Kadının Diğer Burçlarla İlişkileri

Yengeç kadını ve Koç erkeği: Ateşli, heyecanlı sözleri zevk veren Koç insanını başlangıçta çok beğeneceğinizden kuşku yoktur. O hayali ve sözleriyle sizi bambaşka bir aleme sürükleyebilir. Hem Koç insanı sizin kadar ateşlidir. Onun için de başlangıçta sevişmek çok zevkli olabilir. Ancak siz bu duruma kanmamalısınız. Koç tipi, gerçekten hoş ve ilginçtir, ama size göre değildir. Çünkü onun hayat görüşü sizinkinden çok farklıdır.

Başlangıçta Koç insanı sizi kıskanacaktır. Bu duygusunu da açıkça söylemekten çekinmeyecektir: Bu yüzden sizi deli gibi sevdiğini de sana­bilirsiniz. Belki Koç o an için sizi gerçekten seviyor dur fakat bu sevginin sonu yoktur. Zira kendisi kısa süre sonra bıkıp uzaklaşacaktır. Koç tipi­ni tutabilecek insanın çok hareketli, fazla zeki, yeniliklerden hoşlanan, sık sık değişebilen biri olması gerekir. Oysa siz pek böyle sayılmazsınız.

Hem Koç için her şeyden önce kendisi önemlidir. Sevgilisi kendisinden sonra gelir. Yuvaya da öyle önem vermez. Yani sizin gibi yuvaya, aileye bağlı da sayılamaz. Bu durumda kısa süre sonra anlaşmazlıklar başla­yacaktır. Onu kıskanacaksınız ve itiraz edeceksiniz. Hatta belki de hare­ketlerini sınırlamaya kalkacaksınız. Koç buna dayanayacağı için çılgına dönecek ve inatla aynı şeyleri tekrarlayacaktır.

Yengeç kadını ve Boğa erkeği: Boğa tipinin tam size göre olduğunu söylemeliyiz. Boğa insanı da sizin gibi sevgiye değer verir. O da güzel bir evi olmasını ister. Ailesine çok düşkündür. Yine sizin gibi maddi güvene önem verir. Bu sayede korkusuzca yaşayabileceğine inanır. Boğa insanı da tam anlamıyla severse bağlanır ve ömrü boyunca da ayrılmaz. O da sizin gibi ateşlidir. Bütün bunlardan Boğa’nın tam size uygun bir eş olduğunu anlıyorsunuz. Boğa insanıyla kuracağınız yuvada tam iste­diğiniz gibi bir hayat sürebilirsiniz.

Fakat Boğa insanıyla aranızda hiç anlaşmazlık çıkmayacağını da sanmamalısınız.Boğa tipi, zaman zaman içinden geleceği için size tath sözler söyleyecektir. Sevgisini belirtecektir. Ama bu tip, sevgisini hareketleriy­le belirtmeyi daha uygun bulur. Armağanları, yuvaya göstereceği ilgi, vb.’nin yeterli olduğuna da inanabilir.. Oysa siz daima güveni ararsınız. Sevgide de durum böyledir. Sık sık sevildiğiniz tekrarlanmazsa mutsuz olursunuz.

Sevilmediğinizi sanarsınız. Kısacası Boğa insanı sizi çok sevse bile sandığınız kadar romantik bir âşık olamaz. Bunu bilir ve kabul ederseniz rahat edersiniz. Öte yandan Boğa’nın sözleri zaman zaman sertleşebilir. Siz de inatçısınız ve cevap vermek, damara basmak gibi huylarınız var. Eğer bunları Boğa insanına yaparsanız ortaya tatsızlıklar çıkacaktır. Boğaya yumuşak davranmanız, sevmeniz ve sevil­diğinize inanmanız şartıyla çok mutlu olabilirsiniz. Fazlasını beklemek ve ısrara kalkmak hatadır.

Yengeç kadını ve İkizler erkeği: İkizler burcu insanını ilk bakışta çok cazip bu­labilirsiniz. Bu çok yönlü, ilginç, pırıltılı insan, gözünüzü kamaştırabilir. Fakat o size göre değildir. Çünkü siz tam bir duygu insanısınız. Oysa İkizlerde her şeyden Önce akıl önemlidir. İkizler insanı, bir süre üstü­nüze düşebilir. Sizi beğenebilir, her şeyenizi öğrenmeyi arzulayabilir. Ama kısa süre sonra sizde öğreneceği yeni bir şey kalmadığına inanır.

O zaman da uzaklaşıp gider. Hele bu tipi tutmak için ısrara kalkarsanız, duygularla onu etkilemeye yeltenir ve ağlarsanız sonuç daha da kötü ola­bilir. İkizler tipi genellikle naziktir fakat bu tür bir durumla karşılaşırsa sizinle alay edebilir yani duygularınızı daha da kırabilir. Siz en iyisi İkizler insanına yaklaşmayın. Yalnız doğum anında alınan yıldız etkileri durumu hafifletir ve hatta değiştirebilir.

Yengeç kadını ve Yengeç erkeği: Yengeç burcundan birini severseniz çok mutlu olacağınızdan kuşku yoktur. Çünkü ikiniz de aynı huylara sahip sayılırsınız. Sevgiye, yuvaya, maddi güvene önem vermeniz de birlikte mutlu olma olasılığını güçlendirir. Ayrıca Ayın neden olduğu iyimserlik ve karamsarlıkları da çok iyi anlarsınız. Birbirinizin durumunu hemen sezerek neşesini paylaşır veya sıkıntısını giderirsiniz.

Evet, bu tam anlamıyla mutlu bir birleşme olabilir. Yalnız iki tarafın inadını unutma­mak gerekir. Karşılaşan iki Yengeç çok sevişebilirler ama birbirleriyle zıt gitmemelidirler. İnattan kaçınmalıdırlar. Siz inada kalkarsanız sevgi­liniz Yengeç’ten de aynı şekilde karşılık görürsünüz. Bunu sakın unut­mayın.

Yengeç kadını ve Aslan erkeği: Aslan insanı ilk görüşte sizi beğenebilir. Hele üstüne düşmeniz, daima kendisiyle ilgilenmenizden de çok hoşlanabilir. Siz de ona hayran kalırsınız. Çünkü Aslan tipi çok çekicidir ve sizi adeta büyüler. Ama bir süre sonra da mutsuz olabilirsiniz. Çünkü Aslan insanı sınırlandırılmaya gelmez. Hem sizinle daima baş başa kalmaya da yanaşmaz, onun çevresinde, kendisini beğenen kimseler bulunmalıdır. Niyeti kötü değildir, fakat sizin gibi kıskanç ve şüpheci biri bu duruma katlanamaz.

Eğer daima güler yüzlü gözükebilir, duygularınızı gizler, tenkit­ten, sitemden sakınırsanız Aslanı mutlu edebilirsiniz. Yalnız bu arada siz mutlu olabilir misiniz? Aslanı çok seviyorsanız bu özveriye değer. Fakat hiçbir zaman inat etmemek, kınamamak gerektiğini de unut­mayın. üstelik siz hesabınızı bilirsiniz ve Aslanın müsrifliğinden de ra­hatsız olabilirsiniz. Bu durumu iyice düşünmelisiniz. Doğum anındaki yıldız etkileri bu durumu hafifletebilir ve daha iyi hale koyabilir.

Yengeç kadını ve Başak erkeği: Başak burcu insanıyla fazla anlaşamazsınız. O sizin kadar duygulu değildir ve düşüncelerini açıkça söylemekten de çekinmez. Üzüleceğinizi, kırılacağınızı hiç aklına getirmeden konuşur. Hem dinlemekten çok anlatmayı seven tiptir. Onun için de isteklerini­zin, sorunlarınızın pek farkına da varmaz.

Duygu bakımından sizi doğ­ramaz. Başak insanı da evine düşkündür ama bu evde dostlar, ahbaplar bulunmalıdır. Yalnızlıktan da pek hoşlanmaz. Eğer isteklerinizi kesinlik­le açıklayabilir ve uzlaşırsanız iyi ortaklık sayılacak bir evlilik ku­rarsınız. Fakat bu da sizin için yeterli sayılamaz. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir.

Yengeç kadını ve Terazi erkeği: Terazi insanını ilk görüşte beğenebilirsiniz. Nazik, zarif, hoş, çekici bir tiptir ve sevgiye de çok önem verir. Fakat duy­gusal bir Yengecin olmayacak isteklerine karşılık vermez. Sevgi yaşa­mında büyük rol oynar ama bu, ömründe bir defa âşık olacağı anlamına da gelmez. Yuvaya, evine önem verir. Yalnız onun toplum hayatının da canlı olması gerekir. Üstelik üstün yetenekleri bulunduğu için de çevresi kalabalıktır. Siz de buna pek dayanamazsınız.

Size büyük sevgi ve saygısı olsa bile dostluklar, ahbaplıklar devam edecektir. Yani hayatında size bir yer vardır, ama onun her şeyi olacağınızı sanmamalısınız. Ayrıca Terazi insanı dengeli olmakla birlikte zaman zaman fazla duygusallaşır ve küçük bir eleştiri yahut iğneli bir sözünüz onu birden yaralayabilir. Alınan bir Terazi de kolay kolay yapılanı unutmaz. Ayrıca sizin kadar duygulu birine, bu dengeli tip kayıtsızmış gibi de gözükebilir. Doğum anındaki yıldız etkileri bu durumları hafifletir veya orta­dan kaldırabilir.

Yengeç kadını ve Akrep erkeği: Sizin gibi Su grubundan olan Akreple fevkala­de anlaşabilirsiniz. O da sizin gibi duyguludur. Yine sizin gibi kuşkucu ve kıskançtır. Birbirinize duygularınızı tamamıyla açmak şartıyla çok mutlu olabilirsiniz. Hem ortak amaçlarınız da vardır. Akrep insanı para­ya değer verir. Siz de maddi güven ister ve para biriktirirsiniz. Birlikte istediğiniz gibi eve ve her şeye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Akrep de Yengeç de ateşli burçlardır. Bu bakımdan da anlaşırsınız. Fakat Akrep boş kuşkulara kapılır ve siz de inada başlarsanız tatsızlıklar çıkabilir. Akrep sevdiğini bırakmaz. Siz de Öyle. Bu durumda anlaşmak ve çekiş­meden Ömür sürmeye çalışmak gerekir tabii. Birbirinizi kırmazsanız bu, tam anlamıyla iyi bir birlik olacaktır. Yalnız doğum anındaki yıldız etki­leri durumu değiştirebilir.

Yengeç kadını ve Yay erkeği: Yay insanından hoşlanabilirsiniz ama o size göre değildir. Bağımsızlığına önem veren Yay insanı kısıtlanmaya gelmez. Hele onu tutmak için sitem etmeye başlar, ağlar veya iğnelemeye yelte­nirseniz her şey kısa süre içinde sona erebilir. Yay insanı, bağımsızca davranmakla kıskançlığınızı tahrik ettiğini anlamaz bile. Birlikte gezme­nizi, eğlenmenizi ister. Onun dostlarına ilgi göstermenizi de arzular. Evi, sadece ikinizin başbaşa oturacağı bir yuva değil, daima dost ve arka­daşlarının bulunduğu bir yerdir. Hem bir hayli para harcayarak maddi güveninizi de sarsabilir.

O, sizin gibi içe değil, dışa dönüktür. Yeniliklerden zevk alır. Sık sık yenilikler yapmaya kalkar. Tutucu olduğunuz için de buna kolay kolay dayanamazsınız. Yayla evlenmeniz pek iyi sonuç vermez. Fakat karşı cinsten bir Yay insanıyla iyi dost olabilirsiniz. Yine iş birlikleri başarı getirebilir. Doğum anında alman yıldız etkileri Yay burcu insa­nıyla daha iyi anlaşmanızı sağlayabilir ama yine de böyle bir evlilikten önce iyi düşünmelisiniz.

Yengeç kadını ve Oğlak erkeği: Oğlak sizin zıt burcunuzdur. Onun için de bir­birinizi tamamlayabilirsiniz. Hem Oğlak da sizin gibi sebatlı, inatçı, kuşkucu ve kıskançtır. Yalnız arada önemli bir fark olduğunu da belirte­lim. Oğlak sizin kadar duygulu sayılmaz. Duygusuz değildir tabii, fakat sizdeki yoğun duygulara sahip olamaz. Kısacası sizinki bir anlaşma sayılacak bir evlilik olabilir. Birlikte para sahibi olur, güzel bir eve kavuşursunuz ve maddi güveni de elde edersiniz. Ama Oğlak tipi, bazen ağır konuşarak sizi kırabilir. Hatta zaman zam afi haşinleşebilir. Siz de . onu kınar veya hatalarını yüzüne vurursanız komplekslere kapılmasına yol açarsınız. Yani bu tür bir evlilikte Oğlağa yardım etmek, destek olmak ve sevgi göstermek sayesinde başarı elde edersiniz.

Buna karşılık Oğlak da sizin gibi duygularınızı anlamak için gay­ret göstermelidir. Bu sağlanırsa evliliğiniz mutluluk içinde geçecektir. Aynca ikinizdeki dedikodu merakı da ilginçtir. Yani baş başa kalınca pek sıkılmazsınız. Doğum anındaki yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir. Bazı astrologlar zıt burçların anlaşamayacaklarını ileri sürerlerse de bu doğru değildir. Zıt burçların ilişkisi daima ilginçtir.

Yengeç kadını ve Kova erkeği: Kova insanıyla anlaşamayacağınızı belirtelim. Siz evinize bağlısınız. Kova insanı da eve düşkündür fakat onun evi dışında apayrı bir dünyası vardır. Çevresinde daima dostlar, ahbaplar ve hayranlar görmek ister. Kısıtlanmaya, sınırlandırılmaya gelemez. Duy­guludur ama daima üstünüze de düşmez. Hele ima, sitem, iğneleme gibi şeylere asla dayanamaz. Böyle bir şey yaparsanız tepki gösterir ve sizi birden bırakması da olasıdır.

Yalnız bu bağımsız tip, bir yandan da tutu­cudur. Yuvaya, aileye önem verir. Onu kısıtlamamanız şartıyla ilişkiniz sürebilir. Yalnız akla önem veren Kova insanım tutmak için çok bilgili, çok yönlü olmak gerektiğini de anımsatalım. Bu güçlükleri olan bir ilişkidir. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri durumu hafifletebilir ve hatta değiştirebilir.

Yengeç kadını ve Balık erkeği: Sizinki gibi Su grubundan olan Balıkla çok iyi anlaşırsınız. O da sizin kadar duyguludur ve sevgiye önem verir. Yalnız ikiniz de kâh iyimser kâh karamsar olan tiplersiniz. Onun için birbirini­ze yardım etmeniz gerekecektir. Aynca Balık tipini sizin çekip çevir­meniz de gerekebilir. Bu insan sizin kadar paradan anlamaz. İşi ona bı­rakırsanız aradığınız maddi güvene de kolay kolay kavuşamazsınız. Ba­lık insanını desteklemeli ve gideceği yolda kendisine yardım etmelisiniz. Böylece sevgi dolu bir hayatınız olur ve büyük mutluluğa da erişirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca