazi kadını ile birlikte olmayı sever. Terazi kadını sizinle beraber ise kendinizi şanlı hissetmelisiniz.

Kova Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadını ile beraber olan bir erkeğin Allah yardımcısı olsun demekten başka bir diyemiyoruz. Akrep kadını kavgacı, hareketli yapısı ile kendisi gibi bir kişi bekler. Kova erkeği ve Akrep kadını uyumlu olamazlar ve kova erkeği bu durumdan hoşlanmaz. Akrep kadını ateşli ve seksi seven bir kadın olmasını sizi ona bağlamaya yada anlaşmanıza yetmez.

Eğer akrep kadını ile evlilik düşünüyorsanız bunu bir kere daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü aranızdaki farkı görmeniz gerekir. Ama akrep kadını eğer sizi seviyorsa size bağlı ve her zor zamanınızda yanınızda olarak destek olur. Akrep kadını anaç bir yapıya sahiptir, evini sever ve ideal bir anne olur. Çocukları için yapamayacağı şey yoktur.

Kova Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını ile birlikte olmak bir ayrıcalıktır, çünkü size uygun bir eş ve ev hanımı olmak için elinden geleni yapacaktır. Yay kadını emir almaktan nefret eder, birde eğer ki karşı tarafın onun iyi niyetini su istimal ettiğini görürse terk eder. Yay kadını ev hanımı olmak için elinden geleni yapar ama başarısız olabilir, çünkü evi dışındaki her şeye daha ilgili ve alakalıdır.

Kova erkeği ile uzun süre mücadele edemez. Kova erkeğini davranışlarından dolayı eleştirmez, onu kendi haline bırakır. Yay kadınını olmayacak aşk yalanları ile kandırmayın çok üzülürler. Eğer onu seviyorsanız ve onu buna söyleyeceksiniz iyi düşünüp söylemelisiniz, çünkü sonrasında sizin bir hatanız onun sizden soğumasına neden olabilir. Yay kadını kova erkeği gibi özgürlüğü sever, ondan lider olma hırsı yoktur, onu güzel sözler ile övmeniz onu daha çok memnun edecektir.

Kova Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını ile ilişkiniz bazen bir işkenceye dönüşebilir, çünkü Oğlak burcu ailesine çok bağlıdır. Oğlak kadını için bulunduğunuz konum ve mevki önemlidir, onun için iyi kariyerinizin olması ve bunun için sizi sürekli uyarmasına alışmanız gerekecektir. Oğlak kadını güvenilir ve samimidir, bunları sizden de bekler. Onun ılımlı ve sakin yapısı sizi ona çeker.

Oğlak kadını günü birlik ilişkilerle gönlünü eğlendirmez evleneceği kişiyi seçmek için bekleyebilir. Oğlak kadını için seks çok fazla şey ifade eder, fantazilerin’de doyumsuzdur. Oğlak kadını sevdiği kişiye bağlıdır ve hata yapmaz. Tek hatası hayat arkadaşına sözünü geçirmek istemesidir. Oğlak kadını güçlü ve başarılı olduğunu göstermek ister, çok iyi misafir ağırlar. Kova erkeğini ilgi alanlarını öğrenmesi zordur.

Kova Erkeği – Kova Kadını; Uyumlu ve harika bir çift olabilirsiniz. Çünkü kova erkeği ve kova kadının karakterleri aynıdır, her şeye aynı gözle bakabilirler. Bu iki burç yaşamayı ve hayatı çok severler o yüzden eğlenceli bir hale getirirler. Kova kadını aynı sizin gibi değişimi ve değişikliği seven bir yapıya sahip, bu yüzden sürekli değişik şeylerle meşgul olursunuz. Yalnız ikinizin de ortak olan bazı düşüncelerinizi birbirinize kabul ettiremezsiniz.

Aşk kavramı bu iki burç için daha çok mantığa dayalıdır. Kova kadını bilgili ve bakımlı olan erkekleri daha cazip bulurlar. Kova kadını mert, dürüst ve açık sözlüdür, yalan söylemeyi sevmez. Kova kadının hayatı seven yanını dinamik pozitif olarak hayata bakmasını seversiniz. Açık sözlü fikirlerini korkmadan açık yüreklilikle söyleyen kimsedir.

Kova Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını duygusaldır, duyguları ile hareket eder, kova erkeği ise bir o kadar mantığı hareket eder. Bu iki burcun uzun soluklu bir ilişkisi olursa problemler yaşayabilirler. Balık kadını dediğimiz gibi duygulu ve bir o kadarda ateşli bir kadındır, insanların içinde olmayı sevmez, kendini güvende ve rahat hissetmek ister. Balık kadını sürekli ilginin kendisinde olmasını ister, bu durum özgür ruha sahip olan kovayı zorlayabilir.

Kova erkeğinden sevgi ve ilgi bekler, sizin ona yeteri kadar sevgi verememeniz sorun yaratabilir. Başka bir özelliği ise sizin fikir ve düşünce olarak herkesten farklı olduğunuzu hissettirir. Balık kadını cinsellikle ilgili sorunu yoktur, size kendisini sunmayı çok iyi bilir. Balık kadını sevdiği kova erkeğini kendisini adayabilir ve onunla bütünleşir. Balık kadını güçlü sezgi ve düşünceleri ile erkeğinin düşüncelerini içgüdüsel olarak hisseder. Balık kadını için evi her şeyidir, çok iyi bir eş ve anne olur, yaptığı her şeyi özenle yapar.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca