İslami Rüya Tabirleri

İslami rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyalarınızın anlam bulduğu ve mana kazandığı bu sayfamız’da rüyaların İslami yorumunu öğreneceksiniz. Rüyalar farklı şekilde yorumlanabilir, en iyi rüya yorumu yapan rüya alimleri Dini rüya yorumları sözlüğünü oluşturmuşlardır. İslami rüya yorumları kaynakları kullanılarak, oluşturulan bu sayfamız’da dini rüya yorumları ve İslami rüya tabirleri yorumları ile rüyalarınızın manalarını öğreneceksiniz.

Rüyada görülen her şeyin manasını rüya tabirleri sözlüğümüzü kullanarak rüyalarınıza anlam bulacaksınız.  Bunun en kolayı rüya hazinesi ilminden faydalanarak yazılmış rüya yorumu kitaplarının yer aldığı bu web sayfamızdaki rüya arama kısmından görmüş olduğunuz rüyalarınızın, anlamlarını manalarını aramanız yeterli olur.

Bu gece rüyanızda ne gördünüz? Rüyada gördüğünüz objeleri, nesneleri, cisimleri, kişi veya ortamları, günleri, ve yerleri tek tek yazarak her bir kelimenin veya cümlenin manalarını kolayca öğrenip okuyup incelemeniz yeterli olacaktır. Rüyalar hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Gerçek rüya tabiri ve İslami rüya yorumları nasıl yapılır? Rüyalar doğru mudur? Bununla nasıl amel edilir, edilmeli mi? Merak ettiğiniz her şeyin Hakikatlerini bu sayfamızdaki bölümlerden ve bağlantılardan öğreneceksiniz

Rüyanın en zayıf olduğu zaman; Kış günleridir. Gündüz görülen Rüya, gece görülen Rüyadan tabirde daha kuvvetlidir. Üç çeşit rüya vardır! Rahmani ulvi rüyalar, Şeytani Nefsi rüyalar, Ve bilinç altı rüyalar, Gördüğünüz tüm rüyalar burada! Mana bulacaktır.

İslami ve Dini rüya tabirleriRuyaBurcYorumlari.com

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sabri Aydın dedi ki:

  Merhaba, Yolda yürürken 3 kişi görmediğim başkaları da silah atıyor ben değişik biraz büyük silahla havaya mermi atmaya başladım ben den fazla atan yok 3 veya 4 dakika sürdü boş kovanlara baktım çok miktarda var yeri kaplamıştı. Hayır olsun. Rüyamı yorumlar mısınız lütfen.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba, Sabri bey, Tanımadığınız kişileri rüyada görmek, sonuçlanmasını beklediğiniz işlerinizin nihayetinin uzun sürmesine, bir başkasının silah atması, ateş etmesi bazı sorunlar yaşayabilirsiniz bunlara göğüs germeye, büyük bir silah bir laf, söz işitmeye ve toplum içinde bir tartışmaya delalet eder.

   Boş kovanlar görmek ve bunları da yerde görmek bu yaşayacağınız tüm durumların boşa çıkacağına, ve tüm üzüntülerin ve sıkıntıların yerle yeksan olacağına feraha, huzura, mutluluğa Rüyanız delalet eder.

 2. İbrahim dedi ki:

  Selam merhaba rüyamda cadde araların kalabalık bir cemaatle beraber namaz kıldığımı gördüm ve namazımı kıldıktan sonra ise abdestimin olmadığını hatırladım uyanınca çok etkilendim bu rüyamı bana yorumlarsanız çok sevinirim saygılarımla..

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba, İbrahim bey rüyanız öncelikle hayırlı olsun. Rüyada cadde görmek akıbetin hayrına işaret eder. Kalabalık bir cemaatle beraber namaz kılmak ise, mevkiye ve hayırlı bir işe, yolunda başarılı olmaya, rüyanız yorumlanır.

   Rüyada cemaatle namaz kılmak ilim ve irfan ile hayırlı bir tahsile ve bazende tüm arzularının sabırla zamanla kabul olacağına delalet etmektedir.

 3. İbrahim Kılıç dedi ki:

  Merhaba, Mahmut ismi için yorum almak istiyorum. İsmim ibrahim.. Selam rüyamda evimizde mevlid okunuyordu çok kalabalıktı ve başbakanımız da vardı yanımda oturuyor ve ablam kuran okuyordu. Bizde dinliyorduk o sırada başbakanımız ablama kuranı yanlış okuduğunu söyleyip elinden aldı ve kendisi okumaya devam etti bu rüyanın bana gerçekten birşeyleri işaret ettiğini düşünüyorum yorumlarsanız çok mutlu olurum saygı ve selamlarımla.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   İbrahim bey, Rüyanızın yorumu: Rüyada evde kuran okunduğunu görmek, rüya sahibinin dünyasının ve maneviyatının güzelliğiyle yorumlanır. Rüyada kuran okunduğunu veya kız kardeşinin ablasının okuduğunu görmek, hayırlı bir nasip ve kısmet ile yorumlanır. Rüyada Kuran-ı Kerim okumaya çalışan bir abla, görmek kişi için asalete, mala, mülke, kazanca ve bazende hayırlı bir tahsil hayatına nail olmaya delalet eder.

   Rüyada başbakan görmek, Rüyada devrin başkanını görmek, izzet ve kereme, hikmet ve esrara, Rüyada başbakan görmek, elinde Kuran-ı Kerim alıp kendi okuduğunu görmesi, adil bir devlet yöneticisine ve, devlet dairesinde çalışmya, veya devlet dairesinden bir fayda görmeye büyüklük ve yüceliğe kavuşmaya işaret eder.

   Rüyanız hayırlı olsun.. Rabbim, Tüm rüyalarınızla hayra erişmenizi nasip etsin inşallah.

 4. Züleyha Kilic dedi ki:

  Gecenin ortasında uyandım ve bu gece rüyamda evimizin bahçesi ve her yer kardı ve ben bir kaç kişi kürek kürek kar atıyorduk. Rüyada kar görmek ile alakalı rüya tabirimi açıklar mısınız lütfen.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Züleyha Hanım Rüyanızın yorumu: Rüyada Mevsiminde yaşmış kar görmek iyidir hayırlı ve berekettir. Rüyada Mevsiminde yağmayan kar ise zahmet ve meşakkat ile yorumlanır. Rüyada kar görmek ve kar küremek ve bahçe kapı önü temizlemek, kişinin dünyasının renkleneceğine ve faydalı işlerle uğraşmaya bazende sıkıntılardan hayır ile kurtulacağına delalet eder. Rüyanız hayrolsun.

 5. BİRCAN dedi ki:

  RÜYAMDA ANNEMİ HASTANEDE DOĞUM YAPIP GELDİĞİNİ GÖRDÜM ANNEM TEYZEMLE GİTMİŞ HASTANEYE BABAM ÇOCUĞA BAKMIYO BİLE DARGINLARDI RÜYAMDA

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada annenizin, doğum yaptığını görmek, bir müjdeye ve bakar bir kimse için bir arkadaşlık kurup mutlu olmaya yada bekar için evlenmeye işaret eder. Rüyada çocuk doğması görmek, sevineceğiniz bir olayın gerçekleşmesine delalet eder.

 6. Gülnur dedi ki:

  Rüyamda beni vermişler evleniyorum bana dürü getiriyorlar bende bahçeyi süpürüyorum ama babamgilin beni verdiklerinden haberim yok ama ben normal karşılıyorum rüyamda acaba yorumu nedir?

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada bekar bir kimsenin istenmesi veya evlenmek için verildiğini görmek, şansın ve kısmetin açılmasına ve ailenizin de razı olacağı bir kişiyle birlikte olup evleneceğinize rüyanız yorumlanır.

 7. İnci dedi ki:

  Merhaba
  Rüyamda sabah uyanıyorum . Müstakil bir evde yaşıyormuşum ve mutfak gibi bir yerin camlarını kırık buluyorum.Hemen üst kata çıkıyorum oda dağıtılmış ve altınlarım çalınmış. Hem ağlıyorum hem de oğluma polis çağır diyorum. O sırada ev çevre yolu gibi bir yere bakıyormuş. Burası ıssız bir yer zaten. Yolda konvoylar oluşmuş polisler de orda. İşaret ediyorum. Bir polis o yoldan yokuş aşağı iniyor. İşte o zaman uyandım.ama rüyanın başında rahmetli babamı sağ ve sağlıklı gördüm. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
  Teşekkür ederim.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada müstakil ev görmek tanımadığınız bir ev ise sizin dünyanıza işaret eder. Ruh halinizin yıprandığına ve çok düşüncelere kapıldığınıza yorumlanır. Rüyada ıssız bir yer görmek, bir süre sıkıntılardan uzaklaşıp kafa dinleyeceğiniz bir ortama delalet eder. Rahmetli babanızı sağ ve sağlıklı görmeniz, bir sevinçli habere sevineceğiniz bir şey yaşamaya delalet eder.

 8. Ayse ter dedi ki:

  Rüyada kirmizi turp ve siyah patlıcan görmek ne anlama gelir? Rüyaları çok iyi yorumluyorsunuz sağolun.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Kırmızı turp görmek bekar için evlenmeye ve işsiz için iş bulmaya yorumlanır. Patlıcan gören kimse varsa kadın rahatsızlığı ve özel bir hastalığı bunun şifa bulmasına yorumlanır.

 9. zeynep şahin dedi ki:

  Rüyamda eşimle otobüs yolculugundan dönüyoruz yalnız otobüsü eşim kullanıyor. sora evime geliyorum temizlik yapım derken yatak odamın kapısı açık ve ben kapının dışından karyolamın ortadan çökmüş oldugunu gördüm yorumlarsanız sevinirim.

 10. Ferdane dedi ki:

  Eşimi 27 gün önce kaybettim
  akşam rüyamda hastayken oturduğu gibi hasta olduğundan haberdasesi kısılmıştı gerçekte ama rüyamda sesi vardı sehpaya vurup seslenirdi
  bana niçin kızıyordun dedi kızmadığımı sadece hastalığıyla savaşmadığı için kızdığımı söyledim
  güldü ve benisevdi bene onu yanaklarından doyasıya öptüm tuvalete götürdüm
  geldik serum takılıydı serumdankan geliyordu başının üstünde budon gibi bişey vardı kan ona çıkıp doluyordu iki göhsünün arasınada bikaç damla kan damladı ama çok güzel söhpet edip hasret giderdik

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Ferdane hanım başınız sağolsun, Allah Rahmet eylesin. Rüyanız hayrolsun rüyada görülen kan rüyanızı bozar bu tabir gerektirmez.

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.