İslami Rüya Tabirleri

İslami rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyalarınızın anlam bulduğu ve mana kazandığı bu sayfamız’da rüyaların İslami yorumunu öğreneceksiniz. Rüyalar farklı şekilde yorumlanabilir, en iyi rüya yorumu yapan rüya alimleri Dini rüya yorumları sözlüğünü oluşturmuşlardır. İslami rüya yorumları kaynakları kullanılarak, oluşturulan bu sayfamız’da dini rüya yorumları ve İslami rüya tabirleri yorumları ile rüyalarınızın manalarını öğreneceksiniz.

Rüyada görülen her şeyin manasını rüya tabirleri sözlüğümüzü kullanarak rüyalarınıza anlam bulacaksınız.  Bunun en kolayı rüya hazinesi ilminden faydalanarak yazılmış rüya yorumu kitaplarının yer aldığı bu web sayfamızdaki rüya arama kısmından görmüş olduğunuz rüyalarınızın, anlamlarını manalarını aramanız yeterli olur.

Bu gece rüyanızda ne gördünüz? Rüyada gördüğünüz objeleri, nesneleri, cisimleri, kişi veya ortamları, günleri, ve yerleri tek tek yazarak her bir kelimenin veya cümlenin manalarını kolayca öğrenip okuyup incelemeniz yeterli olacaktır. Rüyalar hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Gerçek rüya tabiri ve İslami rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyalar doğru mudur? Bununla nasıl amel edilir, edilmeli mi? Merak ettiğiniz her şeyin Hakikatlerini bu sayfamızdaki bölümlerden ve bağlantılardan öğreneceksiniz

Rüyanın en zayıf olduğu zaman; Kış günleridir. Gündüz görülen Rüya, gece görülen Rüyadan tabirde daha kuvvetlidir. Üç çeşit rüya vardır! Rahmani ulvi rüyalar, Şeytani Nefsi rüyalar, Ve bilinç altı rüyalar, Gördüğünüz tüm rüyalar burada! Mana bulacaktır.

İslami ve Dini rüya tabirleriRuyaBurcYorumlari.com

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Burcu Rüyamda yılanın yatağımın köşesinde olduğunu ve elimle tuttuğumu ve attığımı gördüm anlamı nedir yorumlarmısınız dedi ki:

  Rüyamda yılan gördüm. önce uyanır gibi oldum yatağımın köşesindeymiş gibi davrandım. yorganımla üzerini kapattım bana gelmesin diye. sonra elimle tuttum küçükü ama iri bir yılandı. evin önüne çıktım saçımı bağlıyodum saçıma takıldı. babam saçımdan alıp bırakalım gitsin dedi sonra büyür bize zararı olur dedik.babam kafasından tuttu çakmak yaktı yılanın kafasna doğru tuttu patlayıp öleceğini söyledi ama orada uyandım.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Burcu, rüyan sıkıntılı bir rüya olup iki şekilde tabir olur, düşmanından zarar gelmesidir. Rüyada yılan görmek, bir rivayete göre ise mal, mülk ve paradır. Bekar ise evlenip çocuk sahibi olur. Rüyada iri yılan görmek, aile içinde bir kişinin size karşı düşmanlık beslemesidir.

 2. Hakan Kurtuluş Rüyamda öldüğümü ve sonradan yaşadığımı fark ettim anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda ölmüştüm.Gasilhanede yıkanmış kefene sarılmıştım.Babama göstermek için yüzümü açtıklarında yavaş yavaş kıpırdanmaya başladım,derken öksürdüm.Millet yaşıyor diye bağırdı.hastaneye gönderdiler.Hayırlara işaret eder inşallah .

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey, çok hayırlı ve güzel bir rüyadır ömrünüzün uzun olacağı ile tabir olur. Rüyada öldüğünü görmek, ömrünün uzun olacağına ve hayırlı işler yapacak olmasıdır. Rüyada dirildiğini görmek, sıkıntı ve üzüntüleriniz’den kurtulduğunuz ve ümidini kestiğiniz bir iş’ten haber gelerek mutlu olacağınız’dır.

 3. Erhan Güven dedi ki:

  Rüyamda yakın bir zamanda öldürülen bir yakınımı gördüm. önce biz kalabalık bir grupla bir mescit veya bir camiye gidiyoruz ama yakınım aramızda değil. Yerde kağıt ya da gazeteler seriliydi. Sonra bir yerde oturuyoruz karşımda öldürülen yakınım oturuyor onun da yanında hatırlayamadığım biri sürekli ona hatırlayamadığım bir şeyler söylüyor. Öldürülen yakınım ise düşünceli bir tavırla yere doğru bakıyor. Bu arada yerde minderlerin üzerinde oturuyoruz. Bağdaş kurmak değil de sol bacağı yere paralel ve içe doğru kırık sağ bacağı ise yere dik yine içe doğru kırık efe oturuşuyla oturuyordu yani. Ona neden rüyalarıma gelmiyorsun diye soracağım ama yanında sürekli konuşan şahıs onu hep meşgul ediyor ve hiç konuşamıyoruz. Galiba rüyada onun ölü olduğunun bilincindeydim. Lütfen rüyamı yorumlayın hatırlayabildiğim tüm ayrıntılar bunlar, bunun tam karşılığı bir şey bulamadım araştırmama rağmen. yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada yakın biz zamanda vefat etmiş bir yakınınızı görmek; o kimse için yapılması gereken bazı hayırlara veya sadakayı cariye yapmaya işaret eder. Rüyanız hayır olsun ve hakkınızda hayırlara vesile olsun.

 4. Rüyamda ellerimin üstünden tren geçtiğini ve ellerimin koptuğunu gördüm. Rüyada ellerinin koptuğunu görmek anlamı nedir? ( Doğan ) dedi ki:

  rüyamda iki elimin de üstünden tren geçti ve bileğimden ikisi de kesildi. sonra doktora gittik bi daha asla iyileşmez derken o kadar çabuk iyileşti ki ellerim tekrar yerine takıldı kemikler bile yenilendi yarası çabucak iyileşti. bi anlamı var mıdır ruyanın yorumlarsanız sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Doğan, sıkıntılı geçecek olan bir dönem yaşanacak olmasına ve çok sevilen bir kişinin vefatı yada ayrılık yaşanacak olması ile yorumlanır.

 5. Rüyamda bir inşaatta olduğumu ve kelime-i tevhit getirdiğimi gördüm. Rüyada kelime-i tevhit görmek anlamı nedir? ( Yasemin Gürel ) dedi ki:

  Bu gece (21.04.2015) rüyamda, bir bina var kaba inşaat gibi, gittikçe aşağıya doğru çökmekte ve de bir bayan var, 20-30 yaş aralığında. Kız kardeşim mi desem yoksa başka biri mi desem tam seçemiyorum ama gözlerinde bir kötü bakış var, sanki şeytani. O kişiden ürktüm ve gözünün içine baka baka birden kelime-i tevhid getirmeye başladım ama sesim ilk aşamada çıkmıyordu sonra çıkmaya başladı ve daha sonra daha da fazla çıktı ve bir den ”la ilahe illallah” diyerek uyandım.
  Sonra yeniden daldım uykuya. Bu seferde bir adam var, eşim mi desem yoksa başka biri mi desem. Annemin evinden bir hışımla çıktım ve kapıda oynayan kızımı kaptığım gibi kaçmaya başladım. O adam da peşimde. Bir yandan yine içimden kelime-i tevhid getiriyorum ama bir yandan da bu rüyadan uyanmalıyım yoksa beni yakalayacak diyorum. Yarı uyanık gibiyim ama (uygku esnasında ruh bedenden çıkıp dolaşırmış ya) ruhum tam bedenime girmediği için uyanamıyorum. Ruhum başımdan da tam giriş yaptıktan sonra uyandım.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Yasemin, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada kelime-i tevhit getirmek, huzur, sağlık ve hidayete erecek olmaya, hayır işleri ve hak yolunda ilerleyecek olmaya, herkesin takdirini kazanan bir kişi olacak olma ile tabir edilir.

 6. Rüyada altın alyans beğendiğimi gördüm. Rüyada altın alyans görmek manası nedir? ( Şadiye ) dedi ki:

  Rüyamda atın alyans görüyorum üzerinde taşlar vardı beyenmiyorum beyaz altından başka bitane taşlı alyans görüorum çok beyeniyorum anneme gösteriyorum inşallah yorumlarsınız sabırsızla bekliyorum umudum olmasada teşekkür ederim

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Şadiye, rüyanız hayırlara ve güzelliklere vesile olsun inşallah. Rüyada altın alyansa görmek, bazı işlerin tamamlanmasına ve sizi hayırlı bir kısmetin bekliyor olmasına, bunun en kısa sürede evliliğe dönüşecek olmasına yorumlanır.

 7. azmi dedi ki:

  rüyamda yakın bir zamanda devamlı kahvehanede çalışırken ve cay bardagı gorüyorum yorumlarsanız sevinirim

 8. Bade Olcay dedi ki:

  rüyamda ölen annemi gördüm. Biraz telaşlıydı. benden birşeyler istedi. O sırada yanımdaki birisi annemin yanıma nasıl geldiğini sordu. Ben de Malik izin verdi. Yoksa mümkün değil dedim. Annemin peşiden gitmeye başladım. O sıdada ölmüş olan ablam da uzaktan bize bakıyordu.

 9. ayşe dedi ki:

  merhaba,rüyamda gerçek hayatta beklediğim kişiyle değilde eski bir arkadaşımla evlendiğimi,evlendiğim kişinin aynı gün beni terkettiğini,evlilikten çok pişman olduğumu ve ertesi gün boşanmak istediğimi gördüm.rüyam da aynı zaman da sağanak yağmur yağdığını,pencerelerden yağmur suyu girdiğini ve beyaz yorganımın kenarlarının da ıslandığını gördüm.yardımcı olursanız sevinirim.

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca