Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Yay kadını ve Aşk ve Evlilik: Yay kadını, sevgi konusunda erkekten daha cesur ve daha anlayışlıdır. O da zararsız birkaç macera geçirmiş veya flörte kalkışmış olabilir. Fakat sevmediğini ve beğendiğini daha ilk gün anlamış da olabilir. Kendisi maceraları uzatmaya gerek görmez. Yeni bir erkek, gerçekten ilgili çeken bir tipse onu bir süre oyalayabilir. Ama kadın onda aradıklarını bulamazsa hemen uzaklaşıverir. Kendisine sa­dece bir kadın gözü ile bakan erkek eşsiz de olsa ona aldırmaz. Çünkü dostlukla birlikte yürümeyen sevginin pek değerli olmadığına inanır.

Böyle bir kadın önce tatlı bir dostluk kurar. Bu dostta aradığı pek çok şey olduğunu görünce onun üstüne düşmeye başlar. Zevkleri iyice uyuşuyorsa kadın bir süre sonra da âşık olur, erkeğe kendisini sevdirme­ye çalışır. Yalnız Bu kadının dişilik yönü bir Aslan, Terazi veya Akrep’inki gibi kuvvetli değildir. O çekiciliğini bu tipler gibi belirtmez. Sadece daha candan, içten, şirin ve hoş olacaktır. Erkeğin güvenini kaza­nacak, tam anlamıyla dostluk kuracaktır. Erkek de ona bağlı olduğunu gösterirse Yay kadınının durumu kolaylaşır.

Zira o rahat rahat sevdiğini söyleyebilir. Bunu yapmakta bir sakınca da görmez. Düşünecek olur­sanız karşısındaki onun en candan dostu ve sevdiği insandır. Bu yüzden de en gizli duygularını bu insana anlatmasında bir sakınca yoktur. Erkek, şaşırmaz ve bu sözlere memnun olursa Yay kadını kısa süre sonra evlenir ve mutlu olur. Fakat bu kadın bazen seçim hatası yapar. Yani her bakımdan kendisine uymayan biriyle evlenebilir. Bu durumda bir süre sonra ayrılıp tekrar evlenmesi de kabildir. Zira burcun kadını çift kısmetlidir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca