İş Hayatı

Yay Burcu İş Hayatı; Siz olumlu düşünmesini bilen, olayları inceleyen, yaşamın amacını olumlu anlamaya çalışan bir tipsiniz. Yani sizde düşünürlere özgü nitelikler görülüyor. Dünyaya bir amaçla geldiğinize inanıyorsunuz. İşte bunu merak ediyorsunuz. Eğitim gördükten sonra bilim veya felsefe alanlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bunları sırf zevkiniz için de yapabilirsiniz. Bu arada başka bir işiniz de olabilir. Eğitim görmeseniz bile yaşam türlü olaylarla size deneyim kazandıracaktır. Yani er geç istediğiniz olgunluğa erişeceksiniz. İnsanların yalınkat olmaları hoşunuza gitmiyor. Siz çok yönlü kimseleri ilginç buluyor ve öyle olmayı arzuluyorsunuz.

Bu aslında hiç de kolay bir şey değildir. Bazı tipler yaşamları boyunca pek çok şey görür ve yine de bilgisiz kalabilirler. Çekici bir yönleri olmayabüir. Fakat siz isterseniz böyle çok yönlü, yetenekli, dikkati çeken, ilgi uyandıran biri olabileceksiniz. Hatta dünya çapında ün bile olasıdır. Yıldızınız parayı temsil ederken siz buna pek aldırış etmi­yorsunuz. Zira maddeye düşkün bir tip değilsiniz. Ancak isteseniz de is­temeseniz de paranız olacaktır.

Belki de böyle bolluğa kavuşunca şaşı­racaksınız. ama bu sizin kaderinizde var. Para sizin için ikinci planda kalmakla birlikte yine de zevkli işler kazançlı olacaktır. Ama bu arada bilgi edinmeyi bir uğraş ve ticaret gibi bir konuyu da iş olarak seçerseniz durum biraz değişir. O zaman para sizin için Önem kazanacaktır. Kafanızı buna verecek ve çok da zengin olabileceksiniz. Kısacası Jüpiter sizi zengin etmeyi aklına koymuştur.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca