İş Hayatı

Yengeç Burcu İş Hayatı;  Sizin için para önemlidir. Aslında Su grubu bir burçsunuz. Yani duygular sizde her şeyden önce gelir. Bununla birlikte burcunuz parayı çeker, mutluluğunuz için madde gereklidir. Siz parayı türlü yol­lardan elde edebilirsiniz. Çünkü çalışkan, sabırlı, azla yetinebilen ve amacımda sebat eden bir tipsiniz. Az aylık alan biri de olsanız para birik­tirmeniz, eninde sonunda ev sahibi olmanız olasıdır. Fakat sizin için özel işler çok daha uygundur. Küçük bir işle başlamak ve bunu sabır,dikkat, çalışma ve irade gücüyle büyütmek olasıdır. Bu tıpkı toprağa düşen bir tohumdan bir bitkinin yetişmesine benzer.

Siz para hesabınızı iyibilirsi­niz. Bunun için matematik öğrenmiş olmanıza da gerek yoktur. Para hesabını bilmek sizde doğuştan olan bir yetenektir. Hem işinizden kaza­nacağınız parayı harcamaz ve yine aynı konuya yatırırsınız. Böylece bu iş gitgide büyür. O tohumdan yetişen fidan bir gün ulu bir ağaç da oluverir.ünlü milyarderlerin büyük bölümü Yengeç burcundan çıkar. Yine baba işini devam ettiren ve bunu iyice genişleten tiplerden çoğu da Yengeçtendir.

İşte sizin böyle parayı adeta kuruş kuruş biriktirmeniz ve sonra bunun servet haline gelmesini sağlamanız büyük bir yetenek­tir.’Damlaya damlaya göl olur’ sözü tam size uygundur. Bu arada ünlü bankerlerin de Yengeçleri çok kuvvetlidir. Siz işe hiçten başlasanız bile zengin olmanız olasılığı çok fazladır. Hem paranızı güvenli yerlere yatırmasını da bilirsiniz. Bu parayı çoğaltma sizde doğuştan yetenek ve adeta bir sezgidir. Artık burcunuza neden ‘Zenginler Burcu’ dendiğini anlıyorsunuz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca