Sağlıklı Yaşam

Yay Burcu Sağlık; Burcunuz kalçalar, bacak üstleri ve karaciğeri temsil eder. Güçlü bir vücudunuz var. Belki spora da düşkünsünüz. Böyle bir mera­kınız yoksa hiç olmazsa biraz egzersiz yapın. Siz iyi yemekleri pek seversi­niz ve iştahlısınız. Dolayısıyla da kasların yağlanması olasıdır. Bu arada karaciğeriniz de ağır tava, baharatlı yiyecekleri, lezzetli salçaları, tatlıları ve içkileri pek istememektedir.

Karaciğeriniz sağlamdır ama her zaman ağır besinlerle karaciğeri yormamalısınız. Karaciğerinizin sağlam kalması için B vitamini bakımından zengin yağsız et, karaciğer,ekmek gibi besin­lerden yararlanınız. Yeni meyveleri kabuklarıyla yemeye çalışın. Bu ka­buklardaki türlü vitamin de sağlığınıza yardımcıdır.

Silica demlen vücut tuzunuz bu kabuklarla incir, kuru erik, çilek, elma, patates, ve yumurta sarısında vardır. Bu madde beyin dokularının sağlamlığında önemli rol oynar ve bu arada sinirlerinizi de güçlendirir. Şişmanlamayacak olursasınız vücudu, sağlığı sarsmayan bir rejimle incelmelisiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca