Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Yengeç kadını ve Aşk ve Evlilik: Yengeç kadını, sevgide çok duyarlı ve ro­mantiktir. Yalnız kadın, duygularını açıklamamakla birlikte istediği erkeği elde etmekte daha ustadır. Bütün mesele kadının karar vermesi­ne bağlıdır. Bu kadın kendisinden üstün, güçlü, güvenilecek birini ister. Büyük para peşinde değildir. Yuvalarını geçindirecek parayı yeterli görür. Ancak çocukları olunca onlar için çok daha fazla şeyler istemesi de olasıdır.

Kadın sevdiği erkeğe dostluğu andıran bir yakınlık göstermekle işe başlar. Onunla gittikçe samimi olur. Üstün sezme gücü sayesinde erkeğin zevklerini, düşüncelerini anlar. Bunlara karşılık verir.Yavaş yavaş erkeğin kendisine alışmasını sağlar. Erkek, bir süre sonra onuiı gösterdiği sevecenliği, ilgiyi benimser ve bunu aramaya başlar. Yengeç kadım, erkeğin hayatında kendisine bir yer edinmekle işe koyu­lur. Gerisi de kolaydır. Sevilen erkek, kendisine ilgi gösteren, yanında huzur duyduğu, yumuşak, müşfik kadınla ilgilenir tabii. Bir süre sonra da bu ilişki başka bir hal alır. Yani sevgiye döner.

Kısacası kadın, üstüne düşmek, sevecenlik sevgi göstermek, şımartmak, arzularını yerine getir­mekle erkeği elde eder. Hem kadm, erkeği elde edene kadar da diğer duy­gularını saklar. Yani kıskançlığıyla benimseme huyunu asla belli etmez. Bunlar ancak evlendikten sonra ortaya çıkar. Fakat Yengeç kadını kıskanç olmakla birlikte durup dururken tepki göstermez. Erkeğin ha­linden kuşkulanırsa çok kıskanır. Onun eski ilişkilerini de çekemez. Kadın arkadaşlarına da dayanamaz. Kadın, çok güçlü Yengeç tipiyse yavaş yavaş erkeği eski tanıdıklarından ayırır. Onu evine bağlar ve sade­ce şüphelenmediği kimselerle ahbaplık etmesine razı olur. Bu tip kadına da her erkek dayanaz. Çünkü bu kadın sevgisiyle erkeğin hareketlerini ve hayatını kısıtlar. Fakat kadını seven ve kıskançlığı bir aşk belirtisi sayan erkek için bu eş ideal olabilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca