İrade Gücü

Dürüstlük ve Yanılma: Siz son derece dürüst ve onurlu bir in­sansınız. Herkesi kendiniz gibi sanarak yanılgıya düşmektesiniz. Yeni tipler tıpkı yeni konular gibi sizi ilgilendiriyor. Fakat kısa süre sonra il­giniz sönüyor. Bu arada sizin gibi dürüst olmayan kimseler de uyandır­dıkları ilgiden yararlanarak size türlü zarar veriyorlar.

Ancak gerçekten çok iyi niyetli, dürüst ve adil bir tip olduğunuz için de bu durumlardan bir türlü ders alamıyorsunuz. Yeni kimselerden uzak kalmanın söylemi­yoruz ama ilk gördüğünüz insanlara hemen güvenmeye kalkmanız sizin yararınızadır.

Yetenekler: Pek çok şeyi kavrayabilen bir kafaya sahipsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz. Yalnız daha önce eğitim konusuna önem vermelisiniz. Eğitim yaptıktan sonra öğreneceğiniz her şeyi daha kolaylıkla değerlendimeniz olasıdır.

Böylece fevkalade bir bilim adamı, düşünür veya yazar olmanız da olasıdır. Fakat siz hareketli bir burçtansınız. Ayrıca burcunuz çift karakterlidir. Bu sizin arada sırada fikir veya yön değiştirmenize de neden olabilir. Oysa seçtiğiniz yol ilerlerken caymak, sıkılmak, bıkmak sizi başarıdan uzaklaştırır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca