Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Yay burcu Erkeği Aşk Hayatı: Yay erkeği kadınlarca çok beğenilir. Çünkü zarif, hoş, cömert, cana yakın, neşeli, sokulgan ve kolaylıkla yakınlaşabilen bir tiptir. Bu erkek kadına saygılı bir dostluk gösterir. Beğendiği birini gördüğü zaman da hemen onun kişiliğini merak etmeye başlar. Çünkü yeni kimseler kendisini çeker. Onları yakından tammadıkça da rahat edemez. 

Yay Erkeği ve Aşk: Bu yüzden erkek, bütün çekiciliğini ortaya koyarak soku­lur. Dediğimiz gibi işe saygılı bir dostlukla girişir. Yaklaşması, sokulma­sı çok kolaydır. Çünkü sözleri ilginç ve eğlenceli, kendisi de şirin ve hoş­tur. Erkek, böyle yaklaştıktan sonra dostluğu macera isteğine dönebilir. Kadınla bir süre çok zevkli vakit geçirir. Bu arada kadına çok iyi dav­ranır ve onu el üstünde tutar. Ancak bir süre sonra bezmeye başladığını fark ederek uzaklaşır.

Hem ayrılmaya kalkınca elden kaçırmak istemey­en kadın sinirlenir. Dolayısıyla tartışma olur ve hatta olaylar da çıka­bilir. Erkek bu durumda şaşırıp kalır. Çünkü o yoluna devam etmek niy­etindedir. Kendisini böyle zorlamalarına akıl erdiremez. Hele sert sözler, tartışma ve öfkeye hiç gelemez. Çünkü kendisi bu eş oyununda kurallara uymuş ve gerekeni yapmıştır. Karşı tarafın da kurallara saygı göster­mesi gerektiğini düşünür.

Oysa böyle hoş bir tipi yakalamaya çalışan kadın kolay kolay bırakmayacak ve elinden gelen her çareye de baş vura­caktır. Sonunda erkek kaçar. Zira düş kırıklığına uğramıştır. Fakat bir süre sonra bu maceranın tatsız yönlerini unutur. Bu olay açıldığı zaman da keyif keyifli güler. Zira o bilgi dağarcığına bu sefer de bir aşk mace­rası atmıştır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca