Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Yengeç Erkeği – Koç Kadını; Koç kadını sürekli hareket halinde olmayı sever ve sizin böyle düşünmediğinizi düşünerek mutlu olamaz. Koç kadını hırslıdır, size göre daha girişkendir, her ikinizin’de işinin önemli olduğunu düşünür ve onun için önem taşır. Koç kadını biraz zor bir karakterdir, sizi bazen çıldırtmanın noktasına getirebilir, annelik için ise çok kuvvetli duyguları vardır. Koç kadını hırsından dolayı geç evlenebilir, bu nedeni işinde kariyer sahibi olmak istemesidir. Eğer bir koç kadını isiz fark etmiş size her şey ışık hızında olur ve nasıl olduğunu anlayamazsınız.

Koç kadınında bitmek bilmeyen bir enerjisi vardır, siz sakin ve dingin bir hayat isterken o size göre çok atılgandır. Dikkat edin ve sizi aldatmasına imkan vermeyin. koç kadınının kıskançlığının nedeni hırsı ve aşağılanma kompleksidir. Koç kadını doğru ilişkiyi ararken geride bıraktığı eski ilişkileri vardır. Bu kadar hareketli bir insanı geçmişinde çok üzmüşlerdir, ve hep acı çekmiştir. Koç kadını ile yaşamak kolay değildir, bunun için bazı bedeller ödeyecek olmanızdır.

Yengeç Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadını için her şey çok kolaydır, ya sever yada sevmez. Boğa kadını sizi sevdiğinden emin ise hoşlanır, macera dolu bir aşk istemez, güzel bir ilişkisi varsa eğer. Boğa kadını sadıktır, ve sizden ilişkinizde bunu ister , bir çok ortak noktanız vardır.

Boğa kadını kendini huzurlu ve mutlu hissedeceği bir evde yaşamayı sever, doğayı ve yürüyüşleri rahat etmek için bahçe işlerine kendini kaptırır. Bu iki burç güvenliğini sever. Tiyatro, müzik ve hoş muhabbetlerden hoşlanır, yıldızlardan fazlasıyla etkilenir.

Yengeç Erkeği – İkizler Kadını; İkizler burcu kadını çift karakterli olması sayesinde kendilerini kötü hissettikleri zaman üstesinden nasıl geleceğini bilmez. İkizler kadını ile beraber olmak istiyorsanız zorlu olacak bir mücadeleye hazır olur, onu anlamak için onun anlamaya çalışmayın çünkü anlayamazsınız. İkizler kadınını değiştirmeye çalışmayın çünkü başarılı olamazsınız. Planlı yada plansız yapılan işlerde sonuç alamazsınız, çünkü gözü yükseklerdedir.

Yengeç Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını ve erkeğinin ilişkisinde’de her ilişkide olduğu gibi inişler ve çıkışlar olabilir. Bu iki burç birbirine çok benzer. Yengeç kadını ile zor olacak bir ilişkiye başlarsınız çünkü güveniniz ve cesaretiniz kırılmıştır. İkinizde ortak yönü sorunlara karşı kendinizi kapatıyor olmanızdır.

Yengeç kadını ve erkeği kendini yalnız hissettiğinde ilk adımı siz atarsınız. Yengeç kadını bildiği şeyleri bir başkasının yanında düşünmekten keyif alır. Yengeç kadını aşkında saygı duyacağı bir erkek arayışındadır. Yengeç kadını için doğru bir seçenek değilsinizdir, çünkü aşk yaşarken her şeyi kadına bırakırsınız buda onun hoşuna gitmez.

Yengeç Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını ile beraber iseniz kendinizi değiştirmeniz gerekir, çünkü siz her şeyi kendiniz yapmayı seversiniz. Aslan kadını akıllıdır ve ona hiç bir şey öğretmenize gerek kalmaz. Siz içine kapanık bir erkek olmanızla beraber aslan kadınına sorun olabilirsiniz. Aslan kadını kendisine aşık olmaya izin vermez. Bütün bu olumsuzluklara rağmen eğer evlenirseniz, evi idare etmekten hiç hoşlanmaz ve bunu hangi erkek ister’ki.

Aslan kadını yenilikçi farklı bilgiler öğrenmeyi sever. Aslan kadını sizin sürekli dinamik ve aktif olmanızı sağlar, bazen ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Siz bir yengeç erkeği olarak aslan kadınına aşık iseniz sürekli olarak değişimlere hazır olmanız gerekir. Eğer onun istediği gibi olmazsanız zamanla size olan ilgisi azalır. Aslan kadını sizi seviyor ve aşık ise bir o kadarda fedakar olur, tutkulu ve duygusal bir aşık olması ile keyifli zamanlar geçirirsiniz.,

Yengeç Erkeği – Başak Kadını; Yengeç kadını denildiği zaman yengeç erkeği kokrmalıdır. çünkü mutlu edebilecek tek erkek sizsinizdir. Başak kadını seçicidir, eğer sizinle beraber olmuş ise siz seçilmişsinzidir. Başak kadını bazen geri kafalı ve sıkıcı bulurlar, çünkü ahlaklı, terbiyeli ve inançlıdır. Başak kadını bazen kendini ifade edemez ve başkaları ile iletişim kurmaya çekinir. Başak kadını kişileri duyduğu güvenden çok korkularını gösterir. Başak kadını çok iyi bir gözlemci olmasının yanı sıra karşısındakinin ne yapmak istediğini anlar.

Sebebi ne olursa olsun eğer sevmediği bir kişi ise onun hiç şansı yoktur. Başak kadını namusuna önem verir. Başak kadını çok nadir olsa’da bazen kendi beğenmiş tavırlar sergiler. Dürüsttür ve kendisine’de öle davranılmasını ister, herkese saygı duyar. Onun bu kadar dakik olması başkaları tarafından pek hoş karşılanmaz. Başak kadını eleştirilere açıktır, fakat yersiz ve haksız yapılan eleştireler karşısında tepkisini gösterir. Başak kadını ile beraber olmak diğer burçlara göre kolaydır.

Yengeç Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını her şeyi düşünen ve her şeyi ince eleyip sık dokuyan bir kimse olmasıdır. Terazi doğru söyleyen ve hiç bir zaman yalan söylemek istemeyen bir kişidir. Onu tanımayan bir kimse onun hakkında onun doğru kararlar alamadığını düşünürse ona haksızlık etmiş olur. Bir terazi kadını ile uğraşmak yengeç erkeğine zor gelebilir.

Siz her şeyi önceden bilmek istersiniz ve yanlış anlaşılmaya fırsat vermemek için, size sürekli farklı şeylerle gelecektir. Terazi kadınının iç yüzünü bilmeyen bir kimse için alımlı ve hoş gelebilir. Terazi kadını espirili, duysallığı ile karşısındaki insanları mest eder. Bu kadar sıcak ve sevimli bir kimsenin yalnız kalması söz konusu bile değildir. Terazi kadını ve yengeç erkeği uyumludurlar ve terazi kadını ile mutlu olacaktır.

Yengeç Erkeği-Akrep Kadını; Akrep kadını soğuktur ve bu durum sizi korkutur. Herkese karşı öyledir ve sizin onu yakından tanıma gibi bir fırsat yada imkan vermeyecektir. Kimileri ise onun bu kadar acımasız ve soğuk olduğunu düşünmezler. Akrep kadınını gözlerinde fazlası ise büyüttükleri için bu biraz abartılı olacaktır. Bu iki burç su gurubuna ait oldukları için depresif olmaya müsaittirler. Birbirinizden farklı olarak siz sorunlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz, ama o tamamiyle içine kapanıktır.

Akrep kadınının kendisinden kaçma eğilimini sadece siz görebilirsiniz. Akrep kadınında size karşı hep açık olmasını istemelisiniz. Akrep kadını ve bu burçta olan herkes esrarengiz olmayı severler. Eğer ki onun aniden değiştiğini görürseniz şaşırmayın çünkü bu normaldir. Akrep burcunda olanlar yardıma ihtiyacı olan kimselerin yanında olmayı seçerler. Akrep kadını ile uzun süreli bir ilişki yaşamanız mümkün değildir, kısa süreli yaşadığınız ilişki sizin için unutulmayacak olmasıdır.

Yengeç Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını ile beraber olmak için ikinizin’de anlayışlı olmanız gerekir. Eğer birbirlerine karşı bir uyum yoksa bu ilişki uzun soluklu olmaz, çünkü her iki burçta zıt fikirlere sahiptirler. Yay kadını kırıp yada inciteceğini düşünmez aklına geleni hemen söyler bu durumun karşı tarafı ne kadar etkileyeceğini düşünmez. Biraz hayal perest olmasının yanı sıra bu sizi’de üzebilir. Yay kadını düşünmeden hareket ettiği için bazen konuşmaların sonunun nereye varacağını düşünmeden hareket eder. Yay kadınında öfke olmaz. Yay kadını ciddi bir ilişkiye başlamak istemez, çünkü özğürlüğünü kaybetmekten korkar.

Yengeç Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını kolay bir insan değildir, kendini farklı göstermeyi sever. Oğlak kadınının yetenekleri saygı duyulacak kadar iyidir. Oğlak kadını güveneceği ve onu seveceği birini arar.Oğlak kadını ile beraber olup onu tanıma fırsatı bulursanız buz dağının arkasında gizli olan her şeyi görebilirsiniz. Oğlak kadını onu kandırmak istediğinizi anlayabilir, o uzun süren ilişkileri sever. Oğlak kadını dürüsttür, abartılı değildir, tek sorunu karşısındakinin zamanını boşa harcamasından nefret eder. Eğer evin bütün giderlerini ona vermek isterseniz verebilirsiniz çünkü tutumludur.

Yengeç Erkeği – Kova Kadını; Kova kadınları bazen yengeç erkeğini sınırlarını zorladığını biliriz. Kova kadınının değişen fikirleri ve davranışları sizi yıldırabilir. Kova kadını kendisini dünyayı kurtarmak için var olduğunu düşünür ve bazen olaylara gerçekçi bakamaz. Siz gerçekçisinizdir, hayallere yer yoktur, aranızda oluşan sorun yolun sonu olabilir. Çok çabuk düşünür ve o an ne olacağını düşünmeden hareket eder. Olgunlaşması ve mantıklı düşünmesi zaman alabilir.

Kova kadını kendisini olgun hissettikten sonra ciddi bir ilişkiye başlamalıdır. Kova kadını sadece bir kere sever, kimseye muhtaç olmadığını her zaman gösterir, tek başına’da mutlu olup yaşayabilir. Kova kadını ile beraber iseniz her şeye hazır olmanız gerekir çünkü siz onu tanıdığınızı düşünürken bilmediğiniz daha bir çok yönü ortaya çıkacaktır. Siz sakin ve kendinizi yormayan şeyleri seversiniz, ama sizin aksinize o tam bir problem yaratıcıdır, buda yorucu olabilir.

Yengeç Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını içtendir ve hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkar ve size çok tanıdık gelir. Balık kadını ve siz su gurubunun hayal dünyasında yaşayan burç gurubusunuzdur. Balık kadını sorunu olan bir kimsenin sorunları dinlemeye ve yardımcı olmaya her daim hazırdır. Balık kadını asla kimseye tanımadan itaat etmez, önce güven duyması gerekir. Balık kadınının asla güvenini sarsmamalısınız, muhabbet etmeyi sever, insanlarla ilgilenmeyi’de sever. Balık biraz daha neşeli, enerjik olursa erkeğini mutlu edebilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca