Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Yay Erkeği – Koç Kadını; Koç kadını ile birlikte olup onu anlamak için bir kılavuza ihtiyacınız olacaktır. Çünkü onu anlamak zordur bazen erkeklere karşı tepkili olduğunu bile düşünürsünüz. Koç kadını aslında kurnaz ve zekidir, bu şekilde davranması erkeklerin ona başka bir şekilde bakmalarını sağlamaları içindir. Koç kadını çok iyi rol yapan, çevresindeki herkesi bu şekilde etkilemeyi bine bir karakterdir.

Bir ilişki yaşıyor ise o ilişkiyi yönetmeyi ve sizi parmağınızda oynatmayı sever. Bu iki burç arasındaki ilişki biraz çelişkili geçer ve her ikinizde özgürlüğünüzden ödün vermezsiniz. Yay erkeği olarak burnunuzun dikine giden bir kimsesinizdir. Koç kadını ise fazlasıyla kıskançtır.

Yay Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadını eğlenceyi sever ve düşkündür. Eğer sizin ilginizi çekmek istiyorsa bunu çok iyi bir şekilde yapar. İşini öyle yapar ki siz ona dayanamayıp tepki verirsiniz. Boğa kadını sahiplenici ve tutucudur, ona aşık olup bir yola çıkmış iseniz karakterinizin sağlam olması gerekir. O ne istediğini bildiği için sonuna kadar diretir. Boğa kadını ile tartıştığınız zaman geri adım atmayı bilmelisiniz.

Boğa kadını ilişkisinde tedbirli olmayı sever ve ona göre hareket eder. Boğa kadını sizi önemsiz olacak biri ile gördüğünde bu durumu umursamaz ama eğer onu aldatırsanız sonunuzu kendi elinizle hazırlıyor olursunuz. Boğa kadını sadakatsizliği sevmez. Boğa kadını uyanık, akıllı ve kurnaz bir insandır, karşısındakinin güçlü ve zayıf yönlerini anlar.

Boğa kadını oldukça zevklidir, güzel giyinir, ama asla har vurup harman savurmaz. Boğa kadını bütçesine dikkat eder, mutfakta başarılı olduğu kadar sekste’de çok iyidir ve sizi mutlu eder.

Yay Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadını karşısındakini cezbetmeyi bilen, ateşi, cazibeli ve akıllı bir kadındır. Ona bir şey anlatmak istediğinizde sizi büyük bir ilgi ile dinleyen birini göreceksiniz. Bazı konularda uzun süre üzerinde durmak ona göre değildir. İkizler kadını gençliğinde herkes ile beraber olmak ister. İkizler kadını çift karakterli olduğu gibi farklı yönleri de vardır.

İkizler kadınının çok fazla ilgi ve alakaya ihtiyacı vardır, onu kendinize emir vererek yada onun duygularını bastırarak bunu yapamazsınız. İkizler kadını özgürlüğünü hiç bir şeye değişmez. İkizler kadını paraya düşkündür ve pahalı hediyeler ile sizi şımartır.

Yay Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını ile bir birliktelik sizin umduğunuzdan daha zor olacaktır. Yengeç kadını doğruyu bulamadığında şaşırıp, ilişkiniz farklı bir boyuta gidecektir. Yengeç kadını değişkendir ne istediğini kendisi de bilmez, fikirleri sabit değildir. Yengeç kadını sizi severse sevgisi ile farklı bir insan haline getirecektir.

Yengeç kadınının size ve desteğinize ihtiyacı vardır. Yengeç kadınına onu sevdiğini söyleyin ve onu şımartın ona çiçekler alın ve özel olduğunu hissettirin.Yengeç kadını erkeği için kendini feda eden bir kadındır

Yay Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını ve yay erkeğinin ortak özelliği ateş grubunda olmalarıdır, bağımsız ve özgür olmayı severler. Aslan kadını ile yay erkeği arasındaki ilişki uzun süreli olur mu. Aslan kadını ve yay erkeği arasındaki ilişki uzun soluklu olmaz, çünkü ilgi alanları farklıdır. Bir aslan kadını sizin için çok fazla şey ifade etmesini ister.

Bu durumu kendisinden beklemeyiniz, çünkü o atılgan ve aktif’dir. Duyguları zaman zaman değişkenlik gösterir. Aslan kadını gururludur, söz hakkı sahibi olmayı ister ve kimseden emir almak istemez. Aslan kadını bir erkeği tavlamak için onu şımartmaya ihtiyaç duymaz. Aslan kadını hep ön planda olmayı sever ikinci plana atılmayı istemez.

Aslan kadını şımartmayı sevmez ama şımartılmayı sever, mutlu bir kadın olmak için eşinin ona gerekli ilgiyi göstermesini ister. Bu iki burç aşkı macera olarak görür ve cinsel yaşantınızda ise asla sıkılmazsınız

Yay Erkeği – Başak Kadını; Başak kadını burcu biraz tehlikeli olabilir, çünkü başak burcu kadınları hiç evlenmemiş kadınlardır. Başak kadını utangaç ve sıkılgandır, bunun nedeni ise kendisi bulabileceği bir erkekle beraber olmaktır. Başak kadını için siz doğru erkek olabilirsiniz. Başak kadınını anlamak için öncelikle onunla ilgili ön yargılarınızdan kurtulun, eğer size güvenirse gerçek duygularını meydana çıkarır.

Eğer bir ilişki yaşamak istiyorsanız birbirinizden çok fazla şey öğrenebilirsiniz. Bazen olumlu bazen de olumsuz şeyler düşünebilirsiniz. Başak kadını mutlu ve huzurlu olacağınız bir yuva kurar ve eviniz sizin her şeyiniz olacaktır.

Yay Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını burnu havada olan kibirli ama aynı ilgi alanlarınız olan kadına bir şans vermelisiniz. Terazi kadın sizinle uyumlu olmak için çabalar durumun gerektirdiği gibi davranmayı bilir. Terazi kadını olarak sizin çok bir aile yöneticisi olacağınızdan şüphesi yoktur hatta bundan emindir . Ama siz olmadığınız zamanlarda’da durumu çok iyi idare etmesini bilir.

Terazi kadını sizin özgürlüğünüzü kesinlikle kısıtlamaz buda kendinizi size iyi hissettirir. Terazi kadını evliliğinizde sevgi ve aşkı ayakta tutar ve buda sizin mutlu olmanızı sağlar. Terazi kadını aktiftir, sizin ilgi alanlarınız ve hobilerinizle’de ilgilenmeyi sever. Terazi kadını sizin işinizde başarılı olmanızı her şeyden çok ister bunu para için değil sizin kendinizi iyi hissetmeniz için ister.

Yay Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadınının hayallerinin erkeğisinizdir, ve bunu hemen anlar. Akrep kadını ile beraber olduğunuz zaman gözlerinizi ondan alamayacaksınız. Akrep kadını her şeyi çok fazla önemser, ama en çokta kendini ve aşkını önemser. Akrep kadını ilişkisinde hareketi ve heyecanı sever, onun ilişkisinde gerilim çok fazladır. Kavga kelimesinden nefret edersiniz, özellikle sizin için bir şeyler yapmış ve önemli bir kimse ise kavga etmekten hoşlanmaz.

Akrep kadını ile yaşamak kolay değildir, akıllı, zeki ve inatçı bir kimsedir. Ve sakın onu aldatmak gibi bir hataya düşmeyin çünkü intikamı çok acı olur. Seks konusunda oldukça iddalıdır, kibiri ve ateşine çoğu erkek yetişemez.

Yay Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını sevecen ve sıcak sohbet etmeyi ve sohbet edilmesini sever. Bu kişi oldukça dürüst ve anlayışlıdır. Bir yay kadını ile beraber olmak sizi korkutmasın çünkü onun ne yaptığını bilirsiniz. Yay kadınının duygusal açıdan size karşı olan açıklığı sizi şaşırtabilir, bu iki burcun ortak alanı ne kadar çok olursa o kadar çok iyi bir ilişki meydana çıkar.

Tek sorun olabilecek şey sekstir, bu ilişki onun üzerine kurulursa uzun soluklu olmaz. Eğer siz anlatırken sizi dinleyecek birini istiyorsanız yay kadını çok iyi bir dinleyicidir. Aynı zamanda spor yapmayı ve maceralara atılmayı sever. Eğer bir yay kadınına misafir olmuş iseniz bu sizin sıkılmayacağınız anlamına gelir. Yay kadını emir almayı sevmez, evlendikten sonrada çalışmasına müsade edin çünkü her ikisini’de başarı ile yapar

Yay Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını ayakları yere sağlam basan boş hayallerin peşinde koşmayan bir kadındır. Cesaretli ve çok ihtiraslıdır ama saygısızca olacak ahlaksız şeyler yapmaya sevmez. Oğlak kadını başkası tarafından sevilmeyi ve kur yapılmasını sever hoşuna gider ama hiç bir zaman onu elde edemezsiniz. Oğlak kadınını anlamak zordur çünkü o sizin ne istediğinizi bilir ama siz bilemezsiniz.

Oğlak kadını sizin aklınıza kendisini kazımıştır, sabırlı ve güçlü bir karakterdir. Yay erkeği kadar yay kadını’da hırslıdır ve her türlü fırsatı sonuna kadar değerlendirir. Oğlak kadını için başarı onun için her şeyden daha önemlidir. Zevkli ve harcamasına dikkat eder.

Yay Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını bir çok burcun kadınına göre güçlü ve kuvvetlidir, güçlü bir anlama yeteneği vardır. Kova kadınının kendine sonsuz bir güveni vardır herkese her şeye meydan okur ve kimseye ihtiyacı olmadığını gösterir. Ve asla emir almaktan hoşlanmaz, sevmez. Kova kadını idealisttir, bağımsız ve özgür olma hissi ikiniz içinde çok önemlidir.

Kova kadını ile nasıl bir birliktelik düşündüğünüz önemlidir. Kova kadınını idare edeceği mutlu olacağı bir yuva, mutlu ve huzurlu olmasına yetmeyecektir. Kesinlikle kıskanç değildir ve sizin geç gelmeniz onun için sorun olmaz. Kendisine çok iyi bir arkadaş arar ve bu durumda çok kararsız kalır. Siz onun sevebileceği erkek iseniz beraber çok mutlu olursunuz.

Yay Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını Neptün tarafından yönetilir,mantıklı, güzel, gizemli, kadınsı ve cinsel yönden ise çekicidir. Balık kadınının çaresiz ve masum halleri sizi bir yay erkeği olarak harekete geçirir. Fedakarlık’ta sınır tanımayan balık kadını sizinle birlikte iken hayat fedakarlık anlamına gelir. Balık kadını kendine güveni yoktur o yüzden bu ilişkide bütün idareyi size verir.

Yalnız entrikalı işlerden çok iyi anlar ve istediğini elde edene kadar uğraşır. Balık kadınının öyle kolayca heyecanlandıramazsanız, aktif bir kişi değildir. Kendini hayallere ve rüyalara kaptırır. Balık kadınının cinsel arzu ve isteklerini yapmazsanız, mutsuz olur. Balık kadını çok iyi bir eş ve anne olurlar, çünkü onlar insanları sevip mutlu etmeyi severler.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca