Kadının Diğer Burçlarla İlişkileri

Terazi kadını ve Koç erkeği : Koç sizin zıt burcunuzdur. Onun için de bu burç insanında sizi tamamlayan yönler olduğunu söyleyebiliriz. Koç tipi heye­canlı, neşeli, hareketli, ihtiraslıdır ve maceraya düşkündür. Sizinle ilgi­lendiği zaman da bütün üstün taraflarını ortaya koyacaktır. Zaman zaman onun fazla kıskanç olduğunu düşünebilirsiniz, ama bu size zevk de verebilir tabii.. Yalnız Koç insanı, bazen sertleşebilir ve sözleri de kinci hal alabilir. İşte buna dikkat etmelisiniz.

Sizin gibi Venüs’ün yönetimindeki biriyle ateşli Mars’ın yönettiği bir insanın ilişkisi gerçekten ilginçtir. Koç insanını iyi tanıyabilirseniz birlikte çok mutlu olmanız da kabildir. Fakat Koçların çoğu uçandır ve bağlanmayı da sevmezler. Bunu da hesaba katmanız gerekir. Siz dengeli ve akıllı bir tipsiniz. Kendinizi bir Koça sevdirdikten sonra onu tut­manızda zor değildir. Ama bir süre sonra Koçtan bıkacak olursanız olay çıkacağını da bilmelisiniz.

Evet Teraziyle Koç çok ilginç bir ilişki anlamına gelir. Bu, büyük aşk da olabilir. Ancak bu sevginin ömürlü olması size bağlıdır. İsterseniz Koç tipiyle çok mutlu olabileceğinize inanıyoruz. Yalnız doğum anındaki yıldızlar bu durumu etkileyebilirler.

Terazi kadını ve Boğa erkeği: Siz parlak Venüs’ün yönetimindeki Terazi insanısınız. Boğa insanının yıldızı da Venüs’tür. Bu güzel yıldızı pay­laştığınız için de anlaşabilirsiniz. Boğa tipi de sizin gibi sevgiye önem ve­rir. Yine sizin gibi güzelliklere düşkündür. Aynca mutlu olabilmek için maddenizin de gerekli olduğunu bilir. Bu bakımlardan iyi anlaşacağınız için de evliliğiniz ömürlü olabilir. Yalnız Boğa sabit gruptandır. Yani inatçıdır. Aynca sevdiğini çok kıskanır. Çevrenizde toplanan kimseleri, sizi beğenenleri kıskanabilir.

Hem istediğiniz kimselerle ahbaplık etmeni­ze de pek izin vermez. Boğa’nın kıskançlığını unutmazsanız gerçekten mutluluğa erişebilirsiniz.Bu arada bir Boğa erkeğinin güzellikleri, lüksü ve aşkı seven cazibe­li Terazi kadınını çok mutlu edebileceğini de belirtelim. Boğa erkeği bu kadına hem aradığı sevgiyi hem de hayatın pahalı ve güzel şeylerini vere­bilir. Bir Boğa kadını da Terazi erkeğini mutlu edebilir.

Fakat siz bir Tera­zi erkeğiyseniz her şeyden önce Boğa kadınının kıskançlığına dayanmanız gerekeceğini bilmelisiniz. Onun kuşkulanmasına, endişelenmesine yol aç­mamalısınız. Bunu yapabilirseniz, mutlu olursunuz. Aksi halde Boğa kadınından uzaklaşmaya kalkabilirsiniz. Bu arada doğum anındaki yıldız etkileri durumu değiştirebilir.

Terazi kadını ve İkizler erkeği: Sizin gibi Hava grubundan olan İkizler insanıyla fevkalade anlaşabilirsiniz. Çok yönü, zeki İkizler insanı sizi çekecektir ve kısa süre için de ona âşık da olabilirsiniz. İkizler insanı zevkli, bilgili, görünüşe önem veren, konuşması tatlı bir tiptir. Sizi önce sözleriyle ve hareketleriyle etkileyeceğinden de kuşku yoktur. Pek çok ortak konu bulacaksınız.

Onun hareketliliğinden, değişik ve renkli hayatından hoşlanacaksınız. Hem çok zeki olan bu insan istediklerinizi de kolaylıkla tahmin edecek, bilecektir. Birlikte olduğunuz zaman çok eğleneceksiniz ve mut­luluğu da tadacaksınız. En iyi anlaşacağınız burçlardan biri İkizlerdir. Evet çok ortak yönünüz var. Ancak çok yönlü İkizler insanı çabuk sıkılır ve bıkabilir. Bunu unutmamalısınız. Hem siz de zaman zaman uçarı olursunuz.

İkizler insanı bu durumu hissederse size oyun oynayıp üzül­menize yol açabilir. İkizler tipiyle evlenmeyi düşünüyorsanız daima onun ilgisini çekmeniz gerekeceğini unutmayın. Ayrıca İkizler tipini kandırmaya da kalkmayın sakın. Böylece mutlu olursunuz. Fakat doğum anında alman yıldız etkileri bu durumu epey değiştirebilir.

Terazi kadını ve Yengeç erkeği: Yengeç insanı çok romantik ve duyguludur. Sevgiye de çok önem verir. İşte bu yüzden Yengeç tipiyle ilgilene bilirsi­niz, çünkü siz de sevgiyi aramaktasınız. Ancak Yengeç insanını sevseniz bile iş evliliğe varmadan önce düşünmenizi söyleyeceğiz. Çünkü Yengeç insanı sizden çok daha duyguludur. Siz sevgiye önem verirsiniz. Sev­diğiniz kimsenin üstüne düşer , ve onun isteklerini de yerine getirmeye çalışırsınız. Fakat bu arada toplum hayatınız da sizin için önemlidir.

Yani siz iyi bir çevre istersiniz. Etrafınızda daima kafa denginiz ve size hayranlık duyan kimseler olmalıdır. Buna karşılık Yengeç tipi evinde mutlu olmayı ister. Eşinin dışarıyla olan ilişkilerini kesmeye çalışır. Yengeç tipi eşinin tek başına bir yere gitmesine bile pek razı olamaz. Eğer siz bir Terazi kadınıysanız ve bir Yengeç erkeğiyle evlenmeyi düşünüyorsanız önce durumları iyice incelemenizi söyleyeceğiz. Bu erkek, daima evinizle ilgilenmenizi isteyecektir. Birlikte gezmeye gideceksiniz ama sizin hiçbir zaman özel bir yaşantınız olamayacaktır.

Bu erkek eski­den tanıdığınız kimseleri ve hatta arkadaşlarınızı da kıskanabilir. Bir Yengeç kadını seven bir Terazi erkeğiyseniz evin ve çocukların her şeyden önemli olacağını bilin. Ayrıca eşiniz sizi kıskanacak ve kuşkulara kapılacaktır. Siteme kalkacak, hatta iğneli Sözler söyleye­cektir. Sizin gibi rahat etmeyi, huzur duymayı arzulayan bir tip böyle bir kadınla pek mutlu olamaz. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri bu du­rumu biraz hafifletebilir.

Terazi kadını ve Aslan erkeği: En iyi anlaşabileceğiniz tiplerden biri de As­landır. Sevgi dolu, mert, cömert, dürüst, neşeli, toplum hayatından zevk alan, lüksten hoşlanan Aslan insani sizin için tam ideal eş olabilir. Bir Terazi kadınıysanız sizi seven Aslan erkeğini çok mutlu edebi­lirsiniz. Sizin güzelliğiniz, zarafetiniz,’ dikkati çeken giyiminizle övüne­cektir.

Parasını daima size harcayacak ve herkesten daha üstün olma­nızı sağlamaya çalışacaktır. Buna karşılık siz de Aslan erkeğini övecek­siniz. Onu sevdiğinizi kanıtlayacaksınız. Çevrenizdeki diğer erkeklerle ahbaplık da edebilirsiniz ama Aslan erkeğini kıskandırmayın. Çünkü sizin için her türlü özveride bulunacak olan bu erkek kıskanırsa ya küsüp uzaklaşır ya da kükrer. Aslan erkeğinin çok onurlu olduğunu da söyleyelim.

Ona daima tatlı sözler söyleyin. Sakın gururunu kırmayın. Gururu kınlan bir Aslan erkeği sizi çok sevse bile uzaklaşıp gider. Eğer bir Aslan kadınını seven bir Terazi erkeğiyseniz çok mutlu olabilirsiniz. Yalnız bu kadının kıskançlığa kapılmasına sebep olmayın. Ona istediği gibi bir yaşam sağlamaya çalışın ve sevginizi de sık sık gösterin. Böylece çok ahenkli bir yaşantınız olabilir.

Terazi  kadını ve Başak erkeği: Başak tipiyle pek anlayamayacağınız söylemeliyiz. Başak insanıyla iş yapabilirsiniz. Para konusunda iyi anla­şabilirsiniz. Fakat Başak tipi sizin gibi sevgiye fazla önem veren birini anlayamaz ve sözleriyle de kırabilir. Ama doğum anında alınan yıldız et­kileri bu durumu değiştirebilir ve belki de bir Başak tipiyle mutlu olma­nızı da sağlayabilir.

Terazi kadını ve Terazi erkeği: Sizi çok iyi anlayacak biri varsa o da bir Terazi insanıdır tabii. Bir Teraziyi severseniz birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Çünkü, ortak yönünüz olacaktır, ikiniz de sevgiye, güzelliklere, dengeye önem vermektesiniz. Huzurlu ve rahat bir hayat istemektesiniz.

Birbirinize güvenir ve saygı beslersiniz. Yine birbirinizi çok sevebilirsi­niz. Bu ideal ilişki de olabilir. Yalnız doğum anındaki yıldızlar durumu değiştirebilir. Onun için doğum anındaki yıldızların durumlarını kıyas­lamak yerinde olur. Ama yine de bir Teraziyle iyi anlaşırsınız.

Terazi kadını ve Akrep erkeği: Akrep tipiyle anlaşmanız kabildir. Akrep insanı derin duygulara sahiptir ve sevgiye de çok önem verir. Fakat bu insan aynı zamanda çok da kıskançtır. Kuşkulan yüzünden huzurunuzu kaçırması olasılığı da vardır. Eğer onun güvenini kazanırsanız mutlu olabilirsiniz. Aynca Akrep tipi hareketlerinizi kısıtlayacaktır. Çevreniz­dekileri ve hatta arkadaşlarınızı ile kıskanması mümkündür.

Tek başı­nıza hareket etmenize izin vermeyecektir. Olgun bir Akrep kıskanç da olsa sizi mutlu edebilir ama ilkel Akrep tipinden kaçınmalısınız. Yalnız doğum anında alman yıldız etkileri durumları değiştirebilir. Yıldız hari­talarını kıyaslamak çok yararlı olacaktır.

Terazi kadını ve Yay erkeği: Başlangıçta Yay tipinden çok hoşlanabilirsiniz, bu çift karakterli burcun insanı çok hareketli, neşeli, canlı, çekicidir ve yenilik­lere de önem verir. Fakat o çabuk ilgi duyan ve çabuk bıkan bir insandır. Hem derin duyguları olmakla birlikte onun hayatında sevgiden önemli şeyler de bulunabilir.

Sizi çok sevse de zaman zaman ikinci plana da atabilir. Veya zamanla sizden bıkıp yenilikler de arayabilir. En iyisi Yay insanıyla dost olmaktır. Yay insanıyla maceraya da atılabilirsiniz ama sonucu kestirmek zordur. Yalnız doğum anında alınan yıldız etkile­ri durumu değiştirebilir.

Terazi kadını ve Oğlak erkeği: Oğlak insanıyla anlaşmanız biraz zordur. Evet, Oğlak tipi aslında çok duyguludur ama onun için her şeyden önemli olan şey de maddedir. Görüş açısı sizinkinden çok farklıdır. O dünyaya maddi bir açıdan bakar. Fakat Oğlak insanı gibi maddi olamazsınız. İşte bu yüzden aranızda anlaşmazlıklar çıkacaktır.

Ama bazen Terazi burcun­dan da maddeye fazla değer veren kimseler çıkabilir. Siz de böyle biriy­seniz Oğlak tipiyle anlaşabilirsiniz belli. Ancak yine de bu ilişkinin bir süre sonra sizi sıkacağını belirtelim. Sadece doğum anında alınan yıldız etkileri bu durum epey değiştirebilir.

Terazi kadını ve Kova erkeği: En iyi anlaşabileceğiniz burçlardan biri de Kova’dır kuşkusuz. Sizin gibi Hava grubundan olan Kova insanıyla çok ahenkli bir yaşantınız olabilir. Kova tipi çok akıllı, başkalarından farklı hareket eden, idealleri bulunan, gerçek değerleri bilen biridir. Siz de dengeli, mantıklı, zarif, iyi niyetlisiniz. Her şeyden önce Kova insanıyla iyi dost olabilirsiniz. Yalnız Kova tipi uçarıdır.

Yani maceradan macera­ya atılabilir. Fakat severse bağlanır ve ömür boyu sadık da kalabilir. Bütün sorun Kova insanının size âşık olmasını sağlamanızdır. Hoş sizin gibi çekici biri de bunu kolaylıkla başarabilir sanırız. Siz rahat ve lük bir yaşam istemektesiniz. Kova insanı herkesten farklı gözükmekle birlik­te aslında epey tutucudur. O da rahat ve güzel, bir yuva -ister. Sizin gibi güzelliklere önem verir.

Canlı bir toplum yaşamı olmasını arzular. Kova insanının size bağlanmasını istiyorsanız aklınızdan da yararlanmalısınız. Çünkü Kova insanları daima çok yönlü, bilgili ve ilginç kimselere yak­laşırlar. Evet bir Kova tipiyle tam anlamıyla mutlu olabilirsiniz. Yine de doğum anında alınan yıldız etkileri bu durumu epey değiştirebilir.

Terazi kadını ve Balık erkeği: Balık tipini hemen beğenebilirsiniz. Aranızda derin bir aşk da olabilir. Fakat çift karakterli ve Su grubundan olan Balık insanı sizin kadar akıllı ve dengeli sayılmaz. Bir süre sonra onun kuşkuları, korkulan ve kıskançlığı sizi sıkabilir. Yine de Balık tipinin renkli iç alemi, parlak düşleri ve derin duygulan çekebilir.

Varlıklı bir Balık erkeğiyle evlenen bir Terazi kadını çok mutlu da olabilir. Veya çok güzel bir Balık kadını Terazi erkeğini bağlayabilir. Ancak genellikle bu iki burç arasındaki ilişkiler ömürlü olmaz. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri durumu değiştirebilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca