İslami Rüya Tabirleri

İslami rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyalarınızın anlam bulduğu ve mana kazandığı bu sayfamız’da rüyaların İslami yorumunu öğreneceksiniz. Rüyalar farklı şekilde yorumlanabilir, en iyi rüya yorumu yapan rüya alimleri Dini rüya yorumları sözlüğünü oluşturmuşlardır. İslami rüya yorumları kaynakları kullanılarak, oluşturulan bu sayfamız’da dini rüya yorumları ve İslami rüya tabirleri yorumları ile rüyalarınızın manalarını öğreneceksiniz.

Rüyada görülen her şeyin manasını rüya tabirleri sözlüğümüzü kullanarak rüyalarınıza anlam bulacaksınız.  Bunun en kolayı rüya hazinesi ilminden faydalanarak yazılmış rüya yorumu kitaplarının yer aldığı bu web sayfamızdaki rüya arama kısmından görmüş olduğunuz rüyalarınızın, anlamlarını manalarını aramanız yeterli olur.

Bu gece rüyanızda ne gördünüz? Rüyada gördüğünüz objeleri, nesneleri, cisimleri, kişi veya ortamları, günleri, ve yerleri tek tek yazarak her bir kelimenin veya cümlenin manalarını kolayca öğrenip okuyup incelemeniz yeterli olacaktır. Rüyalar hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Gerçek rüya tabiri ve İslami rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyalar doğru mudur? Bununla nasıl amel edilir, edilmeli mi? Merak ettiğiniz her şeyin Hakikatlerini bu sayfamızdaki bölümlerden ve bağlantılardan öğreneceksiniz

Rüyanın en zayıf olduğu zaman; Kış günleridir. Gündüz görülen Rüya, gece görülen Rüyadan tabirde daha kuvvetlidir. Üç çeşit rüya vardır! Rahmani ulvi rüyalar, Şeytani Nefsi rüyalar, Ve bilinç altı rüyalar, Gördüğünüz tüm rüyalar burada! Mana bulacaktır.

İslami ve Dini rüya tabirleriRuyaBurcYorumlari.com

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sveta dedi ki:

  Eşimi rüyamda vardı gözünü ısıryor cok çirkin görünyor amma kendi çok ağat anlamı ne ola bilir acaba

 2. asdasa dedi ki:

  Arabada gidiyorduk babam sanki hızlı ve öfkeli filminde imişçesine arabada artistik hareketler yapmaktaydı derkn ben aniden arabadan düştüm sonra adamın biri beni gözleriyle taciz etmeye başladı dünyevi bir korkuya kapıldım ve bizim arabayı ararken bir yandan diğer yandan da babama seslendim arabayı görüp yanına vardım baktımm adam hâlâ bana bakıyordu pis pis daha sonra yola,çıktık telefonuma baktımm o adam arıyor nasılsa resmi vardı daha sonra lütfen beni rahatsız etmeyin diye konuşurken adam dedi ki hanfendi tebrik ederiz devran isimli şaka programına çıktınız diye ben de dedim ki o an korkuya kapıldığım için bunu fark edemedim

 3. Yasabır! dedi ki:

  adamın biri beni taciz ediyordu sonra telefonum çalıyordu ve aynı adam diyor ki tebrikler devran isimli şaka programına kattıldınız ben de diyorum ki o an dünyevi korkuya kapıldığımdan bunu fark edemedim

 4. Yasabır! dedi ki:

  rüyamda beynime hükmediyordum diyordum ki şuraya git hop oradayım ışınlanıyordum yani ne istesem oluyordu ve bi aksilik olduğunda her zaman kanatlarım çıkar ve uçarak uzaklaşırım

 5. Kemalettin dedi ki:

  Gunaydin
  Ruyamda annem icinde yumurta dolu bir buyuk kab verdi bana. Bir sheyler oldu ve yumartalarin cogu kirildi. Anam beni azarladi ve aramizda tatsiz munasebet oldu. Yorumlayin lutfen.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Cevap; Merhaba Kemalettin bey, Hayırlı sabahlar, Rüyanız hayrolsun. Rüyada annenizden içinde yumurta dolu bir kap almanız, bir habere ve saklı olan bir konuya vakıf olmak demektir. Yumurtaların kırılması ve hoş olmayan bir muhabbetin hasıl olması, bir işin umduğunuz gibi gitmeyeceğine delalet eder.

 6. kadir dedi ki:

  selam arkadaşlar ben dün gece garip bir rüya gördüm rüyadayım ve rüyada olduğumu biliyorum ve gidiyorum başka bir yere yatıyorum sonra oda rüyaymış ve kendimi uyartmaya çalışıyorum aynı kendimi uyurken görüyorum kendime su filan atıyorum vuruyorum kendimi uyartmaya çalışıyorum ve bunların bilinçli yapıyorum yani isteyerek bir türlü uyanamıyorum ve en şaşırtıcısıda uyandımda yerde yatıyorum kalktımda ilkendi kolumu cimcikledim arkadaşlar lütfen yardım edin yorumlarınızı bekliyorum lütfe yorum yapın hala sitres içerisindeyim yorum yapın

 7. tekmile dedi ki:

  merhaba, rüyamda dedemle birlikte kabedeydik. kabe de namaz kılanlar vardı ben baş örtümü almayı unuttuğum için namaz kılamadım ama yanımdaki bayanlara baş örtüsü bulmak için sorular soruyordum baş örtüsü tedarik etmeye çalışıyordum .sonra birden eli silahlı adamlar geldi ve ayakta namaz kılanları öldürmeye başladı .ben namaz kılmadığım için beni görmediler ama ben baş örtüsü bulamadım.namaz kılamadığım için çok üzüldüm.sonra dedem bana ıkı üç tane poşet verdi içinde yiyecek gibi bişeyler vardı bende poşetleri iç içe koydum ve yürüyerek gittik. rüyamı yorumlar mısınız çok teşekkürler

 8. rüya sevdacan dedi ki:

  Eşim kuzeniyle yatak odamda çırılçıplak artı şampuanla her taraflarını kopürtüyolar bu nedir sizce yorumlarmısınız

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Bu rüya yorum gerektirmez tamimiyle vesvese ve ehvam ile tabir edilmiştir.

 9. GÜLSEREN İNCE dedi ki:

  Rüyamda kardeşimin eşini köyümüzde bulunan bir türbeye hızlı hızlı gittiğini görmek

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada enişte görmek beklediği bir haberi almaya veya beklediğiniz bir yakınınız varsa ziyarete işaret eder. Enişteniz türbe ziyareti ise hızlı hızlı gitmesi akraba ziyareti eksikliğine tabir edilir.

 10. Berna Rüyamda 2 aydır görmediğim babamı gördüm ama babamı kaybettim ve ona sarılıyordum anlamı nedir dedi ki:

  Merhaba ben üniversite okuyorum 2 aydır görmediğim babamı ocak ayında kaybettim. bundan 2 gece öncede rüyamda gayet gerçekmiş gibi ona doya doya sarılıyordum oda gülüyordu. bu rüyadan 2 gece sonra yatmadan önce ruhuna fatiha okuyup uyudum rüyamda bir koltukta uyuyor uyandıkça ve beni gördükçe bana kızıp duruyordu sanki benden nefret eder gibi. o sabah baş ağrısıyla uyandım bu rüya ne anlama geliyor acaba?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Berna, rüyanda gördüklerin babaya duyulan özlem, sevgi ve hasrettir sizden dua bekliyor olmasıdır. Rüyada babaya sarıldığını görmek, rızkının bollaşacağına ve iş hayatında sıkıntı çekmeyecek olmasıdır.

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.