Yükselen Burca Göre Tipler

Yengeç burcu ve Yükselen burcu yengeç olanlar. Burcunuza göre tipik özellikleriniz ve Kişiliğiniz, bu sayfada yer almaktadır.

Burcun Acayip Tipi: Siz sevilen, beğenilen, toplumca aranılan ve saygıdeğer bir tipsiniz. Yalnız bazen burcunuzdan acayip bir tip çıkar. Doğum anında çok sert yıldız etkileri almış olan bu tip sizin aksinize hiç de güvenilecek gibi değildir. Bu tip içkiye fazla düşkün yani alkolik ola­bilir.

Ayrıca ilaçlara da fazla meraklı olur. Dolaplarında türlü türlü ilaçlar bulundurur. Aklına her gelen ilacı da bilir bilmez içmeye kalkar. Bu tip ayrıca cinselliğe de fazla düşkündür. Bu yüzden bir süre sonra adı da çıkabilir. Ancak burcunuzun bu garip tipine pek seyrek rastlanır.

Yükselen Yengeç Burcunun Verdiği Kişilik

Ay insanı olduğunuz için dönüp dolaşıp duygulara geliyo­ruz. siz iyi niyetli, cana yakın, şefkatli, acımasımı bilen bir insansınız. Buna karşılık bir hayli kıskançsınız. Bu kıskançlık dediğimiz gibi kendi­sini dostluklarda bile gösterir. Siz sevdiğiniz her şeyi kıskanabilirsiniz. Ayrıca özel işlerinize karışılması da hoşunuza gitmez. Hele kınanmaya asla gelemezsiniz. Dünyada hatasız kimse yoktur. Hem insanlar hata sonucu doğruyu öğrenirler. Fakat siz hata yaptığınız zaman çok sinirlenir­siniz. Bu yüzden kendinize kızarsınız.

Hele biri bunun lafını edecek olursa o anda öfkelenmeniz kabildir. Zira siz mantıkla değil duygularla hareket eden tipsiniz. Başarınızı da üstün duyguyla sezme gücünüze borçlusunuz. Biri mantığa başvurup sizi kınarsa göstereceğiniz tepki karşısında şaşırır. Oysa aynı insan beş dakika sonra kendisiyle ilgili üzücü bir olay anlatıp duygularınızı etkileyebilir. Bu yüzden ona yardım etmeye bile kalkabilirsi­niz.

Duygular yaşam boyunca size egemen olacaktır. Ancak doğum anında Hava ve Ateş gruplarında güçlü yıldızlar varsa o zaman bu durum epey değişebilir. Ama tam olarak da ortadan kaybolmaz. Bu arada hisler yüzünden zaman zaman da karamsarlık görülür. Buna aldırmamaya gay­ret etmelisiniz. Böyle zamanlarda güvendiğiniz kimseleri görmeli, sizi eğlendiren konuları açmaya çalışmalısınız.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca