Dostluklar ve Toplum

Dostluklar ve Toplum: Dostlar sizin için çok önem taşırlar. Siz in­sanları seven bir tipsiniz. Hem insanlığın ilerlemesi için uğraşmaktan zevk alıyorsunuz. Onun için de dostlarla fikir alış verişi tam size göredir. Üstün aklınızla onların doğru yolda ilerlemeleri için destek de olabilirsi­niz. Bu arada dostlar benliğinizi okşamaktadır. Siz herkes tarafindan beğenilmeyi de istiyorsunuz. Herkes size hayran olmalıdır. Onun için de çevrenizde fazla kimse bulunmasını arzuluyorsunuz. Beğenildiğinizi his­setmek sizde huzur yaratır.

Ayrıca her insandan yeni bir şey de öğre­nebilirsiniz. Bu sayede bilginiz daha da artar. Evet, işte bu nedenler yüzünden dostluklar çok önemlidir. Ancak size karşı gelecek, hareketini­zi kısıtlamaya kalkacak yahut sizi kınayacak biri de düşman sayılır. Yani o anda bağlar kopacaktır. Toplum sizi ilginç bulup saymakla birlik­te biraz da çekiniyor. Çünkü aklınıza geleni yapıyorsunuz.

Hem düşün­celerinizi korkusuzca açıklıyorsunuz. Dürüst, zeki, bilgili olduğunuz için de çok güvenlisiniz. Toplumun karşısına dikilerek hataları söylemek sizin için kolaydır. İşte bu yüzden beğenilmekle birlikte endişe de uyan­dırıyorsunuz. Zaman zaman uyumlu toplum ilişkileri alt üst oluyor. Bunun nedenini de yine kendinizde aramalısınız.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca