Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Terazi olanlar ve Terazi Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

 

Burcun Acayip Tipi : Sizinki gibi eşsiz burçtan kusurlu bir tipin çıkamayacağını düşüneceksiniz belki. Fakat doğum anında kötü yıldız etkisi almış her burç insanı acayiplikler gösterebilir. Terazi burcundan olan ve doğduğu anda böyle sert etkili yıldız haritası olan bir kadın sırf güzel şeylere ve lükse erişebilmek için kendisini satabilir.

Buna karşılık aynı şekilde sert yıldız etkisi almış erkekte de homoseksüellik görü­lebilir. Ancak bu söylediğimiz iki tipe pek seyrek olarak rastlandığını hatırlatalım.

Yükselen Terazi Burcunun Verdiği Kişilik

Siz güzelliklere çok düşkünsünüz. Bu güzellikler de türlü türlü olabilir tabii. Baharda çiçek açmış bir meyve ağacına bakar­ken büyük bir zevk duyabilirsiniz. Diğer taraftan doğanın mah olmayan, insan elinin yarattığı güzellikler de sizi hayran edebilir. Evet, pek çok güzelliği sevmektesiniz. Yalnız her türlü güzelliğin tadını çıkarmak için de yine rahat bir yaşam ve para gerekmektedir. Örneğin lüks döşenmiş bir ev isteyeceksiniz.

Bu evde gerekli her şey bulunacaktır. Ama söz ko­nusu sadece rahatlık değildir. Rahat olan eşyalar aynı zaman güzel ve kabilse en pahalısından olmalıdır. Kadınsanız pahalı giysiler, değerli mücevherler, kürkler, ipekler ve çekiciliğinizi arttıracak her şeyi arzulay­acaksınız. Erkekseniz giyim kuşamınıza özen göstereceğiniz gibi eşsiz bir ev isteyeceksiniz. Buna araba, gibi diğer arzular da eklenecektir tabii.

Bir Başak insanı derli toplu her şeyi yerinde bir evle rahat eder. Ama siz göz kamaştıracak kadar eşsiz bir yer arzuluyorsunuz. Kendinize böyle bir yeri layık görmektesiniz. İşin garip yanı da bütün bunları arzularken maddi de değilsiniz. Zira sizin için lüks de güzellikler arasında sayılır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca