Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Yay olanlar ve Yay Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

Burcun Acayip Tipi: Bu büyük iş konusunu tekrar neden açtığımızı düşüneceksiniz belki. Yalnız ender olarak burcunuzdan acayip bir tip çıkar. Doğum anında yıldızları çok sert alan bu tip kor­kunçtur. Yalancılık, dolandırıcılık, zimmete para geçirme gibi şeyler onda görülür. Aynca o büyük çapta hırsızlık yapabilir. Bu kötü taraflarla büyük iş birleştiği zaman da karşınızda türlü akla hayale gelmez işlerle piyasayı dolandıran, ticareti alt üst eden, borsayı karıştıran birini bulur­sunuz.

Bolluk, Neşe, Zenginlik veren Jüpiter’in yaratacağı kötü tip diğer yıldızlarınkinden daha etkili olacak ve daha fazla zarar verecektir tabii. Neyse ki bu tipe dediğimiz gibi pek ender rastlanır. Yoksa dünyada ne borsadan ne ticaretten eser kalırdı.

Neşe: En beğenilen, en sevilen özelliklerden biri de neşedir. Sizde tam anlamıyla neşeli bir insansınız. Hem kolay kolay karamsarlaşmanıza da imkân yoktur. Oysa çift karakterli burçlarda iyimserlik ve karamsarlık genellikle birbirini izlerler. Sizde yaşama zevki var. Asıl bu yüzden talihli­siniz. Çünkü böylece yaşama bağlanıyorsunuz. Yaşama zevki size güç veri­yor. Her şeyle ilgileniyor, pek çok konudan zevk alıyor, yaşadığınız için adeta seviniyorsunuz.

Hem Ömrünüz boyunca da içiniz ölmeyecektir. Dai­ma içinde bulunduğunuz zamanın tadım çıkarmaya çalışacaksınız. Hayatı böyle sevme, size dayanma gücü de vermektedir. Güçlükler olduğunu bili­yorsunuz ama fırsatlar, kolaylıklar, olanaklar, güzel şeyler olduğunun da farkındasınız. Güçlüklerin ardından iyi şeylerin geleceğine inanmışsınız.

Yani siz inançlısınız. Bu da eşi bulunmayan bir özelliktir. İnançlı kimseyi hiçbir şey yıldırmaz. Onu kimse yenemez. Bu inanç işte de, günlük haya­tınızda da toplum ilişkilerinde de daima kendisini gösterecektir. Bu saye­de istediklerinize kavuşabileceksiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca